Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdradziecki rekonesans

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.10.2009 08:41

Tymona napisał(a):...Skończyło się na tym, że nasze dzieci, które nie interesowały się całą sytuacją, bo na ekranach ich telewizorków właśnie szła Akademia Pana Kleksa :wink:, oderwały się jednak od medialnych wrażeń i zaciekawione zapytały: Tatusiu, a dlaczego Ty tak szybko jedziesz? 8O, na co Tatuś rzekł: jezdnia to dżungla - słabi odpadają :wink: :lol: :lol: Odpowiedź okazała się satysfakcjonująca :D....

Jakbym siebie w Atenach widział :lool: hahaha południowcy :lool:

Nic to czytam dalej :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2009 09:12

Leszek Skupin napisał(a):....Jakbym siebie w Atenach widział :lool: hahaha południowcy :lool:.....

Lesiu, Turcja to "insza inszość" ;-)
Moim zdaniem (pomimo koszmarnego ruchu w miastach) o wiele bardziej jest przewidywalna od jazdy po greckich miastach.
Grecy - generalnie - są nieprzewidywalni i moim zdaniem są o wiele słabszymi kierowcami od Turków, że o ich beztrosce nie wspomnę.
Wystarczy zobaczyć ile mają kapliczek przy drodze
PZDR ;-)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.10.2009 09:19

Skoro Grecy są nieprzewidywalni to .... to .... to ja wolę jeździć u Greków niż u nas :lool: nasi :!: kierowcy są dopiero nieprzewidywalni i słabo jeżdżą :lol: w większości ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2009 09:22

Leszek Skupin napisał(a):Skoro Grecy są nieprzewidywalni to .... to .... to ja wolę jeździć u Greków niż u nas :lool: nasi :!: kierowcy są dopiero nieprzewidywalni i słabo jeżdżą :lol: w większości ;)

My jesteśmy poza jakąkolwiek klasyfikacją - o tym nawet nie wspominam bo szkoda słów ;-)
jacky6
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 893
Dołączył(a): 14.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky6 » 08.10.2009 09:27

Piotrek_B napisał(a):Grecy - generalnie - są nieprzewidywalni i moim zdaniem są o wiele słabszymi kierowcami od Turków, że o ich beztrosce nie wspomnę.
Wystarczy zobaczyć ile mają kapliczek przy drodze


ponieważ Turcy wygonili od się Greków dobre 90 lat temu więc nie ma komu stawiać kapliczek a wyznawcy islamu jeszcze nie dorobili się tradycji upamiętniania przy drodze tych, którzy w trybie przyspieszonym pofrunęli na służbę do Allaha ....

:cry: :cry: :wink: :wink: :roll: :roll: :P :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.10.2009 10:28

Dobrze, że nie trafiliście na "sofijską ruletkę"
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 08.10.2009 10:55

Tymona napisał(a): Jeszcze w kwietniu byliśmy przekonani, że na wakacje to pojedziemy nie gdzie indziej jak do Crolandii. Innej możliwości nie zakładaliśmy. I rezerwacja na Visie już była. No ale kryzys mamy i ten kryzys powiedział nam, że owszem możemy na wakacje jechać, ale w innym terminie. I rezerwację szlag trafił i Vis także. Musieliśmy zweryfikować plany wakacyjne. I tak weryfikowaliśmy, weryfikowaliśmy, aż po wnikliwej lekturze forum (używałam opcji "szukaj" :wink:) ustaliliśmy trasę tegorocznego wyjazdu.


Jakie pozytywne oblicze kryzysu. Dzięki temu

kulka53 napisał(a):może uda się wyruszyć śladami Piotrka B........


Nie powiem, chętnie się zabiorę w ślady. :D

Tymona napisał(a): I już pierwszego dnia wiedzieliśmy, że to bardzo przyjazne miejsce :D I mimo że byliśmy w Stambule od jakiś czterech godzin, to czuliśmy się już tam zadomowieni :D
cdn
:D

Ciekawe, za co oni tak Polaków lubią :? :?:

Teraz turysta z Polski nie wywiezie tureckiego złota, kożuszków, z którymi wracali "turyści" z wycieczek w latach turystyki handlarskiej. Przyjedzie, pozwiedza, zje kukurydzę, kupi pamiątki ilościach detalicznych więc nie da się z nim już "pohandlować".
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 08.10.2009 12:17

Fatamorgana napisał(a):Lubie takie międzynarodowe ludzkie relacje. Fajnie sie czyta Twoje opowiadanie.I miło zobaczyć jak tam jest teraz.
Witam Obieżyświata :D Cieszę się, że zajrzałeś, mimo tego, że mało górskie tematy poruszam :wink: :D


dangol napisał(a):Ja się też już zadomowiłam w tureckiej części Twojej relacji 8)
No to ja jeszcze postaram się o kawkę, herbatkę i jakieś ciacho... domowe oczywiście :D

Janusz Bajcer napisał(a):Lubię jak małomówna dużo pisze :wink: :D
Przynajmniej nie słychać tego brzęczenia nad uchem :wink: :lol:


kulka53 napisał(a):Magda, relacja jest fantastyczna, strasznie lubię czytać Twoje teksty :!: :D
Na razie (mam nadzieję :roll: ) czeka nas zawarcie bliższej znajomości z Grecją ale za jakiś czas i pewnie nieco odpowiedniejszym autem może uda się wyruszyć śladami Piotrka B........
To się bardzo cieszę, gdyż jestem świadoma, że walor praktyczny moich relacji jest raczej żaden :wink: ale cieszę się, że wspólnie możemy się choć trochę pośmiać :D
No to trzymam kciuki za Waszą Grecję :D i tureckie ślady (Lidia już napisała, że się zgadza :wink: :D )


Lesiu, Piotrusiu i Jacusiu :wink: - jako, że ja przysłowiowa "baba za kierownicą" jestem, zostawiam Wam tematy motoryzacyjne :D :D :D


JacYamaha napisał(a):Dobrze, że nie trafiliście na "sofijską ruletkę"
A to o tym od rana w Trójce mówili :D


Lidia K napisał(a):Jakie pozytywne oblicze kryzysu.
Faktycznie, na to tak nie patrzałam :D
Lidia K napisał(a):Ciekawe, za co oni tak Polaków lubią :? :?:

Bo my po prostu damy się lubić :wink: :lol: :lol: :lol: A tak na poważnie - chyba nie jest to kwestia turystów z Polski, tyko Turcy tak mają wobec "gości" :D

pozdrawiam serdecznie
:D :D :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.10.2009 12:31

Tymona napisał(a):
Fatamorgana napisał(a):Lubie takie międzynarodowe ludzkie relacje. Fajnie sie czyta Twoje opowiadanie.I miło zobaczyć jak tam jest teraz.
Witam Obieżyświata :D Cieszę się, że zajrzałeś, mimo tego, że mało górskie tematy poruszam :wink: :D
...

Kurna dopiero teraz zajarzyłem :!: :idea: :arrow: Aragorn :?: :?: :idea:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 08.10.2009 12:43

Tymonka ale się uśmiałam, cudnie piszesz :!: :hearts:

I powiadasz, że w czasach kryzysu, to się meczety zwiedza... :roll: :roll: :roll: - zapamiętam :wink: .

p.s.
nareszcie zdjęcie, na którym jesteś podobna do siebie (mówię o tym kukurydzianym) :lol: - to tak nawiązując do zmiany awatarka itp. :papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 08.10.2009 12:58

Leszek Skupin napisał(a): Witam Obieżyświata
Kurna dopiero teraz zajarzyłem :!: :idea: :arrow: Aragorn :?: :?: :idea:
A ja dopiero połączyłam fakty :lol: :lol: dzięki :lol:

marsylia napisał(a):I powiadasz, że w czasach kryzysu, to się meczety zwiedza... :roll: :roll: :roll: - zapamiętam :wink: .
Madziu :D z tego wynika, że tak :wink: :lol: ale tak na poważnie, przez te 3 tygodnie wydaliśmy bardzo zbliżoną kwotę do zeszłorocznej, trzytygodniowej Chorwacji i jeszcze (pierwszy raz mi się zdarzyło) zakupy na wakacjach robiliśmy :roll: :D


:D :D :D
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 08.10.2009 13:06

No i ja wreszcie jestem na bieżąco :D
do tej pory na bieżąco jedynie oglądałam zdjecia a wreszcie miałam więcej czasu, żeby wszystko spokojnie przeczytać :D A że czyta się rewelacyjnie to bardzo szybko mi poszło i z niecierpliwością czekam na ciąg dlaszy... :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 08.10.2009 13:18

JoannaG napisał(a):No i ja wreszcie jestem na bieżąco :D
do tej pory na bieżąco jedynie oglądałam zdjecia a wreszcie miałam więcej czasu, żeby wszystko spokojnie przeczytać :D A że czyta się rewelacyjnie to bardzo szybko mi poszło i z niecierpliwością czekam na ciąg dlaszy... :lol:
Asiu - ty tu nie marnuj czasu na czytanie, tylko pisz co dalej w tej Słoweni było (bo na razie widzę, że to ciekawe rejony, szczególnie ten Bledzki zamek mi sie spodobał) ale ja to chyba powinnam napisać w Twojej relacji, a nie w mojej :D :D :D Cieszę się, że Cię widzę :D :D
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 08.10.2009 13:21

Tymona, relacja bombowa, tylko..... zdjęć mało wrzucasz :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.10.2009 13:55

Madziu, widzę, że stanowicie z mężem niezły duet :D Ten tekst (i nie tylko ten) bardzo mnie rozbawił:

Tymona napisał(a):Tatusiu, a dlaczego Ty tak szybko jedziesz? 8O, na co Tatuś rzekł: jezdnia to dżungla - słabi odpadają :wink: :lol: :lol: Odpowiedź okazała się satysfakcjonująca :D


Mój mąż też jest "oazą spokoju" i nie mówi za dużo (od tego jestem ja :lol:), ale jak już coś powie... :D Czasem można spaść z krzesła :wink:

Świetnie sobie radziliście w "tureckiej dżungli" :D
Podoba mi się też "podglądanie" ludzi na "zielonej trawce" :wink:

Stambuł widziany Twoimi oczami, jak na razie, bardzo mi się podoba. To strasznie miło, że mają taki serdeczny stosunek do ludzi, zwłaszcza do tych najmniejszych :D Nic tylko "robić dzieci" i jechać do Turcji :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Zdradziecki rekonesans - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone