Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatera dla trzech rodzin przy kameralnej plaży

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010
Kwatera dla trzech rodzin przy kameralnej plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 27.06.2012 06:52

Witam. Naopowiadałem znajomym o urokach Chorwacji i otrzymałem zlecenie przygotowania wspólnego wyjazdu na kolejny sezon (2013). Poszukuję w związku z tym apartamentów lub domków (może być jeden większy do wynajęcia w całości) położonych w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim wyjściem na niezbyt zatłoczoną plażę - Panie zażyczyły sobie, aby była możliwość wyjścia z apartamentu na plażę z gorącą kawką :roll: . Z doświadczenia dodam, iż najlepiej nadawałyby się obrzeża jakiegoś miasteczka, tak aby była możliwość wyjścia wieczorkiem z dzieciakami na spacer do portu w poszukiwaniu wszelakich atrakcji. Co do wyposażenia samych kwater, to obowiązkowo klima, łazienka, estetyka, czystość, parking dla trzech samochodów (oczywiście wszelkie udogodnienia mile widziane). Będę wdzięczny za wskazanie sprawdzonych kwater spełniających powyższe kryteria.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 27.06.2012 09:14

mickanovi napisał(a):Witam. Naopowiadałem znajomym o urokach Chorwacji i otrzymałem zlecenie przygotowania wspólnego wyjazdu na kolejny sezon (2013). Poszukuję w związku z tym apartamentów lub domków (może być jeden większy do wynajęcia w całości) położonych w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim wyjściem na niezbyt zatłoczoną plażę - Panie zażyczyły sobie, aby była możliwość wyjścia z apartamentu na plażę z gorącą kawką :roll: . Z doświadczenia dodam, iż najlepiej nadawałyby się obrzeża jakiegoś miasteczka, tak aby była możliwość wyjścia wieczorkiem z dzieciakami na spacer do portu w poszukiwaniu wszelakich atrakcji. Co do wyposażenia samych kwater, to obowiązkowo klima, łazienka, estetyka, czystość, parking dla trzech samochodów (oczywiście wszelkie udogodnienia mile widziane). Będę wdzięczny za wskazanie sprawdzonych kwater spełniających powyższe kryteria.


Witam,
jeśli Panie zejdą nieco z wymagań( gorąca kawka na plaży w zamian za odrobinę luksusu i mozliwośc opalania sie na tarasach( nawet top-less :-) z widokiem na latarnię morską) to moze zainteresuje ich domek , do którego ja jeżdzę od 2 lat :
forum/viewtopic.php?t=25102&postdays=0&postorder=asc&start=1455
Wiecej fotek i namiary mogę podesłać ma maila
Pozdrawiam
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 27.06.2012 09:52

Dziękuję za namiary, ale niepokoi mnie nieco ta część oferty:
Cromaniak66 napisał(a): ... za odrobinę luksusu i mozliwośc opalania sie na tarasach( nawet top-less :-) z widokiem na latarnię morską)


Czyżby kolega chciał poprawić sobie widoki z okna swojej kwatery podczas pobytu? :lol:

Ofertę wraz z Twoim opisem znalazłem już wcześniej w jednym z postów. Mam również sprawdzoną miejscówkę o nieco mniej luksusowym wystroju, ale usytuowaną dosyć wysoko więc kawa mogłaby wystygnąć przed dojściem do plaży.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 27.06.2012 12:35

mickanovi napisał(a):Dziękuję za namiary, ale niepokoi mnie nieco ta część oferty:
Cromaniak66 napisał(a): ... za odrobinę luksusu i mozliwośc opalania sie na tarasach( nawet top-less :-) z widokiem na latarnię morską)


Czyżby kolega chciał poprawić sobie widoki z okna swojej kwatery podczas pobytu? :lol:


Spoko, ewentualnie "tymi"widokami możemy się wymienić :-) , :-)
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 04.07.2012 13:48

Cromaniak66 napisał(a): .........ja jeżdzę od 2 lat :
forum/viewtopic.php?t=25102&postdays=0&postorder=asc&start=1455
Wiecej fotek i namiary mogę podesłać ma maila
Pozdrawiam


Czy mogłabym prosić o namiary na ten domek? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 29.07.2012 14:17

Propozycja Samira (arnaut7) wygląda bardzo obiecująco, jednak nie spełnia dwóch dodatkowych kryteriów, które pojawiły się w trakcie jej rozpatrywania - klimatyzacja i Internet. Domek, mimo iż bardzo fajnie położony pozbawiony jest tych udogodnień. Niemniej jednak podziękowania i uznanie należą się Samirowi za błyskawiczną odpowiedź na każde zadane przeze mnie pytanie.
Poszukiwania trwają nadal. Czekam na kolejne propozycje.
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 11.08.2012 12:34

Zna ktoś coś takiego jak Apartments Little Castle w Vodicach (Srima). Jeśli tak to proszę o opinie i bezpośredni namiar mailowy na włascicieli. Na razie wygrzebałem na kulku portalach trochę fotek, opisów i jakąś opinię co do której zaufania nie mam (bo nie pochodzi z cro.pl :-) ). Co sądzicie wogóle o Srimie jako miejscu do wypoczynku?
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 10.01.2013 18:57

W związku ze zbliżającym się małymi krokami czasem wypoczynku postanowiłem odgrzać kotleta. Jeśli ktoś może odpowiedzieć mi na postawione powyżej pytania, to będę bardzo wdzięczny. Nadal poszukuję kwatery dla dwóch, a może nawet trzech rodzin zgodnie z przedstawionymi powyżej kryteriami.
Monaliza7
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monaliza7 » 10.01.2013 20:59

Cromaniak66 napisał(a):
mickanovi napisał(a):Witam. Naopowiadałem znajomym o urokach Chorwacji i otrzymałem zlecenie przygotowania wspólnego wyjazdu na kolejny sezon (2013). Poszukuję w związku z tym apartamentów lub domków (może być jeden większy do wynajęcia w całości) położonych w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim wyjściem na niezbyt zatłoczoną plażę - Panie zażyczyły sobie, aby była możliwość wyjścia z apartamentu na plażę z gorącą kawką :roll: . Z doświadczenia dodam, iż najlepiej nadawałyby się obrzeża jakiegoś miasteczka, tak aby była możliwość wyjścia wieczorkiem z dzieciakami na spacer do portu w poszukiwaniu wszelakich atrakcji. Co do wyposażenia samych kwater, to obowiązkowo klima, łazienka, estetyka, czystość, parking dla trzech samochodów (oczywiście wszelkie udogodnienia mile widziane). Będę wdzięczny za wskazanie sprawdzonych kwater spełniających powyższe kryteria.


Witam,
jeśli Panie zejdą nieco z wymagań( gorąca kawka na plaży w zamian za odrobinę luksusu i mozliwośc opalania sie na tarasach( nawet top-less :-) z widokiem na latarnię morską) to moze zainteresuje ich domek , do którego ja jeżdzę od 2 lat :
forum/viewtopic.php?t=25102&postdays=0&postorder=asc&start=1455
Wiecej fotek i namiary mogę podesłać ma maila
Pozdrawiam


Witam. Mogę prosić o namiary i fotki domku na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 29.01.2013 22:48

Czyżby nikt z doświadczonych Cromaniaków już tu nie zaglądał? A może każdy się boi, że jak poleci komuś dobrą miejscówkę, to nie będzie miał do czego wracać :D ? Czy ma ktoś namiary na ciekawą kwaterę w pierwszej linii brzegowej w Rogoznicy/Zecevo. Niestety luksusowy apartament polecany przez Cromaniaka66 jest już zajęty, ale sama okolica mnie zainteresowała.
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 29.01.2013 22:53

mickanovi napisał(a):Czyżby nikt z doświadczonych Cromaniaków już tu nie zaglądał? A może każdy się boi, że jak poleci komuś dobrą miejscówkę, to nie będzie miał do czego wracać :D ? Czy ma ktoś namiary na ciekawą kwaterę w pierwszej linii brzegowej w Rogoznicy/Zecevo. Niestety luksusowy apartament polecany przez Cromaniaka66 jest już zajęty, ale sama okolica mnie zainteresowała.



Widzisz , trzeba było się szybciej decydować , ja sobie rezerwuję zawsze przy wyjeździe :papa:
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 30.01.2013 13:08

Bez paniki, jeszcze są wolne terminy.Widocznie Wam nie spasowalo
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 30.01.2013 14:04

Termin niestety mam narzucony sztywno przez czynniki zewnetrzne. Pozostaje poszukac innej miejscowki. Jeszcze raz dziekuje, takze na zwrocenie uwagi na sama okolice

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatera dla trzech rodzin przy kameralnej plaży
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone