Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Duba Peljeska czy ktoś tam był

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dasuch
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 28.07.2009 12:27

anjszulc napisał(a):mam pytanie do osob ktore juz byly w CRO jak wyglada przejazd przez ten koszmarnie drogi kawalek autostrady. Nadal cena jest taka koszmarna?....

A który kawałek autostrady w Cro jest tak koszmarnie drogi?
jorgus111
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 28.07.2009 12:30

dasuch napisał(a):A który kawałek autostrady w Cro jest tak koszmarnie drogi?

Z Zagrzebia do Ravcy :devil:
dasuch
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 28.07.2009 12:45

jorgus111 napisał(a):
dasuch napisał(a):A który kawałek autostrady w Cro jest tak koszmarnie drogi?

Z Zagrzebia do Ravcy :devil:

wg http://www.hac.hr/?task=aut cena za 455 km wynosi 187 kn, czy to koszmarnie drogo?
magnus
Podróżnik
Nowe fotki z Duby Peljeskiej 2010 polecam warto obejrzeć

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnus » 28.08.2010 11:23

Fotki autorstwa mojej córci i na jej blogu , adres :
http://bahna.blog.pl/archiwum/?rok=2010&miesiac=8
Użytkownik usunięty
Re: co nieco o Dubie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.11.2010 21:55

magnus napisał(a): Pani Cristiny Murina znajdował się przy samym porcie zajmował całą górę domu a więc z jednej strony mieliśmy widok na góry a z drugiej na morze i port i jeśli bym się uparł to z okna mógłbym łowić ryby. Najważniejsze to że był to APARTAMENT w pełnym tego słowa znaczeniu (bez łóżka w kuchni ;-)) posiadał dwie duże sypialnie z dużymi wygodnymi łożami,( okna z sypialni wychodziły na morze ) pokojem dzienny służącym za jadalnie i normalną kuchnią ,oczywiście była też łazienka . Najważniejsze, jeśli ktoś lubi gwar np. Makarskiej zatłoczone plaże kafejki i ulice to Duba nie jest dla niego.

Witam

Możesz podać tele. do tego APARTAMENTU !!

Pozdro
Jacekp
Odkrywca
Re: dziękuje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 06.12.2010 23:03

magnus napisał(a):dziekuje wszystkim za informacje które utwierdziły mnie w tym że dokonałem dobrego wyboru.Odnośnie Damira Slavicza to u niego chyba trzeba rezerwować rok do przodu ale był tak życzliwy i podał nam numer telefonu do sąsiadki która nie ogłasza sie w internecie warunki ma porówwnywalne a dom stoi ..............6 metrów od morza

Witaj Magnus
Czy mógłbyś przesłać mi namiary na apartament w którym byłeś i do tej Pani co ma apartament 6 m od morza. Z góry dziękuję
Jacek P.
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 17.12.2010 11:40

Przy takim zainteresowaniu to podejrzewam, że Duba Peljeska już BYŁA spokojną miejscowością o czystej wodzie i anielskiej atmosferze.... eeeech.. 8)
Krzychooo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 17.12.2010 12:19

I Divna, i Duba są przepiękne. Dno faktycznie ciekawsze w Dubie. Więcej podwodnego życia. Za to w Divnej niesamowity kolor wody - zasługa jasnego piaszczystego dna.
Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 11.07.2011 12:28

Magnus jak oceniasz te apartamenty :) Murina w których byłeś .. :) właściciela itp :)
magnus
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnus » 16.08.2011 14:03

Adam.B napisał(a):Magnus jak oceniasz te apartamenty :) Murina w których byłeś .. :) właściciela itp :)

Wszystko na pięć jeśli mieć na względzie cene , warunki i miejsce.
Generalnie jestem bardzo zadowolony szkoda tylko że jest tam więcej turystów.
denek22
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) denek22 » 16.08.2011 17:04

Proszę o namiary na apartament
agata22051979
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata22051979 » 06.02.2013 21:41

Kochani,
Czy ktoś może odpowiedzieć na dwa pytania:
1. jak oceniacie apartamenty Damira Slavica pod wzgl. obsługi, warunków, czystości, kontaktu z włascicielem (na stronce są chyba zdjęcia z momentu uruchomienia domu) a on sam mgliście jakoś mi odpowiada? pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które tam były w 2012
2. czy ktoś był w Dubie, ale w domach po lewej stronie Duby patrząc na stronkę: http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=43.024 ... orm=LMLTCC? Może jakieś namiary? Podoba mi się zwłaszcza dom ostatni po lewej stronie :)
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 06.02.2013 21:58

agata22051979 napisał(a):Kochani,
Czy ktoś może odpowiedzieć na dwa pytania:
1. jak oceniacie apartamenty Damira Slavica pod wzgl. obsługi, warunków, czystości, kontaktu z włascicielem (na stronce są chyba zdjęcia z momentu uruchomienia domu) a on sam mgliście jakoś mi odpowiada? pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które tam były w 2012
2. czy ktoś był w Dubie, ale w domach po lewej stronie Duby patrząc na stronkę: http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=43.024 ... orm=LMLTCC? Może jakieś namiary? Podoba mi się zwłaszcza dom ostatni po lewej stronie :)

Byłem w 2010.
1.Kontakt z Damirem Slavicem miałem bardzo schłodzony.
Facet albo bardzo ponury, albo ja nie życiowy.
Ale dom z knajpą na dole mnie się podobał. :lol:
Prawie na plaży.

2.Domy po lewej stronie mapy są chyba prywatne i nie do wynajmu.
Jak ja pytałem po kolei wszystkie były "no rent".

Ale to wszystko z roku 2010 :D
agata22051979
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata22051979 » 06.02.2013 22:21

Dzięki, Darkos :)
Ponoć knajpa otwarta jest tylko w okresie: lipiec-sierpień :)
Z Damirem tylko mailowałam, ale określę to tak: nie ma on podejścia prosprzedażowego :)
Jak oglądam zdjęcia apartamentu, to jest on dla mnie mocno średni: płyta, gołe ściany plus cerata pod prysznicem. Jedyny plus, jeśli byłoby czyste i odświeżane, ale Damir napisał mi, że nie było renewed :( Oczywiście, gdyby nie położenie, to na pewno byśmy go nie wzięli
Może ktoś jeszcze był w 2011, 2012, 2013? ;) I może dać znać?
I jeszcze pozostaje 2-gie pytanie jak wyżej bez odpowiedzi...
Czekam z niecierpliwością :)
m82m
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2013 23:55

Ja mam wrażenie ,że Damir jest pewny swego.
Nie będzie zbytnio inwestował bo lokalizacja sprawia ,że i tak sprzeda swoje apartamenty w sezonie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Duba Peljeska czy ktoś tam był - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022