Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdradziecki rekonesans

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
szczepciu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 02.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczepciu » 11.10.2009 12:09

Turcja dla mnie to na razie odległy temat. Powód jest prozaiczny - po prostu jeszcze zbyt wiele zostało nam do zobaczenia w Chorwacji (byliśmy dopiero raz), ale kiedyś...
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 12.10.2009 07:41

No kurza stopa.... W przyszłym roku planowana jest objazdówka po Grecji, a teraz Tymona zainspirowała mnie Turcją.... Będzie dylemat - co robić, gdzie jechać ?? :roll:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 12.10.2009 13:54

piotrf napisał(a):Wykiełkowała :lol: decyzja o wyjeżdzie do Turcji 8) samochodem raczej :wink: i tu problem - kolejna zdrada :oops:
EEEE, Chorwacja przymknie na pewno oko na taką małą zdradę, a poza tym można zawsze skruszonym wrócić :wink: My też do Chorwacji planujemy wrócić, bo jeszcze Vis i Pag korci :D
:papa:


szczepciu napisał(a):Turcja dla mnie to na razie odległy temat. Powód jest prozaiczny - po prostu jeszcze zbyt wiele zostało nam do zobaczenia w Chorwacji (byliśmy dopiero raz), ale kiedyś...
Powód bardzo zasadny :D
:papa:



Arek napisał(a):No kurza stopa.... W przyszłym roku planowana jest objazdówka po Grecji, a teraz Tymona zainspirowała mnie Turcją.... Będzie dylemat - co robić, gdzie jechać ?? :roll:
Jestem okrutna :wink: ale powiem, że bardzo się cieszę, że problem Ci sprawiam :wink: :lol: Z drugiej strony - to bardzo fajnie, że mamy tylko takie problemy :wink: Podczas tego wyjazdu też byliśmy w Grecji i też było fajnie, ale wrócić chcę do Turcji, która dla mnie jest mniej przewidywalna :D Wybór oczywiście należy do Was :D
:papa:
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1620
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 12.10.2009 22:15

Właśnie jestem po berlińskich wędrówkach i doznałem pewnego deja vu.
To było podczas zwiedzania Salou. Przemek bawi się na placu zabaw, ja z Beatką postanawiamy na chwile usiąść na ławce w pobliżu tego placu i w tym czasie gdy my siedzimy na ławce nasz syn sądząc, że dalej pomału idziemy promenadą próbuje nas dogonić. Chcemy go gonić, ale znika w tłumie, zatrzymujemy się, nie chcemy się za bardzo oddalać od miejsca gdzie Przemek widział nas ostatni raz. Sekundy wloką się niemiłosiernie. Po chwili zapłakany Przemek w towarzystwie francuskiego małżeństwa pojawia się w pobliżu placu zabaw.

Pozdrawiam
Rafał
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 13.10.2009 09:22

Czytam ze zrozumieniem :wink: i podziwiam Turcję a najbardziej całą Waszą rodzinkę :lol:
Pozdravki
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 13.10.2009 20:36

klopot napisał(a):Właśnie jestem po berlińskich wędrówkach i doznałem pewnego deja vu.
To było podczas zwiedzania Salou. Przemek bawi się na placu zabaw, ja z Beatką postanawiamy na chwile usiąść na ławce w pobliżu tego placu i w tym czasie gdy my siedzimy na ławce nasz syn sądząc, że dalej pomału idziemy promenadą próbuje nas dogonić. Chcemy go gonić, ale znika w tłumie, zatrzymujemy się, nie chcemy się za bardzo oddalać od miejsca gdzie Przemek widział nas ostatni raz. Sekundy wloką się niemiłosiernie. Po chwili zapłakany Przemek w towarzystwie francuskiego małżeństwa pojawia się w pobliżu placu zabaw.
Rafałku, jak miło, że z nami wędrujesz, bo tu przecie mało górsko :wink: :D A co do Waszej przygody z Przemkiem (a naszej z Mają) to faktycznie - stresik jest :wink: :D
pozdrawiam serdecznie Was oboje
:D :D :D


renatalato napisał(a):Czytam ze zrozumieniem :wink: i podziwiam Turcję a najbardziej całą Waszą rodzinkę :lol:
Reniu, Ty to wzorowa uczennica jesteś :D :D :D
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 16.10.2009 10:23

Noooooo.... Tymona tak to my sie bawić nie bedziemy :D ...Wracam z końca świata i martwie sie po drodze,że kolejny odcinek już był i zdążyliście wszystko obgadać baz mojego udziału a tymczasem...

Powiem krótko : dawaj CD :D
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 16.10.2009 10:29

No właśnie... co to za lenistwo ?? Proszę dalej :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.10.2009 17:09

Tymona - mam podobne zdanie jak "przedpiścy" :lol: :lol: :lol:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 16.10.2009 23:10

:lol: :lol: :lol:
Nu, nu, nu :!: Tymonko

Popatrz tylko jak Piotrkowi się włoski nastroszyły :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 19.10.2009 14:46

Reniu, Svibku, Arku i Piotrusiu - czuję się ochrzaniona :wink: :D i zmobilizowana. Ale mam alibi - trochę mnie zasypało... i byłam od świata odcięta, także tego wirtualnego :D


zdjęcie zrobione dwa dnie temu
Obrazek

a teraz powoli zabieram się do roboty :D

pozdrawiam serdecznie
Magda

p.s. Piotr - świetna fryzura :wink: :lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.10.2009 15:56

Tymonko, przyznaję, że wędrowanie z Tobą po Berlinie nie wciągało mnie mocno. Swego czasu, podczas kilkukrotnego pobytu w Niemczech widziałem tam mnóstwo pięknych miejsc, ale osobiście Berlina do takowych nie zaliczam.
Potem zaniedbałem Twój wątek, jako że zacząłem się intensywnie przygotowywać do kolejnego wyjazdu, a po powrocie z BiH też miałem mnóstwo spraw do załatwienia, w tym ciągnięcie kilku wątków i na tym forum. No i co tu dziś widzę?.. :) Miłe sercu memu okolice.
Zacząłem tym razem od końca, więc ze Stambułu przejechałem z Tobą do Bułgarii, potem do Rumunii.. Miło się czytało - nawet od końca. Teraz już będę na bieżąco zaglądał.

Pozdrawiam,
Wojtek Franz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.10.2009 17:19

Tymona napisał(a):....p.s. Piotr - świetna fryzura :wink: :lol:

A dziękuję Ci bardzo :P
Też mi się tak wydawało, że twarzowa :mrgreen:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 19.10.2009 19:17

Tymona napisał(a):
...a teraz powoli zabieram się do roboty :D...


POWOLI ... :!: :?: :!: :evil:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.10.2009 14:42

Franz napisał(a): przyznaję, że wędrowanie z Tobą po Berlinie nie wciągało mnie mocno. Swego czasu, podczas kilkukrotnego pobytu w Niemczech widziałem tam mnóstwo pięknych miejsc, ale osobiście Berlina do takowych nie zaliczam.

Hm, fakt stwierdzenie "piękne" miasto w przypadku Berlina jest nadużyciem, ale dla mnie to był czas obalania negatywnych stereotypów, które w głowie drzemały. Stereotypy obalone i dzięki temu mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć "piękne" Niemcy :D Podejrzewam, że Twoje "piękne miejsca" raczej wysoko w górach odkryłeś?

Franz napisał(a): No i co tu dziś widzę?.. :) Miłe sercu memu okolice.
Zacząłem tym razem od końca, więc ze Stambułu przejechałem z Tobą do Bułgarii, potem do Rumunii.. Miło się czytało - nawet od końca. Teraz już będę na bieżąco zaglądał.
No to się cieszę, że znalazłeś coś dla siebie, w mojej mało górzystej opowieści :D
:papa:


Piotrek_B napisał(a):
Tymona napisał(a):....p.s. Piotr - świetna fryzura :wink: :lol:

A dziękuję Ci bardzo :P
Też mi się tak wydawało, że twarzowa :mrgreen:
Pewnie używasz dobrego szamponu :wink: :lol:


SVIBANJ napisał(a):
Tymona napisał(a):...a teraz powoli zabieram się do roboty :D...


POWOLI ... :!: :?: :!: :evil:
I ja tak napisałam? Oczywiście, że nie "powoli" tylko "ekspresowo" jak tylko znajdę chwilkę :D

pozdrawiam serdecznie
i obiecuję, że jutro będzie cdn.
:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Zdradziecki rekonesans - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone