Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COSTA BLANCA 2019

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 14:13

Beata W. napisał(a):Ja też się pod tym podpisuję


... ja ze swojej strony mogę tylko polecić Maltę na wakacje - plaż może ogrom nie ma, ale zdecydowanie jest co robić, a pogoda gwarantowana ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.01.2018 18:51

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):Kolorek wody bardzo fajny


... o tak kolor rewelacyjny, temp. wody wręcz idealna, było gorąco, ale powiewał wiaterek ... :mrgreen: ...
Pozdrawiam.


Michale , i kolor , i temperatura wody , i wiaterek , i okoliczności jakie na Twoich zdjęciach widzę - wszystko mi pasuje teraz 8)



Pozdrawiam
Piotr
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 19:44

piotrf napisał(a):Michale , i kolor , i temperatura wody , i wiaterek , i okoliczności jakie na Twoich zdjęciach widzę - wszystko mi pasuje teraz


... tak to w środku zimy bywa, że tęsknimy za takimi klimatami ... :roll: ... mam nadzieję, że za 5 tygodni będę miał chociaż namiastkę tego ... :wink: ...
Pozdrawiam.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 09.01.2018 19:50

kmichal napisał(a):
tony montana napisał(a):Gratuluję wyboru - jeśłi na zachód od Gibu - będzie Pan zadowolony


... co prawda nie na zachód, ale sądzę że będziemy zadowoleni ... :wink: ... noclegi w Torremolinos ... :) ...
Pozdrawiam.


Hmmmm.....
Ale zdajesz sobie sprawę, że tam może być jak w Bułgarii....blokowiska hotelowe etc....
Tłumów nie będzie, bo to nie sezon, ale mam wrażenie że Ty i ja lubimy insze klimaty
:mrgreen:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 19:55

tony montana napisał(a):Ale zdajesz sobie sprawę, że tam może być jak w Bułgarii....blokowiska hotelowe etc....
Tłumów nie będzie, bo to nie sezon, ale mam wrażenie że Ty i ja lubimy insze klimaty


... spoko - tam tylko śpimy ... :wink: ... w nocy blokowiska będą prawie niewidoczne ... :roll: ... za to jako miejsce wypadowe Torremolinos jest ok ... :D ...
Pozdrawiam.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21048
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 09.01.2018 20:22

Ciężko za Tobą ostatnio w relacji nadążyć...ale daję radę i jestem w miarę na bieżąco...Pozdrawiam
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 20:27

ajdadi napisał(a):Ciężko za Tobą ostatnio w relacji nadążyć...ale daję radę i jestem w miarę na bieżąco...Pozdrawiam


... ok, trochę zwolnimy ... :wink: ... teraz temat będzie łatwy i przyjemny - plaża, plaża, plaża ... :hut: ...
Pozdrawiam.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21048
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 09.01.2018 20:33

kmichal napisał(a):
... ok, trochę zwolnimy ...


W żadnym wypadku... :D wolę gonić...niż być goniony... :oczko_usmiech: :papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 20:39

ajdadi napisał(a):
kmichal napisał(a):
... ok, trochę zwolnimy ...


W żadnym wypadku... :D wolę gonić...niż być goniony... :oczko_usmiech: :papa:


... w takim razie zajrzymy jeszcze dzisiaj do miejscowego kościółka - tak żeby trochę odpocząć od tych lazurów ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.01.2018 20:47

Kolorki fajne, ale dużo ludzi 8O
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 21:20

piekara114 napisał(a):Kolorki fajne, ale dużo ludzi 8O


... biorąc pod uwagę fakt, że to urlopowy szczyt europejski to cud, że było wolne miejsce i to przy samej linii brzegowej ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 21:46

CD...

Nasze przypuszczenia związane z trudnościami w trakcie powrotu z plaży niestety potwierdziły się ... :roll: ... ale na kwaterę udało nam się dotrzeć, a następnie wypocząć na zacienionym tarasie ... :wink: ...

Obrazek

... późnym popołudniem spacerkiem udajemy się do centrum naszej wakacyjnej mieściny ... 8) ...

Obrazek

... a głównym celem wyprawy okazuje się być kościół parafialny Qala Parish Church ... :mrgreen: ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... skoro jest otwarty to trzeba to wykorzystać i zajrzeć do środka ... :hut: ...

Obrazek

Obrazek

... wewnątrz jest ładnie, a jak jest z zewnątrz ... :lol: ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... całkiem, całkiem - typowy maltański styl ... :D ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

... po zaznajomieniu się z centrum Qala wracamy do domku na kolacyjkę ... 8) ...

Obrazek

CDN...
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 09.01.2018 22:43

Melduję, że relację z Gozo (to dla mnie terra incognita) też śledzę - plażę obejrzałem, ale bardziej mnie zainteresowało centrum miasteczka i ładnie prezentujący się kościół. :)

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 09.01.2018 23:02 przez Nefer, łącznie edytowano 1 raz
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.01.2018 22:58

Nefer napisał(a):Melduję, że relację z Gozo (to dla mnie terra incognita) też śledzę - plażę obejrzałem, ale bardziej mi zainteresowało centrum miasteczka i ładnie prezentujący się kościół. :)

Pozdrawiam


... ten wyjazd, a co za tym idzie ta relacja ograniczy się bardziej do wypoczynku niż aktywnego zwiedzania - jeżeli wolisz bardziej poznać to co związane z maltańską kulturą,
historią itd. to zapraszam również do moich dwóch poprzednich relacji z Malty ... :hut: ...
Pozdrawiam.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: LETNI WAKACYJNY MIX 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 09.01.2018 23:05

kmichal napisał(a):... ten wyjazd, a co za tym idzie ta relacja ograniczy się bardziej do wypoczynku niż aktywnego zwiedzania - jeżeli wolisz bardziej poznać to co związane z maltańską kulturą,
historią itd. to zapraszam również do moich dwóch poprzednich relacji z Malty ... :hut: ...

Twoje świetne relacje z Malty oczywiście czytałem :) .

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
COSTA BLANCA 2019 - strona 148
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone