Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Liliana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liliana » 05.11.2008 18:35

Maslinko!
Dopiero trafiłam na Twoją relację. Bardzo mnie zaciekawiła, zwłaszcza fragment dotyczący raftingu. Byłam nad Cetiną w czerwcu tego roku z tym, że trudny fragment kaskady omijaliśmy przepływając ok. 5m w lodowatej wodzie jaskini , a następnie przeciskając się przez jej wąski korytarz, aby w rezultacie przejść pod niewielkim wodospadem :twisted: :lol: Pozdrawiam
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 05.11.2008 18:38

ines napisał(a):kurka przejeżdżaliśmy tamtędy w zeszłym roku i nie przypuszczałam, że takie ładne miejsce mnie ominęło 8O :?


a ja powiem:
kurka przejeżdżaliśmy tamtędy w tym roku, i ja wiedziałam, że tam ładnie, a leń nas ogarnął, i... teraz tylko można żałować... ja wiedziałam, że tak będzie :)

pozdrawiam
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 05.11.2008 19:08

Hmm..., teraz dopiero widzę co nas ominęło :roll: . Kiedyś na pewno wrócimy do arboretum. Tym razem, no cóż... :oops: . Świetnie się czyta Wasze relacje. Mimo, że przebywamy w tych samych miejscach, to każdy widzi je inaczej. I całe szczęście, dlatego Chorwacja ma tyle twarzy :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.11.2008 19:16

Maslinko dziękuję Ci za dedykację :D
Znów mogłam zobaczyć piękne arboretum, fajnie , że dodałaś trochę historii.
Już wiem, że muszę tam powrócić, bo nie widziałam sprzętu do tłoczenia oliwy.:-) Uważam , że jest to niesamowite miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć :D
Jak zwiedzaliśmy, byliśmy tam sami i mieliśmy wrażenie jakby cały ogród był tylko dla nas :wink:
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 05.11.2008 20:55

Przez przypadek trafiłem na tę relację. Do tej pory nawet nie otwierałem tematów gdzie w tytule było słowo "wyspa" (chyba, że była mowa o Ciovo bo tam jest most hehe :) ). To wszystko na zasadzie, że "nie drapię się gdzie mnie nie swędzi" :) Cały czas wydaje mi się, że Chorwacja kontynentalna to jak najbardziej ale jak już trzeba gdzieś promem to...chyba nie dla mnie. Dzięki tej relacji dojrzewam do tego, że może warto się skusić :) Świetna relacja i świetne fotki. Dzięki takim relacjom wiem, że widziałem mało a nawet bardzo mało i baaaardzo dużo przede mną! Mimo, że załapałem się na finisz to i tak czekam na więcej. Pozdrawiam autorkę :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.11.2008 21:08

waldeq napisał(a):Przez przypadek trafiłem na tę relację. Do tej pory nawet nie otwierałem tematów gdzie w tytule było słowo "wyspa" (chyba, że była mowa o Ciovo bo tam jest most hehe :) ).


Nie tylko na wyspę Čiovo jest most , na wyspę Pag i Krk też i jest jeszcze wyspa Murter, gdzie też wjeżdżasz mostem.
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 05.11.2008 21:22

Janusz Bajcer napisał(a):Nie tylko na wyspę Čiovo jest most , na wyspę Pag i Krk też i jest jeszcze wyspa Murter, gdzie też wjeżdżasz mostem.

Dziękuję :) To dowodzi, że jeszcze duuuuużo czasu muszę spędzić na lekturze forum! Nie wiem co na to żona :) Już nie rozmydlam tematu i...czekam na ciąg dalszy relacji :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2008 21:44

Janusz Bajcer napisał(a):
waldeq napisał(a):Przez przypadek trafiłem na tę relację. Do tej pory nawet nie otwierałem tematów gdzie w tytule było słowo "wyspa" (chyba, że była mowa o Ciovo bo tam jest most hehe :) ).


Nie tylko na wyspę Čiovo jest most , na wyspę Pag i Krk też i jest jeszcze wyspa Murter, gdzie też wjeżdżasz mostem.


Januszu , jeszcze jedną wyspę pominąłeś :) Zgadnij którą :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 21:53

mkm napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
waldeq napisał(a):Przez przypadek trafiłem na tę relację. Do tej pory nawet nie otwierałem tematów gdzie w tytule było słowo "wyspa" (chyba, że była mowa o Ciovo bo tam jest most hehe :) ).


Nie tylko na wyspę Čiovo jest most , na wyspę Pag i Krk też i jest jeszcze wyspa Murter, gdzie też wjeżdżasz mostem.


Januszu , jeszcze jedną wyspę pominąłeś :) Zgadnij którą :?:

Albo dwie 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.11.2008 21:54

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i za śledzenie wątku, także spóźnionym czytelnikom :wink: - Liliana, Waldeq witam Was serdecznie :D.
Chciałam napisać o mostach na wyspy Pag i Krk, ale Pan Janusz mnie ubiegł :) Dodam tylko, że niedługo przecież będzie i most na Peljesac, a i teraz można tam dotrzeć lądem (wszak to półwysep).

Anjas, cieszę się, że mogłam Ci sprawić przyjemność zdjęciami :) Widzisz, ja też nie widziałam wszystkiego (jak zauważył Sławek nie zeszliśmy w dół, nad morze), a na pewno jest po co wrócić do Trsteno.

Dzięki za motywację do dalszego pisania. Miło jest czytać, że moje "wypociny"się podobają. Każdy lubi jak się trochę "połechce" jego próżność, więc i mnie miło czyta się komplementy :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2008 21:58

Piotrek_B napisał(a):
mkm napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
waldeq napisał(a):Przez przypadek trafiłem na tę relację. Do tej pory nawet nie otwierałem tematów gdzie w tytule było słowo "wyspa" (chyba, że była mowa o Ciovo bo tam jest most hehe :) ).


Nie tylko na wyspę Čiovo jest most , na wyspę Pag i Krk też i jest jeszcze wyspa Murter, gdzie też wjeżdżasz mostem.


Januszu , jeszcze jedną wyspę pominąłeś :) Zgadnij którą :?:

Albo dwie 8)


No właśnie 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.11.2008 22:02

mkm napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
mkm napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
waldeq napisał(a):Przez przypadek trafiłem na tę relację. Do tej pory nawet nie otwierałem tematów gdzie w tytule było słowo "wyspa" (chyba, że była mowa o Ciovo bo tam jest most hehe :) ).


Nie tylko na wyspę Čiovo jest most , na wyspę Pag i Krk też i jest jeszcze wyspa Murter, gdzie też wjeżdżasz mostem.


Januszu , jeszcze jedną wyspę pominąłeś :) Zgadnij którą :?:

Albo dwie 8)


No właśnie 8)


Ja wiem na pewno o jeszcze jednej wyspie z mostem...:D Ale drugiej nie mogę wymyślić....
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.11.2008 22:06

A ja wymiśliłem już cztery :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.11.2008 22:07

... no chyba, że chodzi o miasta (ewentualnie ich starówki na wyspach)...to ja też mam kilka!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.11.2008 22:10

Obrazek
W temacie zejścia na dół... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone