Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja z okna samochodu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janek77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.04.2013
Chorwacja z okna samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek77 » 29.04.2013 13:52

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z przejazdu najbardziej malowniczą trasą w Chorwacji:
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 30.04.2013 23:25

Zasiadam pierwszy do oglądania :hut:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 01.05.2013 00:36

Jesteśmy w dziale Nasze relacje z podróży.....
Będzie coś jeszcze... ?
Jeśli tak, to chętnie będę odwiedzał :D
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 01.05.2013 07:55

Witam!
Rzeczywiście, przyzwyczaiłem się do "tradycyjnych" relacji z podóży, czyli własnego (autora) opisania tematu oraz okraszenia go duuuużą :oczko_usmiech: porcją zdjęć.
Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy. :papa:

P.S. A tak na marginesie - nie mogę doczekać się wakacji :lol: :lol: :lol:
umca81
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 30.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca81 » 01.05.2013 08:22

Bardzo dobrze się ogląda w pracy...

A tak na marginesie niezły pomysł bo podczas jazdy kierownik nie za bardzo ma czas na podziwianie drogi.

Pozdrawiam.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 01.05.2013 09:16

umca81 napisał(a):Bardzo dobrze się ogląda w pracy...

A tak na marginesie niezły pomysł bo podczas jazdy kierownik nie za bardzo ma czas na podziwianie drogi.

Pozdrawiam.

Dziś w pracy :D
janek77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek77 » 01.05.2013 12:59

No to napiszę parę słów :)
Generalnie Chorwacja była dwu dniowym przystankiem naszej wycieczki. Celem głównym była Czarnogóra, a później festiwal trąbki w Gucy (Serbia). Zatrzymaliśmy się w Primosten - urokliwa miejscowość ale w środku lata dużo ludzi. Pierwsze wrażenia po dotarciu na wybrzeże były czysto akustyczne - cykady. Słyszałem wcześniej o tych owadach ale nie sądziłem że generują taki hałas. Dobrze że w nocy śpią :) Spaliśmy w namiotach i tu kolejne zaskoczenie - wbicie śledzia to był niezły wyczyn. Wszędzie twarde skaliste podłoże.
W końcu przyszła pora na upragnioną kąpiel w Adriatyku, 34*C w cieniu, a temperatura wody jak w Bałtyku pod koniec marca. Czy z tą wodą to tak zawsze w Chorwacji?
Buciki do pływania - wszyscy sobie kupili w Polsce. Ale ja stary wilk morski po kursie ratownika i z innymi uprawnieniami nie będę się ośmieszał pływając w laczkach. Jeszcze tego samego dnia poleciałem do sklepu kupić. Nie da się po tych kamyczkach bosą stopą łazić dłużej niż pół godziny, a do tego jeszcze wdepnąłem na jakiegoś kolczastego stwora i musiałem kolce wydłubywać z pięty.
Kamieniste plaże - na początku byliśmy sceptycznie nastawieni ale potem doceniliśmy ich zalety - nie trzeba piachu wytrzepywać z gatek i innych rzeczy :)
Ogólnie spore zasolenie wody sprawia że przyjemnie i bez wysiłku się pływa tylko ta temperatura... :?
Po dwóch dniach przemieściliśmy się do Dubrownika - po drodze właśnie robiłem te fotki. Widoki były wręcz oszałamiające. Początkowo mieliśmy w planie jechać autostradą ale na szczęście nie było poparcia dla tego pomysłu :D Dubrownik piękny ale.. tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy. Na zwiedzania to chyba najlepiej poza sezonem się wybrać.
Pozdrawiam wszystkich :papa:
janek77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek77 » 02.05.2013 11:25

Właśnie obejrzałem kilka innych relacji w tym dziale i moje pytanko: Jak technicznie wygląda sprawa z wklejaniem fotek? Trzeba umieszczać na jakimś serwerze czy cuś? Może bym temat trochę rozwinął :D
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 02.05.2013 13:22

Różne są szkoły.
Ja korzystam z fmix.
http://www.fmix.pl/

A tu znajdziesz coś od strony technicznej i możesz zrobić próby.
jak-wklejac-zdjecia-t11670-405.html

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja z okna samochodu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone