Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zadar - pierwsze wakację w Chorwacji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
silnana17
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2015
Zadar - pierwsze wakację w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 01.07.2015 10:50

Witam Was wszystkich,
jesteśmy właśnie po 10 dniowych wakacjach w Chorwacji. Szczerze bałam się przede wszystkim samej podróży... kilkanaście godzin z dwójką małych dzieci (1l. 2,5l), dużo czytałam co i jak ale i tak wszystko wyszło, że tak powiem w praniu. Nie orientując się wcześniej zarezerwowaliśmy sobie w zeszłym roku przez jeden portal internetowy pobyt w Zadarze. W zasadzie zupełnie w ciemno nie wiedząc nic o tym miejscu. Później odkryłam to forum.... no cóż za wiele opinii nie było a jak już to raczej sceptycznie nastawiające, że Zadar to miejsce na zwiedzanie a nie na wypoczynek. Większość z Was miała racje... ale.... :-) ... to chyba szczęście początkującego( tak jak w grze w karty), los umiejscowił nas bardzo blisko na prawdę pięknej dzielnicy Zadaru jaką jest Diklo...i mimo tego, że trzeba było jechać 5 minut autem na plaże bo ze wszystkimi
tobołami i 3 małych dzieci (jedno od znajomych ;), ciężko się wybrać na raz, to wakacje uważam za na prawdę udane... Stare miasto Zadar po prostu cudo :-) ... oficjalnie mogę powiedzieć,że dołączam do Was Cromaniaków. Zakochałam się w tym miejscu i już w drodze powrotnej planowaliśmy z mężem gdzie tu jechać za rok :) . Ogarnę się trochę po przyjeździe i zacznę szukać nowego miejsca pobytu na za rok ;-).... tym razem jednak plan jest taki, żeby domek był na tyle blisko plaży, żeby elektroniczna niania sciągała zasięg z domk;-) heheh
pozdrawiam S. :mrgreen: :mrgreen: :oczko_usmiech: :papa: :hut:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.07.2015 10:59

No to ....witamy. :D
Ja pierwszy raz trafiłem do Sukošanu i też bardzo się mi podobało.
Tak bardzo, że już tam nie pojadę. :lol:
Ale o tym przekonałem się dopiero podczas kolejnych wyjazdów. :wink:
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 01.07.2015 19:37

silnana17 Jak już będziecie w Zadarze i zapakujecie się na plaże do auta to polecam krótką wyprawę do pobliskiego miasteczka Nin, które dość że ma historyczną przeszłość to jeszcze ma super piaszczystą plażę. Przyjemności życzę.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 01.07.2015 20:18

silnana17 już wróciła do PL :D
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 01.07.2015 20:58

moje faux pas - szybko czytałem.
blue.wings
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) blue.wings » 01.07.2015 21:15

Rejs na KORNATI:) klify,wyspeki,osiołki,słone jezioro, piękne widoczki:) Rejs z Zadaru.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 01.07.2015 23:52

Z Zadaru to trochę daleko, raczej nie warto :)
silnana17
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 02.07.2015 13:54

dokładnie my już wróciliśmy :-) na całodniowy rejs na Kornati wybierzemy się jak dzieci trochę podrosną bo z dwójką maluchów ciężko to widzę - znam moje małe dwa bąki :-) a w Ninie byliśmy i bardzo Nam się podobało :-D... szczególnie dzieciom :-) w każdym bądź razie w przyszłym roku wakacje na pewno w Chorwacji a wiem, że może być tylko lepiej :-D

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Zadar - pierwsze wakację w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone