Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa VIR

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jędrzej
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrzej » 25.03.2008 19:59

Ale generalnie trzymać się prawej strony - tej od stałego lądu - dodam jeszcze, że zawsze nie schodziliśmy tam, gdzie stało kilka samochodów na końcu drogi asfaltowej, tylko wczesniej skręcaliśmy w prawo w jedną z tzw. dróg gruntowych (a raczej trawiastych) - raz jeden przeceniłem możliwości auta i zaryliśmy miską olejową (bez start). Nie ukrywam też że były nie przyjemne elementy w postaci dzikiego wysypiska śmieci w drodze na wspomniane czerwone klify.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 25.03.2008 20:45

o tak, wysypisko jak z koszmaru
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008
no no :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 06.05.2008 22:35

po przeczytaniu waszych opini niewiem co juz mysleć :(zadatku jeszcze nie wysłałam mamy apartament dla 6 osób no powiem szczerze nie jest taki jakbym chciała ale niechce się zniechęcac bardziej przyjżałam się innym regionom środkowa Dalmacja wydaje mi się ładniejsza ,ciekawsza ale kwatery są droższe .VIR wydaje mi się opustoszała co ja lubię ale czegoś mi tam brakuje proszę o rade gdzie jechać :( :( pozdrawiam i sorki za te moje błędy
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 06.05.2008 22:38

jadrankika napisał(a):Czy już wpłaciłeś zadatek na wynajem ?? Jeżeli TAK -to nic ci nie napiszę .
:( jeszcze nie wpłaciliśmy zadatku jeśli mam jechać i się rozczarować a byłeś tam napisz
Jędrzej
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrzej » 07.05.2008 00:11

nawiązując do wszytskiego co już napisałem powyżej - zadam pytanie - Czy byliście już w Chorwacji?
tajemniczy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 07.05.2008 10:58

My jedziemy 1 raz i własnie na Vir. Jak nie bedzie fajnie to alternatywą jest pojeździć i pozwiedzać wszystko co ciekawe w okolicy( zreszta i tak mamy zamiar pozwiedzać) PZDR
kikus
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 07.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kikus » 07.05.2008 18:54

vir nie jest piekny, przez ta dzika zabudowe, ale np my mamy domek na poludniu i jest naprawde fajnie i spokojnie
za to poprzednie wakacje spedzilismy u znajomych po wschodniej stronie i ojej :) za duzo narodu (wszelakiego)
ale jak widzisz - mimo to nabylismy tam domek, wiec chyba nie ma tragedii ;)
szczerze polecam restauracje naprzeciwko klubu "katarina", dla tej restauracji warto pojechac! wlasciciel jest rybakiem i ryby sa z porannego polowu, domowe wino, pyszne krewetki!
no i sa super lody po drodze na plaze (ta w centrum)
na pogode nikt nie narzeka, pierwsze slysze
i napewno jest duzo lepiej niz na krk i nie tak daleko jak poludniowa dalmacja
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 07.05.2008 22:00

Jędrzej napisał(a):nawiązując do wszytskiego co już napisałem powyżej - zadam pytanie - Czy byliście już w Chorwacji?
:D nie nie bylismy jeszcze na w CHORWACJI tam nie dobrnelismy jeszcze jestem dobrej nadziei że będzie fajnie ..nad naszym morzem jest chyba gorzej :)
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 07.05.2008 22:00

Jędrzej napisał(a):nawiązując do wszytskiego co już napisałem powyżej - zadam pytanie - Czy byliście już w Chorwacji?
:D nie nie bylismy jeszcze na w CHORWACJI tam nie dobrnelismy jeszcze jestem dobrej nadziei że będzie fajnie ..nad naszym morzem jest chyba gorzej :)
Jędrzej
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrzej » 08.05.2008 00:16

Ustalmy jedną rzecz: porównując najbardziej kijową plaże, kwatere, mieścine i drogę dojazdową na Chorwacji do polskiego morza i tak to pierwsze wychodzi lepiej. Skoro nie byliście sugeruje zacząć od Vir-a, żeby nie doznać za dużego szoku (w porównaniu do pl. morza) :D , ale koniecznie musicie pozwiedzać okolice.
Ja (dziełem przypadku) rozpocząłem swoją przygode z CRO, właśnie na Virze i może dla tego mam taki sentyment - zwłaszcza do czerwonej plaży i pływania godzinami z maską i rurką w ciepłym morzu (to było w czerwcu). Pozdrawiam.
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 08.05.2008 22:01

Jędrzej napisał(a):Ustalmy jedną rzecz: porównując najbardziej kijową plaże, kwatere, mieścine i drogę dojazdową na Chorwacji do polskiego morza i tak to pierwsze wychodzi lepiej. Skoro nie byliście sugeruje zacząć od Vir-a, żeby nie doznać za dużego szoku (w porównaniu do pl. morza) :D , ale koniecznie musicie pozwiedzać okolice.
Ja (dziełem przypadku) rozpocząłem swoją przygode z CRO, właśnie na Virze i może dla tego mam taki sentyment - zwłaszcza do czerwonej plaży i pływania godzinami z maską i rurką w ciepłym morzu (to było w czerwcu). Pozdrawiam.
:D no dziekuje :) po moim powrocie z pewnościa odwiedze nasze forum :) a jeszcze bym chciała zapytac jak z cenami w sklepach ? pozdrawiam
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 08.05.2008 22:15

Jędrzej napisał(a):Wszystko zależy czego się kto spodziewa i jak podchodzi do urlopu.
Gdybym miał siedzieć w jednym miejscu bez samochodu, to nie zobaczyłbym nic poza betonową plaża przed domem starszego pana w domku obok, który uwielbiał słuchać na cały regulator ludowe chorwackie przeboje i restauracji przy sklepie samoobsługowym. Co do wyburzeń, to akurat byłem tam w trakcie całej zawieruchy (jadąc trochę się obawialiśmy, czy aby nie rozbierają właśnie naszego domku), ale poza 2 willami nic nie zauważyłem a szukając wspomnianych czerwonych klifów zjechaliśmy całą wyspe.
jeszcze nie odpisałam na pytanko :)równierz wynajmujemy kwatere na 8 osób i koszt tego 70 euro 4 dorosłych 4 małych dzieci :) dziekuje za linki do zdjęc wyspy dla mnie jest ładna najważniejsze są palmy:):) :lol:
Komodna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Komodna » 09.05.2008 13:08

Witam
Na Virze byłam tylko przejazdem a raczej na wycieczce. Koszmar. mała wysepka a ludzi miliony i tysiące samochodów, korki, korki, korki. Wszędzie tłok. I nic ciekawego do zobaczenia. To był stracony dzień. Pzdr
kikus
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 07.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kikus » 09.05.2008 14:23

co innego zwiedzanie, a co innego pobyt!!
nie ma tam ciekawych obiektow do zwiedzania, ale naprawde plaze sa w porzadku, z lagodnym i ostrzejszym zejsciem, przez to ze to niewielka wyspa, to jest spory wybor w zasiegu reki
jesli chodzi o ceny - nie polecam takiego duzego marketu po lewej stronie jak sie jedzie od strony ladu w strone centrum, male sklepiki dosc drogie, konzum ma moim zdaniej najbardziej przystepne ceny
restauracje - no tu polski baltyk goruje, za rybke (z tym ze pierwsza klasa) ok 50 zl, krewetki (niesamowite) 60 zl a te wieksze kalmary juz za 35 zl
pamietajcie ze plastikowe butelki sa zwrotne ;)
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 09.05.2008 22:17

kikus napisał(a):co innego zwiedzanie, a co innego pobyt!!
nie ma tam ciekawych obiektow do zwiedzania, ale naprawde plaze sa w porzadku, z lagodnym i ostrzejszym zejsciem, przez to ze to niewielka wyspa, to jest spory wybor w zasiegu reki
jesli chodzi o ceny - nie polecam takiego duzego marketu po lewej stronie jak sie jedzie od strony ladu w strone centrum, male sklepiki dosc drogie, konzum ma moim zdaniej najbardziej przystepne ceny
restauracje - no tu polski baltyk goruje, za rybke (z tym ze pierwsza klasa) ok 50 zl, krewetki (niesamowite) 60 zl a te wieksze kalmary juz za 35 zl
pamietajcie ze plastikowe butelki sa zwrotne ;)
:D hm no juz cos wiem o tej wysepce nie zaszkodzi jednak mieć więcej drobnych skoro tak my nie zamierzamy siedziec w jednym miejscu ja zamierzam troche pozwiedzać dziękuje i pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone