Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zagreb je uvijek dobar!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3768
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 03.07.2014 13:25

Miło się czytało i oglądało. :)

Dzięki za kolejną bardzo dobrą relację, która dla wielu osób posłuży pewnie jako rodzaj przewodnika (jak to ma miejsce w przypadku pozostałych relacji..). ;)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.07.2014 14:01

maslinka napisał(a):... i koniec podróży


Koniec podróży jest niczym innym jak początkiem następnej. :mrgreen:
Tak więc czekam na kolejną fajną relację z Twojej strony.
Kiedy wyjazd?


Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.07.2014 12:46

Sara76 napisał(a):Zdradź Maslinko zarysy wyjazdu letniego 2014, bo Twoje relacje cieszą się dużym uznaniem na forum i będziemy czekać z utęsknieniem na nową przygodę

Nie zdradzę, bo sami nie wiemy. Już pisałam, że wyjazdy na campingi mają tę zaletę, że nie trzeba robić dalekosiężnych (ani żadnych innych :)) planów.


Lednice napisał(a):W zeszłym roku zabrakło nam czasu, była Lublana. Zagrzeb jest na pierwszej liście rezerwowej 8)

Lublana z opisów i zdjęć bardzo mi się podoba 8) Pewnie kiedyś też o nią zahaczymy :)


Lednice napisał(a):Milulov bardzo mi się podoba, a szczególnie zamek :D . Niestety wnętrza zamku spalili żołnierze Armii Czerwonej w 1945, kiedy świętowali zakończenie wojny.
Jest to kolejne ostrzeżenie do czego prowadzi nadużywanie alkoholu :roll:

:roll:


Nefer napisał(a):Bardzo dziękuję za - jak zawsze - wspaniałą relację, tym razem z Zagrzebia. :)
Miło było pooglądać Zagrzeb, w którym nigdy nie byłem, i przypomnieć sobie, jak ładnie jest w Bad Radkersburgu i Riegersburgu. :wink:

Dzięki za towarzystwo :D

razpol napisał(a):Dzięki za kolejną bardzo dobrą relację, która dla wielu osób posłuży pewnie jako rodzaj przewodnika (jak to ma miejsce w przypadku pozostałych relacji..). ;)

Dziękuję za miłe słowa :)


Vjetar napisał(a):Koniec podróży jest niczym innym jak początkiem następnej. :mrgreen:

Też tak uważam 8)

A że podróż jest często (dla nas bardzo często :D) nieprzewidywalna, nie wiem, dokąd (ani kiedy) następnym razem nas poniesie... :mrgreen:


Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.07.2014 14:40

No i hvala lipa :)
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 04.07.2014 21:13

maslinka napisał(a):Po tym, jak okazało się, że nie mają do czynienia z "nieopierzonymi nastolatkami", zaczęli z nami rozmawiać jakoś luźniej i sympatyczniej... Bardzo mnie to rozbawiło (bo byłam w rozrywkowym nastroju ;)), ale w innych okolicznościach takie zachowanie może zdenerwować :?

Nie ma się czym denerwować. Trzeba sie cieszyć, iż wygląda się młodo. Zapewniam Cię, iż nie ma się do czego spieszyć.
Ale ja mogę już tak mówić, bo za mną kilka etapów życia więcej niż za Tobą i jestem w wieku .. no ciut wyższym niż określiłaś dla tej pary. Ale zaznaczam - tylko ciut, ciut. Mogę śmiało powiedzieć, iż optyka postrzegania wielu aspektów życia po przekroczeniu magicznej cyfry 50 bardzo się zmienia. No, ale to wszystko jeszcze daleko, daleko przed Tobą. I bardzo dobrze i z tego powinnaś się cieszyć.
Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.07.2014 21:32

Bocian napisał(a):No i hvala lipa :)

Hvala na pažnji :D


z_byszek napisał(a):I bardzo dobrze i z tego powinnaś się cieszyć.
Pozdrawiam

Zazwyczaj się z tego cieszę, chociaż pewnie nie do końca doceniam. Tempo życia jest duże i często brakuje czasu, żeby po prostu cieszyć się każdym dniem...
Ale się staram ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.01.2021 16:49

Szkoda mi było tej relacji, więc uzupełniłam "zjedzone" zdjęcia 8)

Mam nadzieję, że się komuś przyda :D :papa:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 07.01.2021 17:07

Oczywiście, dzięki!
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 07.01.2021 17:51

maslinka napisał(a):Szkoda mi było tej relacji, więc uzupełniłam "zjedzone" zdjęcia 8)

Mam nadzieję, że się komuś przyda :D :papa:


Super, że uzupełniłaś zdjęcia, bo ja często wracam do starych relacji moich ulubionych autorów
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.01.2021 21:10

Hercklekot napisał(a):Oczywiście, dzięki!

:D

Sara76 napisał(a):Super, że uzupełniłaś zdjęcia, bo ja często wracam do starych relacji moich ulubionych autorów

Fajnie :D
Zabiorę się też za inne (niechorwackie) relacje, bo w tych z Cro już uzupełniłam zdjęcia na początku pandemii, wiosną...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Zagreb je uvijek dobar! - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone