Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Domek z wyjsciem na plażę

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008
Domek z wyjsciem na plażę

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 01:03

Witam,

Szukam apartamentu z prywatną/własną plaża, ewentualnie domu z którego jest wyjście bezpośrednio na plaże.
Czy ktoś może mi coś polecić?

Wiem, że takie domy są w okolicach Starigradu. Jeśli ktoś był bardzo proszę o namiary.


Pozdrawiam,
Maja
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2009 06:47

To podaj swój sdres e-mail, żeby nie uprawiać reklamy na forumie, a przysłać Ci namiary :) Swój adres możesz podać tu lub w swoim profilu.
ramon
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramon » 21.06.2009 08:07

Plumek jak możesz to równiez poproszę adresik !!!!
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 21.06.2009 09:01

majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 12:03

Hej,

mój adres e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jeśli macie jakieś namiary na uczciwego właściciela takiego domu proszę dajcie znać.

Pozdrawiam
Maja
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 21.06.2009 12:39

uczciwego właściciela takiego domu

Trochę umiaru z tymi okrśleniami, proszę. :!:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.06.2009 12:55

Adam66 napisał(a):
uczciwego właściciela takiego domu

Trochę umiaru z tymi okrśleniami, proszę. :!:


:lol: :lol: :lol:
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 14:04

a już tłumacze skąd to określenie....właśnie wczoraj dowiedziałam się , że Pan do którego jadę zapomniał zarezerwować mi pokój na dwa tygodnie i zarezerwował tylko na tydzień, a dokładnie na 5 dni... Przepraszam Was bardzo jeśli kogokolwiek uraziłam ale naprawdę delikatnie mówiąc się wściekłam.

I niestety teraz muszę znaleźć szybko coś innego.
Dlatego tez proszę o pomoc.


Pozdrawiam
Maja
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2009 15:07

majciamm napisał(a):a już tłumacze skąd to określenie....właśnie wczoraj dowiedziałam się , że Pan do którego jadę zapomniał zarezerwować mi pokój na dwa tygodnie i zarezerwował tylko na tydzień, a dokładnie na 5 dni...


?? A to nie dostałaś potwierdzenia rezerwacji??
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 15:37

Apartamenty rezerwowałam dokładnie 05 stycznia 2009, dostałam potwierdzenie ale teraz na tydzień przed wyjazdem okazało się że apartament jest na 5 dni i co mam się kłócić, denerwować i szarpać sobie nerwy z właścicielem, to nic nie da bo mi wprost powiedział, że zapomniał i że mogę zostać jeśli nikt nie przyjedzie ale jeśli osoby które zarezerwowały przyjadą to ja się będę musiała wyprowadzić.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2009 15:53

majciamm napisał(a):Apartamenty rezerwowałam dokładnie 05 stycznia 2009, dostałam potwierdzenie ale teraz na tydzień przed wyjazdem okazało się że apartament jest na 5 dni i co mam się kłócić, denerwować i szarpać sobie nerwy z właścicielem, to nic nie da bo mi wprost powiedział, że zapomniał i że mogę zostać jeśli nikt nie przyjedzie ale jeśli osoby które zarezerwowały przyjadą to ja się będę musiała wyprowadzić.


Ale o czym niby zapomniał? Zaliczkę wpłaciłaś?
Ja bym pojechała, została ile mam potwierdzone. Jak nie, to od razu zgłoszenie do izby turystycznej i na policję.
Niech właściciel powie tym, co później przyjeżdżają, że sobie zapomiał o ich rezerwacji :)
Oczywiście to teoria :)
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 16:57

no właśnie teoria....wpłaciłam zaliczkę, dopełniłam wszystkich formalności. pojadę na te 5 dni do niego chyba że wcześniej znajdę coś innego, ewentualnie poszukam już na miejscu, jednak nie chce jechać w ciemno ze względu na małe dzieci i dlatego poprosił o pomoc na forum.

Pozdrawiam,
Maja
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2009 17:02

majciamm napisał(a):no właśnie teoria....wpłaciłam zaliczkę, dopełniłam wszystkich formalności. pojadę na te 5 dni do niego chyba że wcześniej znajdę coś innego, ewentualnie poszukam już na miejscu, jednak nie chce jechać w ciemno ze względu na małe dzieci i dlatego poprosił o pomoc na forum.

Pozdrawiam,
Maja


No to czemu odpuszczasz? MAsz to na piśmie, czy na telefon było złatwiane? Niech zapomni zarezerwować tym, co w Twoim terminie sie władowali.
majciamm
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majciamm » 21.06.2009 17:07

nie chce awantur na miejscu, chyba nikomu nie było by przyjemnie odpoczywać w niemiłej atmosferze.
Wszystko było załatwiane meilami.
Najbardziej jednak przykre jest to, że to miały być już nasze 3 wakacje w tym domu( zawsze w tym samym terminie) a właściciel zachował się teraz w taki sposób.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2009 17:19

majciamm napisał(a):nie chce awantur na miejscu, chyba nikomu nie było by przyjemnie odpoczywać w niemiłej atmosferze.
Wszystko było załatwiane meilami.
Najbardziej jednak przykre jest to, że to miały być już nasze 3 wakacje w tym domu( zawsze w tym samym terminie) a właściciel zachował się teraz w taki sposób.


No to załatw sobie gdzie indziej, na cały pobyt, a potem jedź po zwrot zaliczki. I popros o KNJIGE ŻALBE. Wpisz i wyrwij sobie kopię. A drugą złóż w Izbie Turystycznej.
Mnie się w pale nie mieści, że on chce Was wysiudać :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Domek z wyjsciem na plażę
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone