Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg w okolicach Bratysławy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004
Re: Kto spał w okolicy Bratysławy ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 26.02.2007 12:22

Bahama napisał(a): Z moich wyliczeń to optymalne miejsce na odpoczynek w drodze na Rab.

Z moich wyliczeń wynika że jest optymalne miejsce na odpoczynek również w drodze na KRK, CRES, PAG i całą resztę nie tylko wysp :wink:
A spać dobrze można w samej Bratysławie - hoteli jest w bród i jeszcze więcej a i samo miasto bardzo przyjemne
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 26.02.2007 14:36

Tak jak Grzegorz polecam Zlate Peski,przy samej trasie.Hotel wczesny gierek,ale milo i w miare tanio.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 26.02.2007 14:56

Tak jak Grzegorz polecam Zlate Peski,przy samej trasie.Hotel wczesny gierek,ale milo i w miare tanio.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 26.02.2007 14:58

Przepraszam nie pije :) ,ze debla zrobilem,ale cofalem i sie zrobilo !
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 26.02.2007 18:16

Haweł napisał(a):Przepraszam nie pije :) ,ze debla zrobilem,ale cofalem i sie zrobilo !

Czyli pytanie nie "ile" a "co" piłeś :?: :wink:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 17.03.2007 21:11

pietro napisał(a):Cześć ,w ubiegłym roku nocowaliśmy tutaj , lecz jest to po drodze z kierunku Zlina-Bratysława http://www.pension.sk/./objekt_detail.p ... jektu=2188
rezerwacja przez net,zaliczka na konto,warunki bardzo przyzwoite
pozdrawiam


Dziękuję Pietro ! Hotelik zamówiony ! Zaliczka wpłacona , bardzo miła obsługa i fajne ceny. Wykombinowałem tak :
TAM:
Jarocin - Wrocław - Gliwice - Cieszyn - Zilina - Bratyslawa - Graz ( nocleg Karlsdorf Oekotel - zamówiony przez internet ) - Zagrzeb - Senj - Rab
POWRÓT
Rab - Senj - Zagrzeb - Graz - Bratyslawa ( nocleg ) - Zilina - itd . :)

Pozdrawiam
Artur
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Nocleg Bratysława-Zilina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 05.04.2007 18:20

Drodzy Cro-maniacy!!

Na pewno macie jakies sprawdzone namiary na nocleg w drodze do Cro ,. na trasie Bratysława-Zilina.
Możecie COŚ zapodać :D ?
Możliwie łatwy dojazd do autostrady j.w.

Pozdro!!
Użytkownik usunięty
Re: Nocleg Bratysława-Zilina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.04.2007 19:58

Dr.Watson napisał(a):Drodzy Cro-maniacy!!

Na pewno macie jakies sprawdzone namiary na nocleg w drodze do Cro ,. na trasie Bratysława-Zilina.
Możecie COŚ zapodać :D ?
Możliwie łatwy dojazd do autostrady j.w.

Pozdro!!

Jeżeli śpię na trasie w okolicach Bratysławy to zazwyczaj w Senec (ok 20 km przed Bratysławą jest zjazd z autostrady) Jest tam kilka hoteli (standart od późnego Gierka do całkiem, całkiem) Tu masz niezłą wyszukiwarke hoteli i pensjonatów na terenie Słowacji: http://www.travelguide.sk/ wpisujesz nazwę interesującego Cie miasta i po sprawie :wink: A co do sprawdzonych na własnej skórze to spie zazwyczaj w Hotelu Amur ( http://www.slnecnejazerasenec.sk/main.p ... ska_flag=0 ) - warunki takie sobie (ale czysto !!!!) no i cena dośc niska - jak na nocleg tranzytowy OK, na dłuższy pobyt NIE.
Pozdrav :papa:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: Nocleg Bratysława-Zilina

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 05.04.2007 22:00

Dr.Watson napisał(a):Drodzy Cro-maniacy!!

Na pewno macie jakies sprawdzone namiary na nocleg w drodze do Cro ,. na trasie Bratysława-Zilina.
Możecie COŚ zapodać :D ?
Możliwie łatwy dojazd do autostrady j.w.

Pozdro!!



Dzięki wskazówkom forumowiczów wykupiłem tutaj: http://www.pension.sk/./objekt_detail.php?idjaz=1&idstranky=591&idstatu=1&idobjektu=2188 - kapitalna obsługa, konto do wpłaty w Polsce , polecam
Jarociniak
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 25.04.2007
Re: Kto spał w okolicy Bratysławy ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarociniak » 25.04.2007 23:30

Bahama napisał(a):Dzień dobry ! Bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy nocowali gdzieś w okolicach Bratysławy przy autostradzie Brno - Bratysława. Z moich wyliczeń to optymalne miejsce na odpoczynek w drodze na Rab.
Dziękuję z góry ! Artur


Witam kolegę z Jarocina!
Ja mogę ewentualnie Ci zaproponować nocleg w Trnavie, zwłaszcza hotel Nukleon. Nocowałem w Trnavie już 3 razy, dwa razy w Nukleonie - niestety, co roku ceny jadą w góry... Obecnie masz tam 3-osobowy pokój za 990 Sk.
Pozdrawiam,
Maciej
Arek84
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.08.2007
Nocleg w okolicy Bratysławy ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek84 » 24.08.2009 22:14

Planuję zrobić nocleg w okolicy Bratysławy, znalazłem tu na forum propozycję miejscowości Senec ale znajduję nic poza drogimi hotelami :( Czy ktoś nocował w tamtych okolicach i zna tanie noclegi ?
Pozdrawiam
fotograf123
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 532
Dołączył(a): 16.03.2009
Re: Nocleg w okolicy Bratysławy ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotograf123 » 24.08.2009 22:55

Arek84 napisał(a):Planuję zrobić nocleg w okolicy Bratysławy, znalazłem tu na forum propozycję miejscowości Senec ale znajduję nic poza drogimi hotelami :( Czy ktoś nocował w tamtych okolicach i zna tanie noclegi ?
Pozdrawiam


Jeśli moge ci coś poradzić to nocuj na Węgrzech (dużo taniej ok 30-45E za pokój.

Pozdrawiam....
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 24.08.2009 23:04

zobacz tutaj
http://www.slovakia.travel/relatedentit ... 3098&ret=3
próbowałem namierzyć Hotel Górski w Św.Jure gdzie nocowaliśmy trzy lata temu ale gdzieś go wcieło :D może znajdziesz coś innego ,fajna okolica
pozdrawiam
Arek84
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek84 » 24.08.2009 23:50

NIe jadę przez Węgry i raczej nie chcę nadrabiać drogi aby tam spać :p

pietro ile płaciłeś za nocleg ?
Użytkownik usunięty
Re: Nocleg w okolicy Bratysławy ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2009 06:34

Arek84 napisał(a):.... znalazłem tu na forum propozycję miejscowości Senec ale znajduję nic poza drogimi hotelami :( Czy ktoś nocował w tamtych okolicach i zna tanie noclegi ?....

A to akurat nieprawda, że w Senec tylko są drogie hotele .
Jest choćby coś takiego jak Hotel Amur - jeden z najtańszych w Senec. Spałem tam nie raz.
Dziś może nie wychodzi za grosze jak kiedyś ale nic nie poradzę że nasza waluta jest dziadowska w stosunku do euro :wink:
www.slnecnejazerasenec.sk/?id_menu=12808
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nocleg w okolicach Bratysławy - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone