Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać euro

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.08.2009 12:04

badi82 napisał(a):Powiedzcie mi taką rzecz. Mam kartę płatniczą Visa, ale nie jest to karta kredytowa, czy zapłacę nią na bramkach przy wjazdach na autostradach w każdym kraju przez który będę przejeżdżał i w sklepach, czy stacjach benzynowych? Mam gdzieś nawet kredytową, ale...długo nie używałem i nie pamiętam PIN-u (jaki wstyd), a dokumenty gdzieś się zapodziały. Jedziemy pierwszy raz. Pozdrawiam!!!

Zapłacisz.
Czasem są kłopoty z terminalem.
Warto mieć gotówkę.
pankufur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pankufur » 12.08.2009 13:00

Wypłacał ktoś euro z bankomatu na Słowacji? Mam kartę mbanku i tak się zastanawiam czy nie wyjdzie korzystniej niż kupowanie euro u nas w kantorze. Euro chcę brać tylko na kwatery i ewentualnie na drogę.
Ostatnio edytowano 13.08.2009 07:54 przez pankufur, łącznie edytowano 1 raz
wraczek
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) wraczek » 12.08.2009 21:10

0 - po co , wszystko płacone karta Mbanku
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 27.08.2009 13:55

JacYamaha napisał(a):
badi82 napisał(a):Powiedzcie mi taką rzecz. Mam kartę płatniczą Visa, ale nie jest to karta kredytowa, czy zapłacę nią na bramkach przy wjazdach na autostradach w każdym kraju przez który będę przejeżdżał i w sklepach, czy stacjach benzynowych? Mam gdzieś nawet kredytową, ale...długo nie używałem i nie pamiętam PIN-u (jaki wstyd), a dokumenty gdzieś się zapodziały. Jedziemy pierwszy raz. Pozdrawiam!!!

Zapłacisz.
Czasem są kłopoty z terminalem.
Warto mieć gotówkę.



Zapłacisz w kazdym terminalu na którym znajdziesz logo VISA, a poniewaz nie spotkalem takiego ktory nie ma Visa lub MasterCard to zapłacisz wszedzie no chyba ze bedzie probloem z terminalem jak opisał to kolega wczesniej
ŁukaszB
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ŁukaszB » 28.08.2009 17:21

Rejon: Makarska, Brela, Dubrovnik
wymiana w kantorach:
100Euro = 720 Kun
stan - 16-27.08.2009
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Ile zabrać euro - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone