Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Krk

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.02.2018 13:08

te kiero napisał(a):

Dzięki Ci za ten filmik.
Nie ma tam google street view a nie wiedzialem jaka droga jest do plaż za Starą Bašką.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.02.2018 14:09

ruzica napisał(a):
Mikromir napisał(a):przez-2-wiolonczele-runal-nasz-plan-i-co-z-tego-wyniklo-wsp-t51743-210.html#p1829205
ale wiem, że np. z Punatu lub Krku znajdziesz jakiś fishpicnic albo inny transport wodny do Golden Beach, były tam ogłoszenia wycieczek typu "the best beaches of island Krk" itp. Ja natomiast płynęłam na całodzienny fishpicnic z Krku do Rabu i na Pag (maslinada), w drodze powrotnej mijaliśmy tylko te fajne plaże między Starą Bašką a Punatem.
Dziękuję bardzo za taką szczegółową odpowiedź. Chodziło mi o fishpicnic tak w ogóle, niekoniecznie musi być Golden beach :) A mogłabyś zdradzić cenę tej Waszej wycieczki :?: Ja na razie przekopałam google i znalazłam coś po 360 kun do osoby, co raczej wydaje mi się ceną horrendalną, ale może się nie znam :?


ruzica z mojej relacji ... rejsy w 2016 r. z Punat.
gusia-s napisał(a):... Tak przedstawia się oferta jednej z agencji.
Mini Panorama – trasa czerwona, cena 40 kun, czas 1 h (19.30-20.30), poniedziałek, środa, piątek, obejmuje opłynięcie zatoki Punat
Eco Panorama – trasa zielona, cena 140 kun, czas 5 h (13.30-18.30), poniedziałek, środa, sobota, obejmuje rejs na wysepkę Plavnik tam plażowanie, potem któraś z plaż w okolicy naszej pięknej Złotej – może nawet i ona sama? Jeśli tak to raczej statek cumuje w zatoce i do plaży trzeba się dostać wpław. To często stosowana praktyka w kąpieliskach do których nie można dobić do brzegu.
4 Otoka – trasa żółta, cena 290 kun, czas 9,5 h (9.00-18.30), wtorek, czwartek, niedziela, typowy fish picnik czyli całodzienny rejs z obiadem, plażowaniem. W programie wyspy Galun, Grugr, Goli Otok i Rab. Co i gdzie widać już dokładnie na fotce niżej. Na Golim Otoku znajduje się dawne więzienie, w czasie I wojny pełniło rolę obozu jenieckiego, potem było miejscem osadzenia więźniów politycznych a na koniec zwykłe więzienie dla kryminalistów. Przestało funkcjonować w 1988 r.
post-7016-0-75871900-1488625440.jpg
...
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 13.02.2018 16:30

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi :papa:
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 21.05.2018 17:33

gdzie jest ten Bag?

Mapy Googla nie dały rady.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2018 18:47

morela napisał(a):gdzie jest ten Bag?

Mapy Googla nie dały rady.


Chyba Pag...?
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 21.05.2018 19:10

też tak myślałam, ale na zdjęciach była góra z tabliczką Bag. Czerwony szlak tam wiódł
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.05.2018 14:03

morela napisał(a):też tak myślałam, ale na zdjęciach była góra z tabliczką Bag. Czerwony szlak tam wiódł


A dobra - już wiem, tego miejsca szukasz?

DSC_2145.jpg


Na przełęczy Vraca, skręcasz na szlak Vraca - Bag (w lewo, idąc z Baški-Zarok szlakiem Baška - Rt. Škuljica).
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 30.05.2018 11:32

tak, o to chodziło. Dzięki
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 03.06.2018 10:41

Bardzo fajna strona dla chcących pojechać na Krk :D
https://www.wyspakrk.com/plaze.html
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.06.2018 08:10

Drodzy Krkmaniacy, czy w sezonie plaże w rejonie Sveti Ivan są mocno oblegane ?
https://www.google.pl/maps/@44.9681049, ... a=!3m1!1e3
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 07.06.2018 08:41

Tam gdzieś jest plaża płatna. Wejście, a nawet przejście przez nią (w celu zwiedzenia kolejnych) jest płatne.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.06.2018 10:10

kaeres napisał(a):Tam gdzieś jest plaża płatna. Wejście, a nawet przejście przez nią (w celu zwiedzenia kolejnych) jest płatne.

Ta pierwsza plaża (Bunćuluka), może być płatna.
Z tego co widzę przynależy do kempingu dla nudystów.
Dzięki za info.
Pozdrav :papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 07.06.2018 17:55

Habanero napisał(a):
kaeres napisał(a):Tam gdzieś jest plaża płatna. Wejście, a nawet przejście przez nią (w celu zwiedzenia kolejnych) jest płatne.

Ta pierwsza plaża (Bunćuluka), może być płatna.
Z tego co widzę przynależy do kempingu dla nudystów.
Dzięki za info.
Pozdrav :papa:


Oficjalnie jest płatna, ale my teraz będąc w maju nic nie płaciliśmy- może w sezonie ktoś bardziej tego pilnuje :roll: A może nie. Bunculuka rzeczywiście należy do campingu FKK. Ale na golasów można się natknąć we wszystkich kolejnych zatoczkach, nawet w Vrženicy, która jest w ch... daleko.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.07.2018 11:38

ruzica napisał(a):
Habanero napisał(a):
kaeres napisał(a):Tam gdzieś jest plaża płatna. Wejście, a nawet przejście przez nią (w celu zwiedzenia kolejnych) jest płatne.

Ta pierwsza plaża (Bunćuluka), może być płatna.
Z tego co widzę przynależy do kempingu dla nudystów.
Dzięki za info.
Pozdrav :papa:


Oficjalnie jest płatna, ale my teraz będąc w maju nic nie płaciliśmy- może w sezonie ktoś bardziej tego pilnuje :roll: A może nie. Bunculuka rzeczywiście należy do campingu FKK. Ale na golasów można się natknąć we wszystkich kolejnych zatoczkach, nawet w Vrženicy, która jest w ch... daleko.


Tak. W sezonie wejście płatne i pilnowane, zwłaszcza od kiedy zmienił się właściciel. Rok temu coś koło 30kn. Plaża jest piękna, świetny widok w morze, klimatyczne kolejne zatoczki i szlak w góry
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone