Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MALA DUBA 2014 Apartamenty

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chania112
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.11.2012
MALA DUBA 2014 Apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) chania112 » 05.09.2013 20:49

Witam
Wiem, że nie wszyscy jeszcze wrócili z tych wakacji, ale ja już myślę o nowych.
szukam apartamentu na lipiec 2014 - 6 osób - lokalizacja MALA DUBA. Czy był może już ktoś w"WHISPER OF THE SEA" (szept morza) Zastanawiał się nad apartamentem GALERIA M ale widzę że jest przy Jardance to może być problem.
Czy może polecacie inne.

mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam - ania
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.10.2013 22:07

Osobiście nie byłam, ale znajoma z pracy spędziła 2 tygodnie lipca br. w Whisper of the Sea i bardzo chwaliła ciszę, spokój, bliskość niezatłoczonej plaży. Mówiła, że w Blato i Porat było zdecydowanie większe zagęszczenie plażowiczów.
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 16.10.2013 18:14

Witam!
Byłem w tych apartamentach u Pani Vesny dwa razy.Było super!
Polecam w 100 procentach.
Pozdrawiam Mirek
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 16.10.2013 18:18

Jeżeli chodzi o Jadrankę to spokojnie,jest wystarczająco daleko i nie słychać hałasów.
denek22
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) denek22 » 18.10.2013 22:20

Witam
Czu da się wytrzymać bez klimy, czy są wiatraki, czy plaża nadaje się dla dzieci, czy daleko jest do plaży Mala Duba?
Proszę o odpowiedź
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 18.10.2013 22:44

Z ciekawością poczytam pozostałe opinie
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 19.10.2013 17:54

Witam!
Zacznę od odpowiedzi na ostatnie pytanie,plaża Wielka Duba (bo o tą plażę chyba chodzi) znajduje się o około 10-15min drogi od Żivogośće Mala Duba.Jest to połowa drogi do Żivogośće Blato.Plaże w wiosce jak i Wielka Duba nadają się dla dzieci.Są to plaże z drobnym żwirkiem,chociaż w wiosce na plażach jest on trochę grubszy,ale niewiele.Na plażach w wiosce są prysznice na Wielkiej Dubie nie ma,jest to plaża półdzika.Na wszystkich plażach widzieliśmy dużo kąpiących się dzieci.
Bez klimy da się wytrzymać ale lepiej (ze względu na dzieci) mieć ze sobą wiatrak-my zawsze mieliśmy swój.
Ps.Klima i wiatrak był to stan na 2010r jak jest teraz nie wiem.
Pozdrawiam
chania112
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) chania112 » 21.10.2013 21:13

A jak wygląda sprawa z podstawowymi zakupami. Czy jest jakiś sklepik spożywczy na miejscu. Cały czas zastanawiam się Mala Duba czy Peljesac.(borak - dingac)
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 21.10.2013 21:24

Witam!
Jest sklep z podstawowymi artykułami dobrze zaopatrzony.Czynny w sezonie od 7.00 do 21.00.Jest mały bazarek warzywny.Jest też mała knajpka.Więcej knajpek jest na Blato.
Która z miejscowości? wybór należy do Pani.
Pozdrawiam
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 22.10.2013 14:39

Niedawno jakoś na początku października albo z końcem września znajomy dostał odpowiedź z tych apartamentów "whisper of the sea"( nie podejrzewam go aby coś ściemniał) ale za 2+1 bodajże ap. Wenus w sierpniu 2014 śpiewają sobie 70euro/doba 8O , albo osobie piszącej mu odpowiedź palec się osunął i zamiast 60euro napisał 70, ale 70 euro za 3 osoby w Chorwacji za same noclegi to już chyba lekkie przesada -oczywiście szuka dalej :D

Miron
byleś w tych apartamentach , tam ceny tak odbiegają od innych apartmanetów bo mi się wydaję że to pomyłka z tymi 70euro za 3 osoby? chyba że Chorwaci szykują niespodziankę cenową na 2014 w związku z ich wejściem unii :mrgreen:
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 22.10.2013 15:17

Nic mi nie wiadomo o zmianie cen apartamentów.Od ponad 5 lat cena się nie zmieniała.Ja płaciłem 60 euro za apartament trzyosobowy,z tego co widziałem na stronie internetowej jest ta sama, co w latach ubiegłych.
Chyba że Vesna zmieniła ceny w przyszłym roku i nie podała ich jeszcze na stronie internetowej.
Do tej pory cena ze strony pokrywała się z ceną rzeczywistą.
Pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.10.2013 15:20

Moi znajomi też płacili coś ok. 60E, byli w czwórkę, nie wiem w którym apartmanie w Whisper.
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 24.10.2013 10:41

Dzięki za informacje Mirkomir i Miron dlatego pisałem, że być może to pomyłka bo ze strony sam wyczytałem, że ten wenus kosztuje 60 ojro, (choć trochę mnie to dziwi że 3 i 4 kosztują tyle samo, chyba że w innych terminach byliście)poza tym mój koleś sie nakręcił na te apartamenty ale cena go przeraziła, (14 dni wyszło mu prawie 1000ojro)więc juz nie drążył tematu, my w przyszłym roku na Pejlesac uderzamy więc tam raczej nie będziemy stacjonować, ale może 2015(pod warunkiem że nie będzie to 70ojro za 3 osoby :oczko_usmiech: ) wysłałem kolesiowi maila że ta odpowiedź co dostał to chyba pomyłka i ma napisać raz jeszcze, powiedz jeszcze jak tam z parkingiem bo jest on tylko na 1czy 2 fotkach i widać że trochę kombinacji jest z parkowaniem , poza tym klimy też chyba tam nie ma?
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 24.10.2013 13:03

Witam!
Nie dziwię się Pana znajomemu że napalił się na te apartamenty,bo moim zdaniem jest to super miejsce.
Cena może do niskich nie należy,ale jest to pierwsza linia brzegowa,i do morza tyle co rzut beretem.
Miejsce parkingowe jest na cztery samochody,ale w sumie przy posesji mieści się sześc samochodów,jeżeli chodzi o sam manewr parkowania nie jest tak żle jak na warunki chorwackie.
Klimy za mojej bytności nie było (2009-2010),jak jest teraz nie wiem.
Pozdrawiam
ogvip
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 12.01.2014 16:29

Witam.
A można prosić konkretny namiar na kwaterę w Mala Duba dla mojej rodzinki 3+2 blisko plaży.Planujemy wyjazd w pierwszej połowie sierpnia na dwa tygodnie. Info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
MALA DUBA 2014 Apartamenty
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone