Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.01.2018 22:45

:mrgreen: :mrgreen:

Kuzyn męża, mieszkający na stałe w Australii, spełnił kilka lat temu marzenie życia i wybrał się z żoną podobnym kolosem w rejs po M.Śródziemnym..Zachwyceni pokazywali nam zdjęcia z pokładu cruiser'a, gdzie sytuacja wyglądała niemal identycznie :lol:
Oczywiście, z grzeczności mówiliśmy,że super :roll:

Beata, oni nie cycali, więc ten problem im odpadł :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.01.2018 22:50

Katerina napisał(a):
Beata, oni nie cycali, więc ten problem im odpadł :wink:

Byli na morzu i nie cycali???? 8O 8O :roll: :roll: 8O 8O
To się w głowie nie mieści :roll: :roll: :roll:

Czasem na takim kolosie wrażenia i atrakcje potrafią się pojawić.
Dla ludzi o ..... mocnych żołądkach, zapraszam na pokład :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.01.2018 22:57

O kurczę, a ja dziś miałam z uczniem lekcję o Titanicu :mrgreen:

Beata, ten jacht w Gdyni stał tam od lat w jednym miejscu...i zatonął spokojnie bez sztormu

https://www.tvn24.pl/.../gdynia-zabytko ... -marinie...

:roll: 8O
Ostatnio edytowano 19.01.2018 23:00 przez Katerina, łącznie edytowano 1 raz
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.01.2018 23:00

Katerina napisał(a):O kurczę, a ja dziś miałam z uczniem lekcję o Titanicu :mrgreen:

Beata, ten jacht w Gdyni stał tam od lat w jednym miejscu...i zatonął spokojnie bez sztormu

trojmiasto.tv/Zatopiony-jacht-w-gdynskiej-marinie-25718.html

:roll: 8O

Z imprezą przesadzili czy jak????
A poważnie ciekawe co się stało 8O Dziura w dnie się zrobiła? Myślałam że korniki w zimie śpią :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.01.2018 23:01

Woda balastowa chyba zamarzła i rozsadziło ...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.01.2018 23:03

Katerina napisał(a):Woda balastowa chyba zamarzła i rozsadziło ...

To u Was taki mróz?????????
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.01.2018 00:20

beatabm napisał(a):... Czasem na takim kolosie wrażenia i atrakcje potrafią się pojawić.
Dla ludzi o ..... mocnych żołądkach, zapraszam na pokład :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...
8O 8O Co oni cycali? wszyscy na bani nikt pionu nie trzyma :mrgreen:

Lepiej żeby Zdzichu tego nie oglądał bo już na żadną wyspę się nie wybierze ... no chyba, że jeszcze na Pag lub Krk :mrgreen:

A tak serio to nie jest wcale śmieszne 8O
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 20.01.2018 00:50

beatabm napisał(a):
No pięknie ... ale gdybym na miejscu zastała taką sytuację ... 8O

Zapytam tylko o jedno: jak tu cycać w takim towarzystwie??? 8O 8O 8O Niemożliwe :roll: :roll:

Zanim przytknie się własny ryjek ... już wycycane :wink:.
Ja się tylko zastanawiem co się stanie jak wejdą wszyscy do basenu ... i czy w ogóle jest sens, żeby tam była woda.
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 20.01.2018 12:55

gusia-s napisał(a):

A tak serio to nie jest wcale śmieszne 8O


Przyznam się ze wstydem, że się trochę ubawiłem :oops: :D .

Alu tu u Ciebie milutko. Fajne zdjęcie Supetaru. Nie uchwyciłaś wielkiego napisu KONZUM :twisted: :mrgreen:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4712
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 20.01.2018 13:56

beatabm napisał(a):Czasem na takim kolosie wrażenia i atrakcje potrafią się pojawić.
Dla ludzi o ..... mocnych żołądkach, zapraszam na pokład :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Muzyka jak z jakiegoś horroru.
No bo właściwie pobyt na takim kolosie to przecież horror, nie tylko w czasie sztormu.
Czymś takim to chyba tylko za karę można płynąć.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 20.01.2018 14:30

su-petar
Fajne zdjęcie Supetaru. Nie uchwyciłaś wielkiego napisu KONZUM :twisted: :mrgreen:


Gdy ujrzałam ten czerwony napis z promu, o mało tego promu nie zawróciłam do Splitu :lol:

Ale, gdy po paru dniach wybrałam się tam na zakupy, to stwierdziłam,że to najlepszy supermarket na świecie, ze względu na widoki z niego :P Szkoda,że kiepsko wyszły na zdjęciach.. :(

P8229589.JPG

P8229590.JPG
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 20.01.2018 14:47

gusia-s napisał(a):Lepiej żeby Zdzichu tego nie oglądał bo już na żadną wyspę się nie wybierze ... no chyba, że jeszcze na Pag lub Krk :mrgreen:

A tak serio to nie jest wcale śmieszne 8O

Przy dobrym cyc-k-u dam radę :mrgreen:
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 20.01.2018 14:50

Katerina napisał(a):
Katerina napisał(a): Gdy ujrzałam ten czerwony napis z promu, o mało tego promu nie zawróciłam do Splitu :lol:

Ale, gdy po paru dniach wybrałam się tam na zakupy, to stwierdziłam,że to najlepszy supermarket na świecie, ze względu na widoki z niego :P



Mnie też zmroziło jak go zobaczyłem. Widok z niego jest rzeczywiście kapitalny (bo wtedy go nie widać :D ). Na rogu od strony miasta jest kawiarnia, skąd można nacieszyć oko. Ja z sentymentu wolałem robić zakupy powyżej, w Tomim.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.01.2018 23:08

Buber napisał(a): Zapytam tylko o jedno: jak tu cycać w takim towarzystwie??? 8O 8O 8O Niemożliwe :roll: :roll:
Zanim przytknie się własny ryjek ... już wycycane :wink:.
Faktycznie to problem :mrgreen:
Buber napisał(a): Ja się tylko zastanawiem co się stanie jak wejdą wszyscy do basenu ... i czy w ogóle jest sens, żeby tam była woda.
Chyba jest zakaz bo nikt nie wskakuje :mrgreen:

su-petar napisał(a):... Alu tu u Ciebie milutko. Fajne zdjęcie Supetaru. Nie uchwyciłaś wielkiego napisu KONZUM :twisted: :mrgreen:
Zostań więc z nami do końca :)
Konzum jakoś specjalnie nie rzucił mi się w oczy :mrgreen: Mam tylko jedno zdjęcie na którym go widać ... ledwo ...
IMG_20170728_120150 (1).jpg


Poza tym, nie wiem jak do tego doszło ale mam zaledwie kilka zdjęć z panoramą Supetaru widzianego z promu 8O a 3x była okazja ku temu ... :(
Za to z panoramą Splitu mam aż nadto :mrgreen:

Oczywiście w Konzumie byliśmy kilka razy, dużo tańszy był jednak Studenac. Na balkonie knajpkowym , o którym wspominasz też byłam i fotki nie mam :(
Całe szczęście, że Katerina poratowała swoimi z Konzuma. Widok naprawdę super tam jest :)

dhmegi napisał(a):... Czymś takim to chyba tylko za karę można płynąć.
Czytasz w moich myślach :mrgreen:

Katerina napisał(a): Gdy ujrzałam ten czerwony napis z promu, o mało tego promu nie zawróciłam do Splitu :lol:
Ale, gdy po paru dniach wybrałam się tam na zakupy, to stwierdziłam,że to najlepszy supermarket na świecie, ze względu na widoki z niego :P Szkoda,że kiepsko wyszły na zdjęciach.. :(
Po pierwsze dobrze, że promu nie zawróciłaś jednak :mrgreen: a po drugie wielkie dzięki za te fotki bo jak już przyznałam ja nie zrobiłam :( tak sobie mówiłam... dobra jeszcze tu będę to cyknę potem a potem wyszło jak wyszło :evil:

Abakus68 napisał(a): Przy dobrym cyc-k-u dam radę :mrgreen:
No tak, każdy chłop przy cycu spokojny jak niemowlę :mrgreen:
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 21.01.2018 00:23

gusia-s napisał(a): Zostań więc z nami do końca :)


Nigdzie się nie wybieram, cała przyjemność po mojej stronie (wyspa i Twoja relacja), wpadłem po uszy :D . Z niecierpliwością czekam też, aż Katerina dopłynie do Braća. Podoba mi się Wasz styl pisania.

gusia-s napisał(a):Konzum jakoś specjalnie nie rzucił mi się w oczy :mrgreen: Mam tylko jedno zdjęcie na którym go widać ... ledwo ...


Nie potrafię tego wyjaśnić. Na Twoim zdjęciu napis jest rzeczywiście ledwo widoczny. Gdy ja w sierpniu dopływałem do portu, to najpierw widziałem wielki czerwony napis KONZUM, a dopiero potem kościelną wieżę. Może w międzyczasie zamontowali większy napis :?: Niestety nie zrobiłem zdjęcia z promu i nie mogę teraz porównać.

gusia-s napisał(a):
Oczywiście w Konzumie byliśmy kilka razy, dużo tańszy był jednak Studenac.


Też tam byłem i rumik kupiłem :D . Oczywiście w celach zdrowotnych. Jak marynarz, żeby błędnik oszukać :D .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone