Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem z Zaostrogu - super !

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004
Wróciłem z Zaostrogu - super !

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 25.08.2010 13:40

Wróciliśmy z Zaostrogu, apartament w samym centrum przy plaży wsód palm naprzeciw flagi. Pytajcie jak chcecie o konkrety. Pozdrawiam
emiro
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 16.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emiro » 26.08.2010 19:25

Witam.
Zapewne mieszkałeś w willi DANICA
Ja wynajmuję app.jedną ulicę obok i będę tu do poniedziałku.(w przyszłym tygodniu przewidują jakieś ochłodzenie )

Pozdrawiam.
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 26.08.2010 19:59

nie, jedną ulicę obok :D może w tej co będziesz willa Pani Kosović przy Hrvatskich domoljuba 25 ....... fajnie masz
emiro
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 16.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emiro » 26.08.2010 21:56

Witam
Faktycznie pomyliłem skrzyżowania (a są dwa ) przy DANICE stoi jakiś pomnik a flaga przy tym drugim.
z tego co pamietam stało jakieś granatowe autko z blachami WPI...

Pozdr.
niezapominajka
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezapominajka » 15.09.2010 11:02

Szukam czegoś na przyszłe lato, wiec chętnie podpytam o Zaostrog. :D
Tłok czy raczej spokój?
Czy można na miesjcu zrobić zakupy czy raczej szukać konzumów w innych miejscowościach?
Są fajne knajpki (restauracje, pizzerie) gdzie można smacznie zjeść nie rujnując sie za bardzo?
To tak na początek....
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 16.09.2010 10:08

niezapominajka napisał(a):Szukam czegoś na przyszłe lato, wiec chętnie podpytam o Zaostrog. :D
Tłok czy raczej spokój?
Czy można na miesjcu zrobić zakupy czy raczej szukać konzumów w innych miejscowościach?
Są fajne knajpki (restauracje, pizzerie) gdzie można smacznie zjeść nie rujnując sie za bardzo?
To tak na początek....




Niezapominajko!Zaostrog to bardzo miła miejscowość,typowo letniskowa,z fajną plażą,knajpkami...Konzum też tam jest.W tamtejszej pizzerii jadłam chyba najsmaczniejszą pizzę w CRO.Fajna mieścinka z klimatem.
I jeszcze jedna zaleta(w/g mnie)!Można ścieżkami przejść do Drvenika(być może i dalej,ale ja nie doszłam),a w przeciwną strone do Podaca(i też dalej nie doszłam :) )
A jeśli lubisz spacer po górkach,proponuję zobaczyć Górny Zaostrog.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 16.09.2010 10:50

Aisza napisał(a):
niezapominajka napisał(a):Szukam czegoś na przyszłe lato, wiec chętnie podpytam o Zaostrog. :D
Tłok czy raczej spokój?
Czy można na miesjcu zrobić zakupy czy raczej szukać konzumów w innych miejscowościach?
Są fajne knajpki (restauracje, pizzerie) gdzie można smacznie zjeść nie rujnując sie za bardzo?
To tak na początek....




Niezapominajko!Zaostrog to bardzo miła miejscowość,typowo letniskowa,z fajną plażą,knajpkami...Konzum też tam jest.W tamtejszej pizzerii jadłam chyba najsmaczniejszą pizzę w CRO.Fajna mieścinka z klimatem.
I jeszcze jedna zaleta(w/g mnie)!Można ścieżkami przejść do Drvenika(być może i dalej,ale ja nie doszłam),a w przeciwną strone do Podaca(i też dalej nie doszłam :) )
A jeśli lubisz spacer po górkach,proponuję zobaczyć Górny Zaostrog.



Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.10.2010 19:49 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 16.09.2010 12:40

niezapominajka napisał(a):Szukam czegoś na przyszłe lato, wiec chętnie podpytam o Zaostrog. :D
Tłok czy raczej spokój?



We wrześniu zdecydowanie spokój :)
niezapominajka
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezapominajka » 16.09.2010 19:28

Aisza napisał(a):
niezapominajka napisał(a):Szukam czegoś na przyszłe lato, wiec chętnie podpytam o Zaostrog. :D
Tłok czy raczej spokój?



We wrześniu zdecydowanie spokój :)


No niestety, z powodu obowiazków zawodowych i rodzicielskich urlop we wrześniu odpada, ale wiem, ze nawet w sierpniu można znaleźć w Cro spokojne miejsca :D
Aisza, dziękuję Ci za te zachęcające informacje o miasteczku. "Mieścinka z klimatem" - właśnie czegoś takiego szukam :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 16.09.2010 19:47

Krótka relacja z Zaostrogu
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 17.09.2010 13:55

dadatkowo właścicielki uświadomiły głupka że nie powinienem wynajmować apartamentu przez jakąś agencję ze Splitu tylko dzwonić bezpośrednio i ......... 250Eur w kieszeni
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 17.09.2010 17:15

stafid napisał(a):dadatkowo właścicielki uświadomiły głupka że nie powinienem wynajmować apartamentu przez jakąś agencję ze Splitu tylko dzwonić bezpośrednio i ......... 250Eur w kieszeni



a jeszcze lepiej pojechać w ciemno i wynająć to,co się spodoba :) w sezonie też jest wiele wolnych apartamentów :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.10.2010 20:58

Czy macie jakiś fajny namiar ma kwaterki w twj miejscowości?
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 20.10.2010 15:47

henius34 napisał(a):Czy macie jakiś fajny namiar ma kwaterki w twj miejscowości?


willa Pani Kosović przy Hrvatskich domoljuba 25 apart z klimą narożny najwyżej na wpros flagi cro wśród palm - nie pożałujesz
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 21.10.2010 20:22

Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wróciłem z Zaostrogu - super !
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone