Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Krk

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.03.2012 08:36

ziemniak napisał(a):gdzie ta piękna zatoka znajduje się? :)


Na lewo od miejscowości Baška, jakieś 2 km. spacerkiem.
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 702
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 20.03.2012 16:26

^^

Dziękuje. Rozumiem, że to ta słynna plaża co tak trudno do niej dojść tzn. się droga jest ciężka.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 20.03.2012 17:09

ziemniak napisał(a):^^

Dziękuje. Rozumiem, że to ta słynna plaża co tak trudno do niej dojść tzn. się droga jest ciężka.


Myślę, że nie jest tak źle, każdy sobie poradzi ... trudne to jest dojście do zatoki Vela Luka.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 21.03.2012 10:48

ziemniak napisał(a):^^

Dziękuje. Rozumiem, że to ta słynna plaża co tak trudno do niej dojść tzn. się droga jest ciężka.



Obrazek

tak wygląda ta "ciężka" droga. Dzieci dały radę to i dorosły sobie poradzi ;)

Obrazek
agmat
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.07.2012
KRK i VRBNIK

Nieprzeczytany postnapisał(a) agmat » 22.07.2012 11:27

Wybieram się we wrześniu na KRK (wcześniej kilka dni na Dugim Otoku, później trochę zwiedzania (wodospady, jeziora plitvickie, trodir itp a później kilka dni KRK). Miałam wątpliwości czy KRK to dobry wybór ale te zdjęcia je rozwiały. To na pewno będzie KRK (zdjęcia z Vrbnik przepiękne - mój klimat)
agmat
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agmat » 22.07.2012 11:35

MWN napisał(a):Muszę sprostować: 70 kn kosztują te bliżej knajpy Galeb, ale są szmaciane i duże. Te mniejsze słomiane i niezbyt szczelne nadal są po 50 kn.

I jako wynagrodzenie parę fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jak widać w tej części Baski jest namiotowa knajpa i "atrakcje" dla dorosłych i dla dzieci.

Pozdrawiam



A jaka to część Baśki?
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 22.07.2012 16:17

Atrakcje na dwóch ostatnich zdjęciach są zaraz jak zaczyna się dzielnica Zarok, a na trzeciej fotce za skałami jest miejsce dla nudystów :D Jakie było moje zdziwienie jak dopłynąłem tam i jako tekstylny na skałki wyszedłem 8O
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 11.08.2013 16:25

Odkopię stary temat... jednak dla mnie na czasie.


Pytanie do znawców wyspy... proszę o wskazówki i pomoc.

Poszukuję spokojnego miejsca jak najbardziej dzikiego i mało odwiedzanego przez turystów.... coś podobnego do Losinj, Artatore, Zabodarski... choć jeden sklep potrzebny aby pieczywo kupić... jeśli ktoś ma jakiś namiar na kwaterę to jak najbardziej.
Ale bardziej chodzi mi o miejsce, spokojne, osobliwe, dzikie; w miarę dostępne nie daleko od samochodu.... tak aby dało się dojechać osobówką.

Mam zamiar drugi raz w tym roku pojechać do Cro z moją kochaną żoną ale tym razem sami :mrgreen:
Nie będzie to nasz pierwszy wyjazd bo już od 7 lat kochamy się z Chorwacją ale chciałbym zmienić miejscówkę, jednak chciałbym mieć chociaż podobnie spokojnie jak do tej pory.

Polecicie coś??? (temat przeczytałem od dech do dechy).
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.08.2013 21:29

agmat napisał(a):


Obrazek[/url]





A jaka to część Baśki?



Guzik mnie to interesuje jaka to część Baśki. Też nie mam na co patrzeć. Czy ktoś wie co ma wytatuowane na biodrach że tak określę nieśmiało Ta młoda zgrabna i urocza Pani z aparatem telefonicznym :roll: :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.08.2013 21:53

Skąd wiesz, że urocza :?: :wink:
Może mieć gorszy charakter niż wygląd.

To zapewne jakiś chiński smok, np. ten jest podobny
Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.08.2013 21:54

rapez napisał(a):Odkopię stary temat... jednak dla mnie na czasie.


Pytanie do znawców wyspy... proszę o wskazówki i pomoc.

Poszukuję spokojnego miejsca jak najbardziej dzikiego i mało odwiedzanego przez turystów.... coś podobnego do Losinj, Artatore, Zabodarski... choć jeden sklep potrzebny aby pieczywo kupić... jeśli ktoś ma jakiś namiar na kwaterę to jak najbardziej.
Ale bardziej chodzi mi o miejsce, spokojne, osobliwe, dzikie; w miarę dostępne nie daleko od samochodu.... tak aby dało się dojechać osobówką.

Mam zamiar drugi raz w tym roku pojechać do Cro z moją kochaną żoną ale tym razem sami :mrgreen:
Nie będzie to nasz pierwszy wyjazd bo już od 7 lat kochamy się z Chorwacją ale chciałbym zmienić miejscówkę, jednak chciałbym mieć chociaż podobnie spokojnie jak do tej pory.

Polecicie coś??? (temat przeczytałem od dech do dechy).


Na Krk :?:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 11.08.2013 21:57

Lednice napisał(a):Skąd wiesz, że urocza :?: :wink:
Może mieć gorszy charakter niż wygląd.

To zapewne jakiś chiński smok, np. ten jest podobny
Obrazek


Myślę, że urocza. Na wredną nie wygląda.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.08.2013 22:06

No to do roboty :wink:

Tylko pamiętaj, mamuśka z tyłu czuwa :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.08.2013 07:01

Lednice napisał(a):No to do roboty :wink:

Tylko pamiętaj, mamuśka z tyłu czuwa :roll:

Dobrze - Tobie zostawię.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 12.08.2013 07:21

rapez napisał(a):Odkopię stary temat... jednak dla mnie na czasie.


Pytanie do znawców wyspy... proszę o wskazówki i pomoc.

Poszukuję spokojnego miejsca jak najbardziej dzikiego i mało odwiedzanego przez turystów.... coś podobnego do Losinj, Artatore, Zabodarski... choć jeden sklep potrzebny aby pieczywo kupić... jeśli ktoś ma jakiś namiar na kwaterę to jak najbardziej.
Ale bardziej chodzi mi o miejsce, spokojne, osobliwe, dzikie; w miarę dostępne nie daleko od samochodu.... tak aby dało się dojechać osobówką.

Mam zamiar drugi raz w tym roku pojechać do Cro z moją kochaną żoną ale tym razem sami :mrgreen:
Nie będzie to nasz pierwszy wyjazd bo już od 7 lat kochamy się z Chorwacją ale chciałbym zmienić miejscówkę, jednak chciałbym mieć chociaż podobnie spokojnie jak do tej pory.

Polecicie coś??? (temat przeczytałem od dech do dechy).


Na wyspie Krk, pasująca do Twojego opisu to jest tylko Stara Baška.
Kwatery masz tu:
http://www.apartmani-zala-starabaska.com/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone