Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brać go!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.02.2013 14:10

Fatamorgana napisał(a):Drogowskaz sprawił mały kłopot- no bo chcemy się udać właśnie na ową Maslinovą (hmmm... chyba tak wybrałem ze względu na naszą Maslinkę- jakoś tam to słowo się mi zawsze sympatycznie kojarzy)

Bardzo mi miło to czytać :D

My tam niestety nie trafiliśmy i teraz, patrząc na Twoje foty, bardzo żałuję... Przepięknie tam! Trudno, następnym razem.

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy :papa:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 12.02.2013 16:03

Hoho...kogo tu widzę?!
Witaj Aga! Cieszę się, że zajrzałaś.
Poczytasz dalej a zobaczysz, że późnej niekoniecznie było tak pięknie... :lol:
Pozory mylą. :lol: :wink:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.02.2013 08:32

dids76 napisał(a):Tak go odrestaurowali że Średniowieczny Piastowski zamek ma nowoczesne wnętrza :? . Ale obejrzeć warto.
Piter, ja od kwietnia znów będę Rybnik z powodu żużla odwiedzał ;)


Jak warto no to trzeba tam kiedyś zajechać ... a kurde szkoda, że na żużel nie chodzę ...
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2299
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 17.02.2013 18:15

Czytam, oglądam i czekam na cdn. fotki świetne :D :D :D
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 18.02.2013 17:24

Muszę odpuścić. Z wielkim bólem serca, bo Pustinja była moim oczkiem w głowie....
Ale mamy jeszcze tydzień. Nie ucieknie...


A czy uciekła, to się okaże 2 dni przed wyjazdem...

Porady dla naśladowców.
- Miejcie sporo czasu na tę trasę szutrem i dojście pieszo zwłaszcza, że powrót jest wyraźnie pod górkę.
- Nie ma informacji kiedy Pustinja będzie otwarta ponownie (obryw skalny zniszczył część dachu).
- Jeśli ktoś nie umie jeździć po szutrze albo ma niskie zawieszenie niech lepiej jedzie rowerem albo pieszo albo...wcale. Droga najpierw jest łatwa ale potem robi się coraz bardziej wymagająca dla auta.
Dla zaprawionych nie ma problemu.
- W okolicy drogi i parkingu nie ma nic, ani wody, ani sklepu ani kibla także miejcie ze sobą co trzeba.
- Nie znam innych tras dojścia, także nie pomogę nic w tej materii. Ale jest trasa z wybrzeża południowego. Poza tym, gdzieś przecież dowożą materiały na remont dachu w Pustinji.... może to ten asfalt tam dalej? Bo szosa prowadziła dalej na południe, ale na Pustinję był drogowskaz w prawo...


A więc zjazd odpada na rowerze, próbowałem.....za dużo luźnych kamieni....a spowrotem za dużo prowadzenia bylo...
Natomiast na tym parkingu koło Blacy (na końcu szutrowej drogi ) można pojechc jeszcze prosto (tam są takie domostwa ze 2a ) i pokazali mi jak zjechać aż do samego wybrzeża do Smryki (fajne serpentyny), potem wzdłuż wybrzeża Farska, Murvica, Bol.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 19.02.2013 17:56

Fajne zdjęcia,czekam na cd...
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 20.02.2013 01:11

RafałSC napisał(a):Natomiast na tym parkingu koło Blacy (na końcu szutrowej drogi ) można pojechc jeszcze prosto (tam są takie domostwa ze 2a ) i pokazali mi jak zjechać aż do samego wybrzeża do Smryki (fajne serpentyny), potem wzdłuż wybrzeża Farska, Murvica, Bol.

8O 8O 8O 8O
Fiuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
:o :o :o :roll:

Oż kur...!
:twisted: :evil:
Żebym to wtedy wiedział...
Bo na mapie to takie jakieś kreski niebyt jasne i niewiadoma jakość tych dróg (cholera wie czy to kupa luźnych kamoli, czy tylko dla 4x4 czy zwykłą budą się da przeciągnąć taką... :roll: ).
Ale dzięki! Któż to wie, może się jeszcze przyda.

P.S. Dziękuję wszystkim za odwiedziny.
Tak patrzę na ten dział i... wszędzie widzę tak:
ostatni post: ARTUR KOLNICA
ostatni post: ARTUR KOLNICA
ostatni post: ARTUR KOLNICA
ostatni post: ARTUR KOLNICA
Itd...

8O :) :D :lol: :lol: :wink:

Ale masz do nadrobienia, co? :lol:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.02.2013 14:55

Fatamorgana napisał(a): Jest tego naprawdę sporo. :? Co zbliżymy się ku brzegowi- kolejne kręgi.
Wrrrr...
Droga dochodzi do bazy owego kombinatu. I tu ze zdziwieniem odczytuję napis, który mówi, że to... filia przedsiębiorstwa dobrze znanego naszemu Tony'emu Montanie- ta od wózków widłowych w Postirze co zaiwaniały od 6:00 rano pod oknami jego apartmana. :o :lol: :wink:
Tutaj hodują i łowią a tam przeładowują i chyba pakują.
Nie wiem, ale tak mi się wydaje.



Macki Sardiny, widzę, ogarniają także inne rejony Bracza.... to przedsiębiorstwo jest jak la piovra jakowaś...

Wózki o 6 rano ... ech ... dziś chętnie usłyszałbym ten dźwięk będąc tam, na miejscu
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 21.02.2013 01:56

Czy mój brat też lubi Ośmiornicę? :) :lol: :wink:
signum
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 13.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum » 21.02.2013 14:22

Pozwólcie, że choć późno to i ja się dosiądę na dalszą jazdę. Superowe foty :) Super relacja !!!
zibi70
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 10.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 22.02.2013 00:05

Fata czy kwatera w której byłeś pomieści 7 osób,jakbyś mógł podać namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jak ktoś miałby coś godnego polecenia to też bym prosił o namiar.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 22.02.2013 00:18

Pomieści pomieści... tam jest razem do kupy z 5 apartmanów, mniejsze i większe, cały poziom "0" jest na nie przeznaczony.
Wysyłam namiary.
A pozostałych i nowych gości witam i zachęcam do wytrwałego śledzenia.
Zakończenie będzie iście piorunujące! :) :roll:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.03.2013 21:07

Fatamorgana napisał(a):Pomieści pomieści... tam jest razem do kupy z 5 apartmanów, mniejsze i większe, cały poziom "0" jest na nie przeznaczony.
Wysyłam namiary.
A pozostałych i nowych gości witam i zachęcam do wytrwałego śledzenia.
Zakończenie będzie iście piorunujące! :) :roll:



No właśnie? :)

Co dalej?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.04.2013 10:41

Jo tyz czekom na zakonczenie ;) :D
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 08.04.2013 11:26

Przyłączam się i ja. Świetna relacja, opis klina -rewelacyjny czytałam jednym tchem . Czekam niecierpliwie na dalszy ciąg.. Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brać go!!! - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone