Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyspy Kanaryjskie

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.11.2010 08:57

Franz napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a):Franz zdjęcia dawaj ino szybko

:D Taa es!
Dziś aż w trzech różnych wątkach zamieściłem fotki. :P

...no... ale tam już byłem...widziałem...
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.11.2010 10:39

Jacek S napisał(a):...no... ale tam już byłem...widziałem...

No cóż, szybciej się czyta relacje, niż je pisze. ;)

Ale zamieszczę kolejną fotkę, niech tam!
Na pierwszej zamieszczonej fotce znad Gran Canarii (czwarta w kolejności ogólnej) w górnej części widać taki wyprztyk - może ktoś zwrócił uwagę. To Roque Nublo, symbol tej wyspy.

Tu powiększenie tego fragmentu:

Obrazek

Pozdrawiam,
Wojtek
Tymona
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.11.2010 10:41

Zawsze interesowało mnie, jak to się robi, że ktoś wykupuje "wycieczkę", ale wraca w późniejszym terminie (bo takie rozwiązanie sytuacji często okazuje się bardziej opłacalne). A teraz już wiem - po prostu trzeba się dogadać :D Dzięki :D

pozdrawiam serdecznie
:D
zawodowiec
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 02.11.2010 10:53

Wojtek, brawo za logistykę. No ale przecież z kim gadam, z fachowcem najwyższej klasy 8)
Chętnie poczytamy o Wielkim Kanarze bo po dwóch Teneryfach pewnie też nas tam w końcu zaniesie.

Franz napisał(a):No cóż, szybciej się czyta relacje, niż je pisze. ;)

No i właśnie tu mam odwrotny problem, Ty szybciej piszesz niż ja kiedykolwiek nadążę przeczytać :lol:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.11.2010 15:29

Tymona napisał(a):Zawsze interesowało mnie, jak to się robi, że ktoś wykupuje "wycieczkę", ale wraca w późniejszym terminie (bo takie rozwiązanie sytuacji często okazuje się bardziej opłacalne). A teraz już wiem - po prostu trzeba się dogadać :D

zawodowiec napisał(a):Wojtek, brawo za logistykę.

Wyprzedzając chronologię zdradzę tylko, że przy kolejnym wyjeździe - na Lanzarote i Fuerteventurę - też tak próbowałem i mi się nie udało. Cóż, musiałem się uciec do innych metod. ;)

zawodowiec napisał(a):Chętnie poczytamy o Wielkim Kanarze bo po dwóch Teneryfach pewnie też nas tam w końcu zaniesie.

Moja stopa stanęła już na pięciu Kanarkach, a w planie jest i reszta. Abstrahując od chęci powrotu na niektóre wcześniejsze w celu pogłębienia znajomości. ;)

zawodowiec napisał(a):No i właśnie tu mam odwrotny problem, Ty szybciej piszesz niż ja kiedykolwiek nadążę przeczytać

Kwestia priorytetów... :lol:

I najważniejsze - cieszę się, że jesteście tu ze mną. :P

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.11.2010 16:21

Dorzuciłem mapę tych wysp, żeby łatwiej było się znaleźć. :)
Jest w pierwszym wpisie tego wątku.

Pozdrawiam,
Wojtek
dangol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 04.11.2010 21:41

Franz napisał(a): Na tym forum przedstawiono do tej pory wyłącznie jedną z wysp - Teneryfę.

Teneryfa póki co króluje :) , ale obaj z Fatamorganą :idea: macie szansę to zmienić. Co do "wyłączności" Teneryfy :arrow: to był jednak jeden mały epizod :wink: z Lanzarote. Fakt, niezupełnie croplowa relacja, bo irko zamieścił tylko link do swojej relacji, zamieszczonej gdzie indziej. Dla porównania, warto zagadnąć i tam 8) .
Twoja Gran Canaria z pewnością będzie kroplowym debiutem :D .

Franz napisał(a): Moja stopa stanęła już na pięciu Kanarkach, a w planie jest i reszta

Te niedotknięte Twą stopą to Hierro i La Palma?
W marcu tego roku żeglował tam mój ubiegłoroczny cro-kapitan z kapitanową, więc co nieco fotek stamtąd widziałam :) . Nie tylko od strony morza :wink: , bo Hierro całkiem nieźle objeździli, tego im zazdroszczę...
Na mojej wymarzonej Gomerze stali tylko w porcie, więc wnętrze wciąż na mnie czeka, liczę jednak na to, że Ty coś pokażesz, nawet jeśli wpadłeś tam tylko na chwilkę :wink: . Oczywiście, Gran Canarię też z przyjemnością pozwiedzam :D .
Crayfish
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 04.11.2010 21:48

Ja coś czuje że forum cro.pl będzie wkrótce pretendować do miana największego forum podróżniczego po świecie na polskich stronach.
Jak już nie jest !
Ewa Zuber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 04.11.2010 21:57

Chyba wezmę urlop, bo nie nadążam :lol:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 04.11.2010 23:33

dangol napisał(a):był jednak jeden mały epizod :wink: z Lanzarote. Fakt, niezupełnie croplowa relacja, bo irko zamieścił tylko link do swojej relacji, zamieszczonej gdzie indziej. Dla porównania, warto zagadnąć i tam.

Widziałem ten link, kiedy sprawdzałem, co już się w temacie wysp pojawiło. Ale relacji czy zdjęć w necie można znaleźć sporo. Na mojej stronce zdjęcia też są - z każdej z pięciu wysp, na których już byłem :)

dangol napisał(a):Twoja Gran Canaria z pewnością będzie kroplowym debiutem :D .

Wtedy nie przypuszczałem, że kiedyś będę próbował jakąś relację sklecić. ;) Więc żadnych notatek nie mam. Teraz próbuję na podstawie fotek odgrzebać nędzne resztki tamtych przeżyć. Bardziej liczę na pamięć Beaty, bo moja w takich przypadkach pokazuje mi gest Kozakiewicza. :lol:

Chciałem sobie na początek zadanie ułatwić i zacząć geograficznie - od wschodu na zachód - czyli od Lanzarote i Fuerteventury. To jest późniejszy wyjazd i jeszcze co nieco z niego pamiętam. Również fotek mam więcej. Ale nie chcę sprawiać wrażenia wyścigu. 8)

dangol napisał(a):Te niedotknięte Twą stopą to Hierro i La Palma?

Zgadza się.
Mam już mapę La Palmy (zresztą, Gomery też bo chcę tam wrócić i porządnie ją zwiedzić). Hierro też czeka na swoją kolej.
Niestety, za mało czasu na wszystko...

Pozdrawiam,
Wojtek
Joanka23
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 05.11.2010 00:23

Franz napisał(a):Chciałem sobie na początek zadanie ułatwić i zacząć geograficznie - od wschodu na zachód - czyli od Lanzarote i Fuerteventury. To jest późniejszy wyjazd i jeszcze co nieco z niego pamiętam. Również fotek mam więcej. Ale nie chcę sprawiać wrażenia wyścigu. 8)

Zaczynaj już Franz od tego wschodu, bo niepodległościowy weekend już tuż tuż a jak tak dalej pójdzie to uciekniesz a tu nawet z samolotu nie wysiądziesz. :lol:
Ostatnio Maslinka z Weldonem równolegle Budapeszt opisywali i bardzo fajnie się czytało! :D
Mnie Fuerteventura szczególnie interesuje a póki co to obydwoje z Fatamorganą latacie w tych chmurkach i na ziemię zejśc nie chcecie. :wink:

A! Bardzo ładna mapka! :D
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.11.2010 10:48

Crayfish napisał(a):Ja coś czuje że forum cro.pl będzie wkrótce pretendować do miana największego forum podróżniczego po świecie na polskich stronach.
Jak już nie jest !

Może. :) Ja nie mam tyle czasu, by sprawdzić, jak wygląda na tle innych. ;)

Ewa Zuber napisał(a):Chyba wezmę urlop, bo nie nadążam :lol:

Ale zostaw go trochę, żeby móc jeszcze dokądś pojechać! :lol:

Joanka23 napisał(a):Zaczynaj już Franz od tego wschodu, bo niepodległościowy weekend już tuż tuż a jak tak dalej pójdzie to uciekniesz a tu nawet z samolotu nie wysiądziesz.

Za późno. Już lecę nad Gran Canarią. A w oczach rośnie El Teide. :lol:

Joanka23 napisał(a):Mnie Fuerteventura szczególnie interesuje a póki co to obydwoje z Fatamorganą latacie w tych chmurkach i na ziemię zejśc nie chcecie.

Każda z wysp jest inna. Pozostałe podobały mi się bardziej niż Fuerteventura, aczkolwiek ona też jest ładna.

Pozdrawiam,
Wojtek
mariusz-w
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 05.11.2010 10:57

To co ... zapinamy pasy ?

... lądujemy ? ... czy jeszcze lecimy ?

:)
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.11.2010 12:53

mariusz-w napisał(a):To co ... zapinamy pasy ?

"Zaleca się siedzenie z zapiętymi pasami przez cały czas lotu z uwagi na możliwe turbulencje. Dziękujemy i życzymy przyjemnego lotu."

mariusz-w napisał(a):... lądujemy ? ... czy jeszcze lecimy ?

Tiaaa... zważywszy, że Teneryfa i Gran Canaria odległe są od siebie o około 70km, to - lądujemy.

"Proszę nie wstawać z miejsc!"

Pozdrawiam,
Wojtek
Fatamorgana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 05.11.2010 15:43

Franz napisał(a): Może komuś wpadnie do głowy pomysł, co to w dole widać. Mnie się nie udało tego zlokalizować.

Obrazek

Wojtek.. z której strony samolotu siedziałeś? :) :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Wyspy Kanaryjskie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018