Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zakochani w Chorwacji...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 05.08.2009 23:39

agnieszka-bg napisał(a):Aleście mnie podbudowali.
Pozdrawiam, a za rok będę na miejscu prowadziła notatki, coby niczego nie uronić.
Idę podlewać trawnik i gotować grochówkę dla rodzinki. :papa:


Aga po 26.08., bardzo chętnie dostarczę Ci nowych wrażeń i innowacji... W tej chwili Wszystkich pozdrawiam. jutro właśnie wyruszam m/n do Jakoba i Milenki, czyli do do Zavalaticy, ale również nie omieszkam podczas swojego pobytu na Korculi odwiedzić i Prigradicy... W razie czego uzupełnię Twoje posty i relacje.... :papa:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 06.08.2009 00:02

Agnieszko! I ja musze sie dolaczyc do wszystkich "ochow" i "achow" :D i powtorze za przedmowcami- Relacja-rewelacja :P
Dziewczyno! Masz ogromny talent i nie marnuj go! Troche jakbym czytala Grochole...Swietnie!
Pozdrawiam serdecznie i biegne dalej pakowac rzeczy.Jutro wieczorem wyjazd :lol: Oczywiscie Cro. Po raz 10-ty.Wiec jubileusz. :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 06.08.2009 07:05

Ju z koniec :( szkoda, tak fajnie sie czytało.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 20.08.2009 02:09

agnieszka-bg napisał(a): Zza płotu, z bezpiecznej odległości teściowa udziela "praktycznych" porad, więc atmosfera robi się nieznośna. Tylko Antoś konwencjonalnie grzebie patykiem w błocie...


agnieszka-bg napisał(a):Wita nas mamusia (moja teściowa) i wskazuje na wanienkę pełną ogórków. "Agnisiu, trzeba je natychmiast włożyć do słoików, i ubierz pościel, bo wyprałam, i nie kładź tych bagaży tutaj, i wycięłam z płotu ten bluszcz"


No cóż - samo życie.

Te fragmenty mnie rozwaliły.
Zaglądam jeszcze raz, aby przekonać się, że to niestety koniec.
Może w przyszłym roku kolejna część opisu Waszych wakacji.
Świetnie się czytało.
Dziękuję za relację.
Może i mnie w przyszłym roku po 5 letniej przewie wreszcie się uda odwiedzić CRO.

Pozdrowienia
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 20.08.2009 10:13

popłakałam się i posikałam ze śmiechu :lol: :lol: :lol:

relacja niesamowita a my w sobotę tez będziem w CRO 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.08.2009 11:25

Aga, nie potrafię się oderwać... Nawet nie zjadłam śniadania :lol: Piszesz cudnie :D Gratuluję świetnej relacji :!:
(Chyba jednak coś zjem, bo strasznie mi burczy w brzuchu, a potem zaraz wracam do Waszych przygód). Barwny opis i niesamowita rodzina :!:

Pozdrawiam serdecznie :)
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 20.08.2009 13:13

chyba niedługo będziesz musiała się oderwać i iść "na chwile" do pracy:)
cchannelii
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cchannelii » 20.08.2009 15:42

Agnieszka-bg - rewelacja !!! Dopiero dołączyłem i nie mogłem się oderwać. Przyznam szczerze, przewijałem wszystkie komentarze i zatrzymywałem się dopiero przy kolejnych częściach relacji. :twisted: No i teraz ja mam problem. Zacząłem przybierać się do swojej relacji z Hvaru i ........ muszę zrewidować swoją koncepcję hehehehe.
Pomyśl o pisaniu książek :lol: na tym można podobno nieźle zarobić - będzie jak znalazł na dokładne zwiedzenie Chorwacji :lol:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 20.08.2009 21:13

relacja bombowa, uśmiałam sie jak .... :D :D :D :D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 21.08.2009 10:08

Agnieszko dopiero dotarłam do Twojej relacji - rewelacji :D , "wciągłam" ją nosem, a co się naśmiałam :lol: , super piszesz, takie relację lubię :!:

P.S.
Oczywiście jestem w pracy i jak ktoś wchodzi do pokoju witam go uchachaną gębą, niektórzy są zdziwieni :roll: , inni się też uśmiechają :D

Pozdrawiam
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2009 23:03

Oj, dawno tu nie zaglądałam. Cieszę się, że komuś zrobiło się weselej...jesień idzie, nie ma na to rady. Ale już za rok!!!!!!! KORCULA.

Musimy tam jechać, bo Antoni zostawił piżamkę, a ja kilka całkiem dobrych słoików typu twist off. Wyjaśniłam naszej gospodyni, Milence, że za karę, że nam tak opowiadali o cudownym smaku fig, zostawiam słoiki, a kiedy wrócę powinny być wypełnione "marmeladą" . Bardzo się śmiała i obiecała, że zrobi. Umowa to umowa, jechać trzeba. Po odbiór słoików, rzecz jasna...
Martiniso
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martiniso » 24.08.2009 23:51

a gdzie obiecane zdjęcia ???????????????????????
jestem nie pocieszony ale relacja super
pozdrawiam
Martiniso
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 25.08.2009 00:03

Dobry wieczór :!:
Dotarłem do Twojej relacji dopiero dzisiaj... :oops: . Przeczytałem jednym tchem, choć miałem zupełnie inne plany na wieczór :lol:. Genialnie napisane :!: Dawno tak się nie uśmiałem, oplułem monitor :oops: przy kompie dziecka (mój niestety się zepsuł). Teraz muszę już iść spać, bo rano trzeba do pracy wstać :? , ale jutro poczytam jeszcze raz :D :!:

pozdr

P.S. Moja żona czasami karze mi przed snem 'inhalować' się jakimś świństwem, bo podobno chrapię... (oczywiście są to pomówienia, ja nigdy nie słyszałem żebym chrapał... :wink: ).
P.S. 2. Zaraz, zaraz, ale co ze zdjęciami :?: :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2009 00:03

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2009 00:04

Pozdrowienia dla nocnych marków....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Zakochani w Chorwacji... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone