Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w dwie osoby, tanie noclegi.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
johny2007
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny2007 » 12.11.2015 12:31

artwro napisał(a):Tak na pierwszy raz to polecałbym Bibinje koło Zadaru. Relatywnie niedaleko, przyjemna miejscowość, blisko dużego miasta i cenowo taniej niż dalej na południu.


no dzięki blisko, wygląda na zdjęciach ciekawo. A co myślicie o Rijeka, Crikvenica. A jakieś namiary na nocleg w biblinje.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.11.2015 12:47

O Rijece zapomnij, za duże z bardzo przemysłowe miasto. Crikvenica już prędzej :wink:
artwro
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artwro » 12.11.2015 12:54

Zobacz na PW
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 14.11.2015 11:28

Hejka, byłem w różnych regionach Cro i ostatnimi czasy mając na uwadze chęć odpoczynku jednak nad Jadranem, a nie mając wielu dni urlopu chciałem wybrać się tam gdzie mnie nie było, a w kilometrach nie tak daleko. Oczywiście chodziło mi też o noclegi w przyzwoitych cenach. Zainspirowany zostałem relacją z forum, niestety do wyjazdu nie doszło ale jeżeli tylko będzie trochę czasu wolnego to tam się wybierzemy. znalazlem-miejsce-na-ziemi-vrbnik-i-jego-plaze-t28829.html
Pozdrawiam
johny2007
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny2007 » 15.11.2015 18:26

czy naprawdę różnica jest między północną a np. środkowy chorwacją?
Jak z palmami, spotkam je na północy narazie myśle o Bibijne.
Ma ktoś może namiary na nocleg w Vrbnik i cos powiecie o tym miejscu.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2015 21:02

johny2007 napisał(a):czy naprawdę różnica jest między północną a np. środkowy chorwacją?
Jak z palmami, spotkam je na północy narazie myśle o Bibijne.
Ma ktoś może namiary na nocleg w Vrbnik i cos powiecie o tym miejscu.

Weź zacznij korzystać z wyszukiwarki forumowej.

Vrbnik to wyspa Krk (z mostem płatnym).
Chcesz jechać w ciemno w sezonie? Omijaj Istrię, Krk, nawet Rab czy Losinj lub Cres (zresztą poczytaj sobie relację CRObetro z poszukiwania apartmana w ciemno w sierpniu na Losinju). To tereny oblegane przez Niemców, Włochów i inne zachodnioeuropejskie nacje - dlatego też ceny są dostosowane do ich możliwości finansowych. Na Istrii zarezerwowałam w ostatnim sezonie apartman 2+2 za 40E / doba - ale 10km od morza, bo tylko chciałam zwiedzać. :mrgreen:

wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807.html
noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195.html

Północna Dalmacja czyli okolice Zadaru, o których wspominasz, są tańsze, ale widokowo mniej atrakcyjne niż niżej za Splitem (zresztą popatrz na mapę fizyczną, gdzie są malownicze góry). Trudniej tam też o ładne plaże, choć Bibinje ujdzie. Byle nie niedaleki Sukosan. :mrgreen: Ale nawet tam musisz się nieźle potargować, by osiągnąć taką cenę, jaką założyłeś w sezonie, pewnie raczej za pokój niż studio i nie przy plaży. Przejrzyj oferty w Bibinje, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru pod kątem ceny, ale to nie są okolice, które cokolwiek urywają... choć na pierwszy raz... :roll: Jak chcesz taniej i mieć imponujące góry, możesz jeszcze zobaczyć Starigrad Paklenica, to jeszcze Kwarner pewnie - przejrzyj pod tym kątem forum, choć nie wiem, czy tam jest gdzie poszaleć jak się jest młodym. Fajny jest park narodowy w tych stronach, jeśli lubicie chodzić po górach.

Palmy są wszędzie, od Istrii po Prevlakę. A czym się różni Istria od Dalmacji, czy Północna Dalmacja od Środkowej i Południowej - trzeba zobaczyć na zdjęciach i filmach, a w tym celu czyta się relacje. Albo przynajmniej ogląda w nich foty... :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.11.2015 21:49

Mikromir napisał(a):Jak chcesz taniej i mieć imponujące góry, możesz jeszcze zobaczyć Starigrad Paklenica, to jeszcze Kwarner pewnie - przejrzyj pod tym kątem forum, choć nie wiem, czy tam jest gdzie poszaleć jak się jest młodym. Fajny jest park narodowy w tych stronach, jeśli lubicie chodzić po górach.


Starigrad Paklenica :idea: :idea: :roll: :roll: Byłam i nie uważam, że to miejsce dla młodych chcących się zabawić. I jeśli pierwszy raz Cro... to można wrócić mocno rozczarowanym pytając się o co tyle hallo z tą Chorwacją. Jest kilka relacji z tego miejsca, min. moja Chociaż jeśli chodzi o koszty, to tam nie ma gdzie wydawać kasy (coś tam jest, ale średnio atrakcyjne), więc to też jest wyjście. Jest też relacja z campu w Dalmacji Środkowej, super wypoczynek, a w małej cenie (relacja sprzed chyba 2 lat, może z 2014, rodzinka miała zamknąć się coś w 3500 zł).
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2015 22:00

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Jak chcesz taniej i mieć imponujące góry, możesz jeszcze zobaczyć Starigrad Paklenica, to jeszcze Kwarner pewnie - przejrzyj pod tym kątem forum, choć nie wiem, czy tam jest gdzie poszaleć jak się jest młodym. Fajny jest park narodowy w tych stronach, jeśli lubicie chodzić po górach.


Starigrad Paklenica :idea: :idea: :roll: :roll: Byłam i nie uważam, że to miejsce dla młodych chcących się zabawić. I jeśli pierwszy raz Cro... to można wrócić mocno rozczarowanym pytając się o co tyle hallo z tą Chorwacją. Jest kilka relacji z tego miejsca, min. moja Chociaż jeśli chodzi o koszty, to tam nie ma gdzie wydawać kasy (coś tam jest, ale średnio atrakcyjne), więc to też jest wyjście. Jest też relacja z campu w Dalmacji Środkowej, super wypoczynek, a w małej cenie (relacja sprzed chyba 2 lat, może z 2014, rodzinka miała zamknąć się coś w 3500 zł).


No przecież mówię, że nie wiem, czy jest gdzie poszaleć. Sugerując, że nie, oczywiście. Człowiek chce tanio i do tego niedaleko. To co mu jeszcze zostało?... Na północ od Zadaru to już same nieciekawe dziury raczej, przynajmniej na lądzie, a w Novalji na Pagu tanio nie będzie. No chyba, że... 8O wysłać ich do... 8O 8O wiesz gdzie?... 8O 8O 8O a na Zrce sobie dojadą jakoś. :wink: :mrgreen:
:oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Tak se żartuję :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.11.2015 22:52

To na paliwo wydadzą to co zaoszczędzą na noclegach. Myślę, że powinni zjechać z autostrady na zjeździe za Zadar/Bibninje, a lepiej jeszcze Biograd i jak im się miejsce spodoba to szukać pokoju z dostępem do kuchni - wtedy w 25 euro powinni się zmieścić, miejscówka oczywiście gdzieś dalej od plaży.

Ale teraz myślę, że może poszukać miejscówki w Srime, a Vodice będą mieć wieczorem w zasięgu spaceru. Ale, właśnie ale, to nie jest blisko granicy... Mogłoby być też Murter na Murterze, tam pokoje na pewno zjadą. Chyba wyżej nic rozrywkowego się nie znajdzie...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2015 23:02

piekara114 napisał(a):Myślę, że powinni zjechać z autostrady na zjeździe za Zadar/Bibninje, a lepiej jeszcze Biograd i jak im się miejsce spodoba to szukać pokoju z dostępem do kuchni - wtedy w 25 euro powinni się zmieścić, miejscówka oczywiście gdzieś dalej od plaży.

Myślę, że masz rację - te okolice za Zadarem będą w miarę tanie i z dostępem do atrakcji; jeśli tylko nie pojadą w samym szczycie sezonu to coś znajdą na miejscu; to także świetna baza do zwiedzania. Vodice już bardziej popularne i w sezonie może być problem z apartmanami w tej cenie, wydaje mi się.
Najlepiej przejść sobie miejscowości w tej okolicy na google streetview i zobaczyć co pasuje - zazwyczaj plaże widać z tych nadmorskich dróg.
Zawsze jest coś za coś, niestety. Mnie tam niczego nie urwało, ale źle nie było. Ale ja też czego innego szukam w Chorwacji. :wink:
pabbllo_ldz
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pabbllo_ldz » 17.11.2015 18:08

Pag, Mantre 150 M do plaży apartament 2+1 30 euro od 20 sierpnia 2016 roku, więc pokój by znaleźli taniej.
Warto pomyśleć, nie daleko a jest co zwiedzać.
Nie wiem jak ceny w Lipcu.

Powodzenia w poszukiwaniach.
P.S
Jak dwie osoby to namiot w bagażnik i w razie problemów z noclegiem można na campie jakimś przenocować :)
johny2007
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny2007 » 17.11.2015 19:07

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, bardzo mi pomogliście zostaje jednak przy Bibijne. Wydaje mi sie ze to rozsądne jak na pierwszy raz, blisko do Zadaru. I raczej nie bede się nudzić, Autostrada czechach i austria, słowienia omijam autostrade mysle ze bedzie ok i jednak rezerwuje wczesniej
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.11.2015 22:52

Witamy!Szukamy ciekawego noclegu miedzy Omnis-Gradacda 2+1 (8 lat). W tym roku byliśmy w pięknym miejscu- Rogoznica poleconym przez Piotra (Cromaniak66) i podobnych propozycji poszukujemy hi:). Nie ukrywam, że w dużej mierze nie chcemy przepłacać coś w graniach 40-45 euro było by bajką:).Czy jest to realne? Planujemy wyjazd na sam poczatek lipca-ok 14 dni.
johny2007
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny2007 » 22.11.2015 21:48

moze ktos poda namiary na jakis nocleg w okolicy bliskiej zadaru np Bibijne prosze na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.11.2015 22:03

amatus1 napisał(a):Witamy!Szukamy ciekawego noclegu miedzy Omnis-Gradacda 2+1 (8 lat). W tym roku byliśmy w pięknym miejscu- Rogoznica poleconym przez Piotra (Cromaniak66) i podobnych propozycji poszukujemy hi:). Nie ukrywam, że w dużej mierze nie chcemy przepłacać coś w graniach 40-45 euro było by bajką:).Czy jest to realne? Planujemy wyjazd na sam poczatek lipca-ok 14 dni.
Cena realna, bliżej 45, niż 40. Popatrz na Podgorę, na portal zakwaterowanie coś tam nie pamiętam dokładnie)
johny2007 napisał(a):moze ktos poda namiary na jakis nocleg w okolicy bliskiej zadaru np Bibijne prosze na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pakostane, masz mój app. w Banku kwater
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Gdzie w dwie osoby, tanie noclegi. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone