Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

1 mld zł zostawiony w Cro w 2015 r

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
1 mld zł zostawiony w Cro w 2015 r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2016 13:18

Witam, nie wiem czy to dobre miejsce, ale taki znalazłem news.
Nieźle dofinansowaliśmy Chorwacki budżet, BRAWO MY :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.02.2016 14:22

Wynik mocno nie doszacowany. Pewnie policzyli tylko to, co kartami zapłacono. Przeważająca ilość płatności za kwatery tylko € i gotówka.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2016 14:32

Pewnie tak, ale suma i tak robi wrażenie .
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 08.02.2016 23:51

My+pepiki+reich+ reszta ojropy niezła sumka pewnie sie uzbierała. Ptaszki ćwierkają, że emeryci z niemców i inni boją się latać do arabów i będzie ich więcej w cro
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 09.02.2016 09:20

mimo wszystko jest to sporo.
I nareszcie piszą że Chorwacja była nr 1 w podróżach Polaków.
Podejrzewam, że w tym roku będzie pobity rekord
majchrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 06.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) majchrzy » 09.02.2016 09:32

Najlepsze są komentarze pod artykułem. Skąd ci ludzie się biorą? Aż żal d... ściska.
Chociaż jeden trafny:
Ali 2016-02-07 (10:54)
Zostawiliśmy miliard a menu w restauracjach po polsku nadal rzadko spotykane.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 09.02.2016 10:57

pawelli napisał(a):I nareszcie piszą że Chorwacja była nr 1 w podróżach Polaków.
Podejrzewam, że w tym roku będzie pobity rekord

Tylko nie wiem czy to dobrze... :?

majchrzy napisał(a):Najlepsze są komentarze pod artykułem. Skąd ci ludzie się biorą? Aż żal d... ściska.

Ty to czytasz? 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2016 11:01

greenrs napisał(a):
pawelli napisał(a):I nareszcie piszą że Chorwacja była nr 1 w podróżach Polaków.
Podejrzewam, że w tym roku będzie pobity rekord

Tylko nie wiem czy to dobrze... :?

Czyżbyś chciał Chorwację tylko dla siebie :oczko_usmiech:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 09.02.2016 13:39

majchrzy napisał(a):Najlepsze są komentarze pod artykułem. Skąd ci ludzie się biorą? Aż żal d... ściska.
Chociaż jeden trafny:
Ali 2016-02-07 (10:54)
Zostawiliśmy miliard a menu w restauracjach po polsku nadal rzadko spotykane.


w pełni się zgadzam z tym komentarzem !!!
Trochę nieładnie ze strony Chorwatów że o tym nie myślą ....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.02.2016 14:21

Rozmawiałem z szefem jednej z knajp. Oczywiście menu po chorwacku, angielsku i niemiecku. Pytam dlaczego nie ma po polsku a on mnie pyta a czego ne razumisz :) No odpowiadam że rozumiem, ale nie ma, a on na to, to po co ma być jak razumisz. Anglik i Niemiec nie rozumią więc piszemy :mrgreen:

Nie żebym ich jakoś specjalnie bronił ale sporo w tym racji :wink: Tak na marginesie to czasem większe problemy mam z menu w polskich knajpach. Przykład: co to jest sos Calvados albo sos Rokfor ? Co to są delicje galicyjskie ? Co to są eskalopki z sosem Cafe de Paris że o "karpiu patrzącym na księżyc", "gnacie chrzanionym" czy polędwicy po chińsku nie wspomnę. I to kufa we własnym kraju :!: :devil: Serio, serio prościej mi zrozumieć pržene lignje, jastog na žaru, riblja plata czy miješano meso :mrgreen:

Ps. Wiem. Ze wsi jestem 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2016 14:51

"Gnat chrzaniony" to chyba golonka z chrzanem :?: czyli koljenica sa hrenom :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.02.2016 14:58

Janusz Bajcer napisał(a):...chyba...


No właśnie ... chyba to ja wiem że coś do żarcia to być powinno, bo w restauracji się dachówek czy sprzęgła do Fiata raczej nie zamawia :mrgreen:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2528
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 09.02.2016 16:33

Rysio napisał(a):Rozmawiałem z szefem jednej z knajp. Oczywiście menu po chorwacku, angielsku i niemiecku. Pytam dlaczego nie ma po polsku a on mnie pyta a czego ne razumisz :) No odpowiadam że rozumiem, ale nie ma, a on na to, to po co ma być jak razumisz. Anglik i Niemiec nie rozumią więc piszemy :mrgreen:


Po czesku i słowacku też rozszumią ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.02.2016 11:06

Dokładnie. Mam wrażenie że Czechów i Słowaków jest w Cro jeszcze więcej niż nas a w menu też ich języków najczęściej nie ma. Traktują nas bardziej jak swoich :)
Loucipher
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 22.03.2009
Znalezione w mediach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loucipher » 01.03.2016 20:55

Oto, co opublikowała dziś Interia:
http://www.interia.tv/wideo-rosnie-liczba-polakow-wyjezdzajacych-do-chorwacji,vId,2023744
Może to niespecjalnie odkrywcze, ale chyba wiem, skąd ten trend :) A Wy co o tym sądzicie?
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
1 mld zł zostawiony w Cro w 2015 r
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone