Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy Kanaryjskie

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 13.05.2012 18:57

Nie wieszaj, Wojtku nie wieszaj kanarków na kołku. Ja bardzo czekam na te wysepki z końca Twojego spisu treści, Makłowicz dodatkowo podsyca moją ciekawość ;)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.05.2012 19:40

helen napisał(a):Nie wieszaj, Wojtku nie wieszaj kanarków na kołku.

Staram się pokazywać i opisywać te miejsca, które wzbudzają jakieś zainteresowanie. Skoro są tego oznaki, to na razie kołek pozostanie pusty. ;)

helen napisał(a):Ja bardzo czekam na te wysepki z końca Twojego spisu treści, Makłowicz dodatkowo podsyca moją ciekawość ;)

Tam, to już będzie zdecydowana przewaga krajobrazów nad architekturą.

Pozdrawiam,
Wojtek
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 13.05.2012 19:46

Franz napisał(a):Staram się pokazywać i opisywać te miejsca, które wzbudzają jakieś zainteresowanie.

... a są inne ! ? :roll: 8)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.05.2012 01:20

mariusz-w napisał(a): ... a są inne ! ? :roll: 8)

Hmm... pewnie są...

Pozdrawiam,
Wojtek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.05.2012 09:42

Franz napisał(a):Zastanawiałem się, czy ktoś tu jeszcze zagląda, mimo to ciągnąłem temat, spacerując po najpiękniejszym mieście Teneryfy. Skoro mam znak życia, to nie zawieszę jeszcze tego wątku na kołku.


Buhahahaha.


:wink:


Pozdrawiam
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.05.2012 12:53

Jacek S napisał(a):Buhahahaha.


:wink:

Twój gromki śmiech podniósł liczbę ujawniających się przez ostatni miesiąc czytelników o 50%. ;)

Będę musiał kilka zdań tekstu dodać do zamieszczanych ostatnio fotek. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 14.05.2012 17:39

Franz napisał(a):
Jacek S napisał(a):Buhahahaha.


:wink:

Twój gromki śmiech podniósł liczbę ujawniających się przez ostatni miesiąc czytelników o 50%. ;)

Będę musiał kilka zdań tekstu dodać do zamieszczanych ostatnio fotek. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek


Bardzo prosimy :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.05.2012 18:49

helen napisał(a):Bardzo prosimy :)

Może byłby i dziś, gdyby mi się wszystko nie wywróciło.
Planowałem wypad do Chorwacji, a tam totalna kicha pogodowa. Pokazali śnieżycę w Sarajewie i ulewne deszcze w Chorwacji. Prognozy na cały tydzień do d... Więc cały dzień dzisiaj załatwiam cokolwiek i dwie godziny temu klamka zapadła. Znów mam awaryjny wyjazd. :lol:

Pozdrawiam,
Wojtek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 14.05.2012 18:51

Franz napisał(a):Znów mam awaryjny wyjazd. :lol:

Czemu u mnie nic się nie psuje :?: :( :( :(
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 14.05.2012 22:06

Franz napisał(a):
helen napisał(a):Bardzo prosimy :)

Może byłby i dziś, gdyby mi się wszystko nie wywróciło.
Planowałem wypad do Chorwacji, a tam totalna kicha pogodowa. Pokazali śnieżycę w Sarajewie i ulewne deszcze w Chorwacji. Prognozy na cały tydzień do d... Więc cały dzień dzisiaj załatwiam cokolwiek i dwie godziny temu klamka zapadła. Znów mam awaryjny wyjazd. :lol:

Pozdrawiam,
Wojtek


"To niesprawiedliwe!" - taka myśl mi przeleciała przez głowę, ja to już zupełnie nie mogę mieć awaryjnych wypadów :( , jedź , baw się dobrze i przywieź piękne zdjęcia.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 14.05.2012 22:21

Jeśli ta "awaria" jest równie urokliwa, jak poprzednia :wink: , to już się cieszę na kolejne fajne miejsca, jakie nam pokażesz :D . Co oczywiście nie znaczy, że nie chcę dalej podróżować z Tobą po Kanarkach. Wręcz przeciwnie :!: Powinienieś już wiedzieć :wink: , że brak komentarzy z mojej strony nie oznacza, że nie zaglądam! Każdy kolejny odcinek jest dla mnie wielką przyjemością.

Pozdrawiam i życzę miłych chwil oraz wspaniałej pogody
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.05.2012 23:38

dangol napisał(a):Jeśli ta "awaria" jest równie urokliwa, jak poprzednia :wink: , to już się cieszę na kolejne fajne miejsca, jakie nam pokażesz :D . Co oczywiście nie znaczy, że nie chcę dalej podróżować z Tobą po Kanarkach. Wręcz przeciwnie :!: Powinienieś już wiedzieć :wink: , że brak komentarzy z mojej strony nie oznacza, że nie zaglądam! Każdy kolejny odcinek jest dla mnie wielką przyjemością.

Pozdrawiam i życzę miłych chwil oraz wspaniałej pogody

Dziekuję, Danusiu.
Totalnie położyłem organizację wyjazdu, a dodatkowe kłody pod nogi uniemożliwiły przygotowanie czegokolwiek. Ledwo się spakowałem do wielkiego plecaka i przytroczyłem namiot. Właśnie zauważyłem, że zapomniałbym o karimacie...

Nawet nie wiem, jak się z miasta wydostać po przylocie. Nędza...

Teraz budzik nastawić na 3:00 i pora spać.

Warto w ogóle się kłaść?..

Pozdrawiam,
Wojtek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 14.05.2012 23:53

Dziwny jest ten świat , pełen awarii :roll: :wink:

Dobrych wojaży :papa:



Pozdrawiam
Piotr
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.05.2012 07:48

No to "trudno"... :wink: sretan put.


Pozdrav
ADAMOS II
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3699
Dołączył(a): 02.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMOS II » 15.05.2012 15:37

Witajcie... :wink:

Dopiero co wróciłem z Teneryfy,a Twoje zdjęcia Wojtku jako żywo przypominają miejsca, w których byłem.....wczoraj...

Piękne miejsca.... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspy Kanaryjskie - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone