Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pirat2619
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pirat2619 » 26.02.2011 19:10

Witam wszystkich serdecznie. Asiah, czy mogłbym poprosic o kilka fotek z pokoju oraz okolicy Baski, a także mapkę, z dokładną lokalizacją kwatery. Na stronce którą podałaś są fotki kilku pokoi (mój meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) Chciałbym zobaczyc jak to się ma do rzeczywistości bo ceny są na prawdę atrakcyjne.
Czy istnieje możliwośc porozumienia się po polsku lub angielsku?

Pozdrawiam
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 27.02.2011 11:54

pirat2619 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie. Asiah, czy mogłbym poprosic o kilka fotek z pokoju oraz okolicy Baski, a także mapkę, z dokładną lokalizacją kwatery. Na stronce którą podałaś są fotki kilku pokoi (mój meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) Chciałbym zobaczyc jak to się ma do rzeczywistości bo ceny są na prawdę atrakcyjne.
Czy istnieje możliwośc porozumienia się po polsku lub angielsku?

Pozdrawiam


Foty przesłane, gospodarz włada biegle angielskim, gospodyni mniej ale z nią łamaliśmy polsko chorwacki :roll:
rafael1986s
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 14.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafael1986s » 27.02.2011 13:05

asiah napisał(a):
rafael1986s napisał(a):A czy ja bym mógł prosić jakąś dokładniejszą lokalizacje na mapach tego domku w Starej Baśce


mogę ci przesłać mapki na priva



bylbym bardzo wdzieczny moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pirat2619
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pirat2619 » 27.02.2011 13:41

Dzięki Asia za fotki. Wysłałam Ci jeszcze kilka szczegółowych pytań na meila. Pozdrawiam
morka2
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.06.2009
do Asi!

Nieprzeczytany postnapisał(a) morka2 » 03.03.2011 15:44

Dzięki Asiah! własnie wrócilismy z nart i przeczytałam Twój post, faktycznie opis Bahama-świetny! utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam. a plener, jak najbardziej - dotyczy -, wszyscy chetnie robimy zdjęcia.
Dzięki raz jeszcze! pozdrawiam! :D
MARZENAJA
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARZENAJA » 13.03.2011 15:55

We wrześniu 2009 byłam ze znajomymi i małym dzieckiem w miejscowości KRK i śmiało mogę polecić tą miejscowość. Zależało nam żeby było spokojnie ale jednocześnie nie trafić na kompletne odludzie. Krk ma wszystko czego szukaliśmy: ładną starówkę na której można pospacerować i zjeść; sympatyczne plaże (choć głównie kamieniste, ale są też dwie idealne dla maluchów).
Rezerwowałam apartament przez www.adrialin.pl dom nr 105807 mieszkanie na parterze 38482 - gdyby ktoś był zainteresowany - polecam. Świetny duży apartament z tarasem - idealny dla np. dwóch par i dziecka, do tego mili gospodarze, do morza i centrum miasteczka około 700 metrów - ale nie ma problemu - nawet z wózkiem daliśmy radę:)
Azaelius
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azaelius » 14.03.2011 01:40

Witam, również jestem tu nowy, i tak przeglądam, przeglądam i muszę przyznać, że wiele tu użytecznych informacji. Ja również wybieram się na Krk z małym dzieckiem - i tak się zastanawiam jak z plażami? Z dzieckiem interesują mnie te najbardziej "miękkie" - już wiem o tej pod Risiką, ale jak to jest z piaskiem w polecanych tu miejscowościach np. Baska, czy Stara Baska, albo Krk?
Pzdr.
MARZENAJA
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARZENAJA » 14.03.2011 22:54

W Krk są zarówno plaże kamieniste /wylane betonem jak i żwirowe z łagodnym zejściem. W samym centrum jest plaża typowo dla dzieci i emerytów :) - płytka woda i uregulowany brzeg - nie ma uroku typowych chorwackich zatoczek ale dla maluchów jest super: żadnych wystających kamieni, na płyciźnie widać dno więc jeżowce raczej nie grożą, blisko do centrum, przeważnie są też jakieś zjeżdżalnie i nadmuchane zamki itp. Za tą plaża zaczynają się plaże kamieniste z wylanymi betonowymi miejscami do rozłożenia ręcznika. Plaże w tym miejscu są przeważnie ocienione drzewami piniowymi ale trzeba uważać na czasami dość ostre fale. Na drugim krańcu Krk są plaże żwirowe z lepszym zejściem i łagodniejszymi falami. Korzystałam ze wszystkich, ale i ja i mój półtoraroczny wówczas synek najbardziej lubiliśmy te żwirowe: ja z uwagi na bezpieczeństwo, on, bo godzinami mógł bawić się łopatka w kamyczkach i muszelkach i do tego taplać przy brzegu.
(od jednej do drugiej plaży można przejść w ciągu ok. 30-40 minut, a ponieważ droga wiedzie przez starówkę, można odpocząć ;)
MARZENAJA
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARZENAJA » 14.03.2011 22:58

W Krk są zarówno plaże kamieniste /wylane betonem jak i żwirowe z łagodnym zejściem. W samym centrum jest plaża typowo dla dzieci i emerytów :) - płytka woda i uregulowany brzeg - nie ma uroku typowych chorwackich zatoczek ale dla maluchów jest super: żadnych wystających kamieni, na płyciźnie widać dno więc jeżowce raczej nie grożą, blisko do centrum, przeważnie są też jakieś zjeżdżalnie i nadmuchane zamki itp. Za tą plaża zaczynają się plaże kamieniste z wylanymi betonowymi miejscami do rozłożenia ręcznika. Plaże w tym miejscu są przeważnie ocienione drzewami piniowymi ale trzeba uważać na czasami dość ostre fale. Na drugim krańcu Krk są plaże żwirowe z lepszym zejściem i łagodniejszymi falami. Korzystałam ze wszystkich, ale i ja i mój półtoraroczny wówczas synek najbardziej lubiliśmy te żwirowe: ja z uwagi na bezpieczeństwo, on, bo godzinami mógł bawić się łopatka w kamyczkach i muszelkach i do tego taplać przy brzegu.
(od jednej do drugiej plaży można przejść w ciągu ok. 30-40 minut, a ponieważ droga wiedzie przez starówkę, można odpocząć ;)
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.03.2011 08:20

witam ja we wrześniu jade z 15 miesiecznym dzieckiem do Baśki na KRK polecam serdecznie jest naprwde super bo już raz byłem.w sezonie jest troszke tłoczno dlatego polecam czerwiec lub wrzesień.baza noclegowa dobra. cała infrastruktura potrzebna przy małym dziecku jest na miejscu.plaza jest kamienista,ale nie przeszkadzało to maluchom w zabawie :Dpozdro
Dorotta
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorotta » 16.03.2011 21:43

Na Krku jest nie tylko Baśka :) Owszem Baśka jest super ale jak dla mnie za dużo ludzi. Ja byłam w Njivicach, to nieduża osada. Trochę jak nasze Chałupy. Jest pare knajpek, dwie plaże "miejskie", i dużo zatoczek gdzie lezy się samemu. Fajne miejsca do snurkowania. Nijvice to tez dobra baza wypadowa i po wyspie i na ląd.
k9tek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) k9tek » 25.03.2011 15:09

Szukam namiarów na nocleg dla dwóch osób do 50 euro z balkonem i widokiem na morze. Interesuje mnie tylko Baśka. Ktoś coś poleci?
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 26.03.2011 08:18

witam nie mam konkretnych namiarów na kwaterę,ale moge Ci polecić sprawdzoną strone bo korzystałem.www.adriatic.hr jest kilkanaście ofert z Baśki pozdro
k9tek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) k9tek » 26.03.2011 14:46

dzięki, niestety widzę, że Baśka się ceni - nie znalazłem nic w tej granicy cenowej
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 28.03.2011 09:52

Szukam małej miejscowości z plażą żwrkową na wyspie KRK...

Czy możecie coś polecić.. Wyjazd raczej na przełomie czerwca i lipca...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone