Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zima na Hvarze.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 17.02.2010 19:48

Super :D
Proszę o więcej!!!

Pozdrawiam
Jarek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.02.2010 19:56

Mysza co do Hvaru, rzeczywiscie Sucuraj to nie jest dobre miejscówka na wypady..co prawda dla mnie jest on nieładny i jakoś tam było brudno...daleko od zachodniej części wyspy..droga kiepska, ale dało się jechać :) ja bym na pewno tam nie chciała odpoczywać, szkoda, że nie zorientowałaś się wcześniej, że lepszym miejscem będzie np. Jelsa czy Stari Grad (który uważam za najładniejszy na wyspie :) Co prawda mnie wyspa Hvar zupełnie nie urzekła uważam, że w Cro są piękniejsze miejsca..Płw.Peljesac i wyspa Korcula nie do przebicia :)
Natomiast Dubrownik na fotkach przepiękny..i jakie pustki :) jak mi się marzy w Cro pospacerować bez tłumów, choć we wrześniu kiedy jeździmy jest go zapewne mniej niż w szczycie sezonu :) czekam na ciąg dalszy :) Pozdrawiam
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.02.2010 21:18

ines napisał(a):Mysza co do Hvaru, rzeczywiscie Sucuraj to nie jest dobre miejscówka na wypady..co prawda dla mnie jest on nieładny i jakoś tam było brudno...daleko od zachodniej części wyspy..droga kiepska, ale dało się jechać :) ja bym na pewno tam nie chciała odpoczywać, szkoda, że nie zorientowałaś się wcześniej, że lepszym miejscem będzie np. Jelsa czy Stari Grad (który uważam za najładniejszy na wyspie :) Co prawda mnie wyspa Hvar zupełnie nie urzekła uważam, że w Cro są piękniejsze miejsca..Płw.Peljesac i wyspa Korcula nie do przebicia :)
Natomiast Dubrownik na fotkach przepiękny..i jakie pustki :) jak mi się marzy w Cro pospacerować bez tłumów, choć we wrześniu kiedy jeździmy jest go zapewne mniej niż w szczycie sezonu :) czekam na ciąg dalszy :) Pozdrawiam


Co do Peljesaca i Korculi to mamy takie same zdanie :lol: .
W tym roku po raz czwarty jadziemy do Orebica :hearts: .

Pozdrawiam
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 17.02.2010 21:34

:) Gratuluje pomysłu super wyjazd i piękna relacja miło było zobaczyć ulubione miejsca zima Hvar fantastyczne pustkowie :!: Pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.02.2010 22:59

bobemce ja nie powiedziałam tego złośliwie czy coś w tym stylu, ot moja spostrzeżenie :) Zgadzam się z Twoim zdaniem, ale przyznaj, że takie puste uliczki są na swój sposób urzekające, ciekawe :)

Mnie oczarował tak pusty Dubrownik. Mimo kilku tam pobytów nie znam takiego, nawet w lejącym deszczu było tam sporo ludzi :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.02.2010 09:07

Można zobaczyć o wiele więcej bo ciżba nie zasłania, różne języki nie rozpraszają, a temperatura pozwala myśleć o tym o czym się chce a nie o pragnieniu/piciu... :wink:
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 18.02.2010 09:27

Ciekawe dlaczego tak wielu Cromaniaków narzeka na temperatury panujące latem w Cro? :D
Dla mnie głównym powodem wyjazdu tam, obok widoków jest właśnie temperatura.
Zimowa Chorwacja jest fajna, jak się patrzy teraz za nasze okna, ale zdecydowanie wolę tę letnią.
Te zimowe pustki, może i ciekawe ( inne! ), ale trochę też tak smutno :( .

Pozdrawiam
Jarek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.02.2010 09:30

Jarek999 napisał(a):Ciekawe dlaczego tak wielu Cromaniaków narzeka na temperatury panujące latem w Cro? :D


Też się nad tym czasem głowię :lol:
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 18.02.2010 09:49

Może zawirowania pogodowe w Cro z ostatnich dwóch lat są spowodowane narzekaniami forumowiczów na wysoką temperaturę :D .
Dlatego mam apel: jeśli jeździcie do Cro latem, to nie narzekajcie na wysoką temperaturę. Bo to tak ma być!!! :D :D :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.02.2010 09:56

Jarek999 napisał(a):Może zawirowania pogodowe w Cro z ostatnich dwóch lat są spowodowane narzekaniami forumowiczów na wysoką temperaturę :D .
Dlatego mam apel: jeśli jeździcie do Cro latem, to nie narzekajcie na wysoką temperaturę. Bo to tak ma być!!! :D :D :D


Zdecydowanie tak ma być :!: :!: :!: :!: :lol: .
Ale czasem chciałoby się też troszeczkę pozwiedzać i wtedy ciut za gorąco :oops: .
No ale my dlatego jeżdzimy tam zimą i latem :D .

Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.02.2010 11:49

Jarek999 napisał(a):Ciekawe dlaczego tak wielu Cromaniaków narzeka na temperatury panujące latem w Cro? :D
Dla mnie głównym powodem wyjazdu tam, obok widoków jest właśnie temperatura.
Zimowa Chorwacja jest fajna, jak się patrzy teraz za nasze okna, ale zdecydowanie wolę tę letnią.
Te zimowe pustki, może i ciekawe ( inne! ), ale trochę też tak smutno :( .

Pozdrawiam
Jarek


Smutno??? Zdecydowanie bardziej zielono niż latem... Całą zimę coś kwitnie (zwłaszcza rozmaryn .. jak szalony, planika i kwitnie i pięknie na czerwono owocuje); na drzewach wiszą dojrzałe cytusy (tego latem raczej nie ma); już w lutym kwitną migdałowce, śliwowate czasem i magnolie...
To smutno?
Hm...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.02.2010 11:58

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Jarek999 napisał(a):Ciekawe dlaczego tak wielu Cromaniaków narzeka na temperatury panujące latem w Cro? :D
Dla mnie głównym powodem wyjazdu tam, obok widoków jest właśnie temperatura.
Zimowa Chorwacja jest fajna, jak się patrzy teraz za nasze okna, ale zdecydowanie wolę tę letnią.
Te zimowe pustki, może i ciekawe ( inne! ), ale trochę też tak smutno :( .

Pozdrawiam
Jarek


Smutno??? Zdecydowanie bardziej zielono niż latem... Całą zimę coś kwitnie (zwłaszcza rozmaryn .. jak szalony, planika i kwitnie i pięknie na czerwono owocuje); na drzewach wiszą dojrzałe cytusy (tego latem raczej nie ma); już w lutym kwitną migdałowce, śliwowate czasem i magnolie...
To smutno?
Hm...


Kasiu, ja też zdecydowanie uważam,że nie masz tam smutno (nawet Ci zazdroszczę :oops: ).
A że nie ma tłumów i jest pusto ... no nam to nie przeszkadzało :P .

Pozdrawiam
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 18.02.2010 12:06

Widoki jak zawsze piękne, ale trochę brak na tych fotografiach ruchu, życia, krzątaniny.
Na pewno wolałbym spędzić, zimę w Cro niż w Polsce. Nie cierpię mrozu, śniegu, choć czasem widoki też są piękne szczególnie po świeżym śniegu, ale co innego podziwiać widoki, a co innego mieszkać przy -15 i 50 cm warstwie brei pośniegowej. :twisted:
Tak więc Cro-widoki zawsze OK, ale jeszcze jest kąpiel w Jadranie, a to raczej latem :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.02.2010 12:11

Jarek999 napisał(a):
Tak więc Cro-widoki zawsze OK, ale jeszcze jest kąpiel w Jadranie, a to raczej latem :D


Zaczekaj proszę jeszcze kilka minut :wink: .

Pozdrawiam
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 18.02.2010 12:13

mysza73 napisał(a):
Jarek999 napisał(a):
Tak więc Cro-widoki zawsze OK, ale jeszcze jest kąpiel w Jadranie, a to raczej latem :D


Zaczekaj proszę jeszcze kilka minut :wink: .

Pozdrawiam


:D To ja też zaczekam i popatrzę na kąpiel :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zima na Hvarze. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone