Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Krk

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 29.05.2011 13:17

Ania W! Świetne zdjęcia robisz. Wybieram się do Baśki w tym roku. Byłaś na Banculuce?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 02.06.2011 21:30

Obejrzałem wszystkie zdjęcia i się zauroczyłem. Nie wiem czy to zasługa uroku tych miejsc czy talentu fotografów...?
Jak wygląda na KRKu możliwość znalezienia noclegu "w ciemno" bo tylko tak jeździmy? W Dalmacji i na Pagu nie było żadnego problemu pod koniec czerwca. Jakie są ceny apartamentów w porównaniu z innymi rejonami?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.06.2011 21:51

greenrs napisał(a):Obejrzałem wszystkie zdjęcia i się zauroczyłem. Nie wiem czy to zasługa uroku tych miejsc czy talentu fotografów...?

Tam tak jest.
greenrs napisał(a):Jak wygląda na KRKu możliwość znalezienia noclegu "w ciemno" bo tylko tak jeździmy? W Dalmacji i na Pagu nie było żadnego problemu pod koniec czerwca.

W czerwcu to lokale czekają na Ciebie.
greenrs napisał(a):Jakie są ceny apartamentów w porównaniu z innymi rejonami?

Nie jest taniej, czy drożej to zależy (jak wszędzie) na co/na kogo natrafisz.
KRK generalnie uważany jest za "ciut" drogi jednak ja myślę, że to niekoniecznie jest do końca prawdą. To "drogo" będzie w Baśce i samym KRK (jako miasto) ale na KRK (jako wyspa) są przecież inne miejscowości.
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011
Skorpiony

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 03.06.2011 11:06

Jak na KRKu wygląda sprawa skorpionów? Oglądałem zdjęcia z tamtego rejonu i u kilku ludzi widziałem właśnie zdjęcia skorpionów. Muszę przyznać, że trochę mnie to przeraziło, bo podobno często można je było znaleźć w pokojach. Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Skorpiony

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.06.2011 11:10

Jaron napisał(a):Jak na KRKu wygląda sprawa skorpionów? Oglądałem zdjęcia z tamtego rejonu i u kilku ludzi widziałem właśnie zdjęcia skorpionów. Muszę przyznać, że trochę mnie to przeraziło, bo podobno często można je było znaleźć w pokojach. Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?


forum/viewtopic.php?t=4315
forum/viewtopic.php?t=24682
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 03.06.2011 11:24

Jaron napisał(a):Ania W! Świetne zdjęcia robisz. Wybieram się do Baśki w tym roku. Byłaś na Banculuce?


Jaron dzięks. :D Muszę się zmobilizować i powklejać kolejne fotki. :)
Niestety nie plażowałam na Banculuce. Z pewnością jest czego żałować, ale może kiedyś, kto to wie. :wink:

Srdačan pozdrav.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Skorpiony

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 03.06.2011 11:30

Jaron napisał(a):Jak na KRKu wygląda sprawa skorpionów?

Jak będziesz miał szczęście to spotkasz. Brak szczęscia = brak skorpiona. :wink:
Jak koniecznie chcesz np. zrobić mu foto to udaj się na stare mury KRK (od strony zatoczki) tj. okolica siedziby biskupa. :lol:
W innych częściach, na plaży ....... chyba nigdy nie spotkałem lub spotkałem sporadycznie.
Nie pamiętam dokładnie, nie zwracam na nie uwagi - to niegroźne stworzonka. Z reguły na widok człeka czmychają w dziury, szczeliny.
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 03.06.2011 11:30

Ania W napisał(a):
Jaron napisał(a):Ania W! Świetne zdjęcia robisz. Wybieram się do Baśki w tym roku. Byłaś na Banculuce?


Jaron dzięks. :D Muszę się zmobilizować i powklejać kolejne fotki. :)
Niestety nie plażowałam na Banculuce. Z pewnością jest czego żałować, ale może kiedyś, kto to wie. :wink:

Srdačan pozdrav.


Aniu, powklejaj. Chętnie je zobaczę :D
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011
Re: Skorpiony

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 03.06.2011 11:33

woka napisał(a):
Jaron napisał(a):Jak na KRKu wygląda sprawa skorpionów?

Jak będziesz miał szczęście to spotkasz. Brak szczęscia = brak skorpiona. :wink:
Jak koniecznie chcesz np. zrobić mu foto to udaj się na stare mury KRK (od strony zatoczki) tj. okolica siedziby biskupa. :lol:
W innych częściach, na plaży ....... chyba nigdy nie spotkałem lub spotkałem sporadycznie.
Nie pamiętam dokładnie, nie zwracam na nie uwagi - to niegroźne stworzonka. Z reguły na widok człeka czmychają w dziury, szczeliny.

Wolę nie mieć do nich szczęścia. Nie będę ich szukał i mam nadzieję, że one mnie też nie. :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 03.06.2011 11:38

Jaron napisał(a):Aniu, powklejaj. Chętnie je zobaczę :D


Hmmmm.....przekonałeś mnie. :lol:

Jak znajdę trochę wolnej chwilki powklejam. :)

A kiedy się do Baśki wybierasz?...

Skorpionami się nie przejmuj, miałam spotkanie we Włoszech, nie zaczepiałam i poszedł sobie. :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 03.06.2011 13:51

Zatoczka za Bunculuką
Obrazek
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 03.06.2011 13:53

Obrazek
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 03.06.2011 13:57

Jaskinia BISERUJKA
Obrazek
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 03.06.2011 16:15

Ania W napisał(a):
Jaron napisał(a):Aniu, powklejaj. Chętnie je zobaczę :D


Hmmmm.....przekonałeś mnie. :lol:

Jak znajdę trochę wolnej chwilki powklejam. :)

A kiedy się do Baśki wybierasz?...

Skorpionami się nie przejmuj, miałam spotkanie we Włoszech, nie zaczepiałam i poszedł sobie. :)

Do Baszki wyjeżdżam na koniec czerwca i będę do 5 lipca jak się nic nie pozmienia. :D
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 06.06.2011 21:35

to po powrocie napisz jak było bo ja wybieram się we wrześniu :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone