Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Duba Peljeska czy ktoś tam był

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 28.07.2009 11:27

anjszulc napisał(a):mam pytanie do osob ktore juz byly w CRO jak wyglada przejazd przez ten koszmarnie drogi kawalek autostrady. Nadal cena jest taka koszmarna?....

A który kawałek autostrady w Cro jest tak koszmarnie drogi?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 28.07.2009 11:30

dasuch napisał(a):A który kawałek autostrady w Cro jest tak koszmarnie drogi?


Z Zagrzebia do Ravcy :devil:
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 28.07.2009 11:45

jorgus111 napisał(a):
dasuch napisał(a):A który kawałek autostrady w Cro jest tak koszmarnie drogi?


Z Zagrzebia do Ravcy :devil:

wg http://www.hac.hr/?task=aut cena za 455 km wynosi 187 kn, czy to koszmarnie drogo?
magnus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2006
Nowe fotki z Duby Peljeskiej 2010 polecam warto obejrzeć

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnus » 28.08.2010 10:23

Fotki autorstwa mojej córci i na jej blogu , adres :
http://bahna.blog.pl/archiwum/?rok=2010&miesiac=8
Użytkownik usunięty
Re: co nieco o Dubie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.11.2010 20:55

magnus napisał(a): Pani Cristiny Murina znajdował się przy samym porcie zajmował całą górę domu a więc z jednej strony mieliśmy widok na góry a z drugiej na morze i port i jeśli bym się uparł to z okna mógłbym łowić ryby. Najważniejsze to że był to APARTAMENT w pełnym tego słowa znaczeniu (bez łóżka w kuchni ;-)) posiadał dwie duże sypialnie z dużymi wygodnymi łożami,( okna z sypialni wychodziły na morze ) pokojem dzienny służącym za jadalnie i normalną kuchnią ,oczywiście była też łazienka . Najważniejsze, jeśli ktoś lubi gwar np. Makarskiej zatłoczone plaże kafejki i ulice to Duba nie jest dla niego.



Witam

Możesz podać tele. do tego APARTAMENTU !!

Pozdro
Jacekp
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 08.01.2008
Re: dziękuje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekp » 06.12.2010 22:03

magnus napisał(a):dziekuje wszystkim za informacje które utwierdziły mnie w tym że dokonałem dobrego wyboru.Odnośnie Damira Slavicza to u niego chyba trzeba rezerwować rok do przodu ale był tak życzliwy i podał nam numer telefonu do sąsiadki która nie ogłasza sie w internecie warunki ma porówwnywalne a dom stoi ..............6 metrów od morza


Witaj Magnus
Czy mógłbyś przesłać mi namiary na apartament w którym byłeś i do tej Pani co ma apartament 6 m od morza. Z góry dziękuję
Jacek P.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 17.12.2010 10:40

Przy takim zainteresowaniu to podejrzewam, że Duba Peljeska już BYŁA spokojną miejscowością o czystej wodzie i anielskiej atmosferze.... eeeech.. 8)
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 17.12.2010 11:19

I Divna, i Duba są przepiękne. Dno faktycznie ciekawsze w Dubie. Więcej podwodnego życia. Za to w Divnej niesamowity kolor wody - zasługa jasnego piaszczystego dna.
Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 11.07.2011 11:28

Magnus jak oceniasz te apartamenty :) Murina w których byłeś .. :) właściciela itp :)
magnus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnus » 16.08.2011 13:03

Adam.B napisał(a):Magnus jak oceniasz te apartamenty :) Murina w których byłeś .. :) właściciela itp :)

Wszystko na pięć jeśli mieć na względzie cene , warunki i miejsce.
Generalnie jestem bardzo zadowolony szkoda tylko że jest tam więcej turystów.
denek22
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) denek22 » 16.08.2011 16:04

Proszę o namiary na apartament
agata22051979
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata22051979 » 06.02.2013 20:41

Kochani,
Czy ktoś może odpowiedzieć na dwa pytania:
1. jak oceniacie apartamenty Damira Slavica pod wzgl. obsługi, warunków, czystości, kontaktu z włascicielem (na stronce są chyba zdjęcia z momentu uruchomienia domu) a on sam mgliście jakoś mi odpowiada? pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które tam były w 2012
2. czy ktoś był w Dubie, ale w domach po lewej stronie Duby patrząc na stronkę: http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=43.024 ... orm=LMLTCC? Może jakieś namiary? Podoba mi się zwłaszcza dom ostatni po lewej stronie :)
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 06.02.2013 20:58

agata22051979 napisał(a):Kochani,
Czy ktoś może odpowiedzieć na dwa pytania:
1. jak oceniacie apartamenty Damira Slavica pod wzgl. obsługi, warunków, czystości, kontaktu z włascicielem (na stronce są chyba zdjęcia z momentu uruchomienia domu) a on sam mgliście jakoś mi odpowiada? pytanie kieruję przede wszystkim do osób, które tam były w 2012
2. czy ktoś był w Dubie, ale w domach po lewej stronie Duby patrząc na stronkę: http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=43.024 ... orm=LMLTCC? Może jakieś namiary? Podoba mi się zwłaszcza dom ostatni po lewej stronie :)


Byłem w 2010.
1.Kontakt z Damirem Slavicem miałem bardzo schłodzony.
Facet albo bardzo ponury, albo ja nie życiowy.
Ale dom z knajpą na dole mnie się podobał. :lol:
Prawie na plaży.

2.Domy po lewej stronie mapy są chyba prywatne i nie do wynajmu.
Jak ja pytałem po kolei wszystkie były "no rent".

Ale to wszystko z roku 2010 :D
agata22051979
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata22051979 » 06.02.2013 21:21

Dzięki, Darkos :)
Ponoć knajpa otwarta jest tylko w okresie: lipiec-sierpień :)
Z Damirem tylko mailowałam, ale określę to tak: nie ma on podejścia prosprzedażowego :)
Jak oglądam zdjęcia apartamentu, to jest on dla mnie mocno średni: płyta, gołe ściany plus cerata pod prysznicem. Jedyny plus, jeśli byłoby czyste i odświeżane, ale Damir napisał mi, że nie było renewed :( Oczywiście, gdyby nie położenie, to na pewno byśmy go nie wzięli
Może ktoś jeszcze był w 2011, 2012, 2013? ;) I może dać znać?
I jeszcze pozostaje 2-gie pytanie jak wyżej bez odpowiedzi...
Czekam z niecierpliwością :)
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2013 22:55

Ja mam wrażenie ,że Damir jest pewny swego.
Nie będzie zbytnio inwestował bo lokalizacja sprawia ,że i tak sprzeda swoje apartamenty w sezonie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Duba Peljeska czy ktoś tam był - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone