Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 25.01.2011 15:23

MWN napisał(a):Sama plaża to dla mnie za mało, lubię za dnia pomaszerować, lub pochodzić po górach, a wieczorem pójść na wino.



Pomysł na wycieczkę z Baski

pzdr
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 26.01.2011 07:47

ciekawy pomysł :D ale kilometrów też troche :P
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 26.01.2011 09:57

Z tego co wyczytałem to zaledwie 5-7 km chyba że liczysz te zrobione z Wrocławia? :wink:

Ale to i tak bądzie końcówka bo cała trasa wiedzie przez Belgrad, Sarajevo, Mostar, Orebic, Tucepi i w końcu Baskę.
Slawek_A
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_A » 27.01.2011 09:50

asiah napisał(a):
MWN napisał(a):
asiah napisał(a):i jeszcze link do naszej katery, położonej na wzgórzu z piękną panoramą
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=6314


Ale w opisie jest, że nie ma dojazdu do posesji, z kolei na foto widać auta, więc jak tam jest?


jest dojazd nową drogą asfaltową, opis jest zapewne nieaktualny
dom jest na wzgórzu z roztaczającym się pięknym widokiem na morze Cres...Rab... ( bajka!)


Witaj
Czy możesz coś więcej o tym miejscu i apartamencie napisać? Może moglibyśmy się jakoś zkontaktować i więcej mi opowiesz. Chcieliśmy w tym roku jechać w te okolice większą paczką. Czekam
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 27.01.2011 13:57

Slawek_A napisał(a):
asiah napisał(a):
MWN napisał(a):
asiah napisał(a):i jeszcze link do naszej katery, położonej na wzgórzu z piękną panoramą
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=6314


Ale w opisie jest, że nie ma dojazdu do posesji, z kolei na foto widać auta, więc jak tam jest?


jest dojazd nową drogą asfaltową, opis jest zapewne nieaktualny
dom jest na wzgórzu z roztaczającym się pięknym widokiem na morze Cres...Rab... ( bajka!)


Witaj
Czy możesz coś więcej o tym miejscu i apartamencie napisać? Może moglibyśmy się jakoś zkontaktować i więcej mi opowiesz. Chcieliśmy w tym roku jechać w te okolice większą paczką. Czekam



pytaj...co cie bliżej interesuje?
Marcinos
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinos » 27.01.2011 14:19

ja byłem na wyspie KRK na przełomie lipca i sierpnia potwierdzam że plaże w Basce są zatłoczone na maxa ale jedne z ładniejszych na KRK chociaż polecam również plaże w Punat zdecydowanie mniej ludzi i dośc przyjemnnie .Pozdrawiam wszystkich :D
Marcinos
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinos » 27.01.2011 14:25

a i polecam rejs Angeliną musisz tylko ostro negocjować z cenami a wybrać się na rejs naprwdę warto.
Slawek_A
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_A » 28.01.2011 07:28

asiah napisał(a):
Slawek_A napisał(a):
asiah napisał(a):
MWN napisał(a):
asiah napisał(a):i jeszcze link do naszej katery, położonej na wzgórzu z piękną panoramą
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=6314


Ale w opisie jest, że nie ma dojazdu do posesji, z kolei na foto widać auta, więc jak tam jest?


jest dojazd nową drogą asfaltową, opis jest zapewne nieaktualny
dom jest na wzgórzu z roztaczającym się pięknym widokiem na morze Cres...Rab... ( bajka!)


Witaj
Czy możesz coś więcej o tym miejscu i apartamencie napisać? Może moglibyśmy się jakoś zkontaktować i więcej mi opowiesz. Chcieliśmy w tym roku jechać w te okolice większą paczką. Czekam



pytaj...co cie bliżej interesuje?


Witaj.
1. Napisz coś więcej o apartamencie, jak wygląda rozłożenie pokoji. Czy są duże, każdy z kuchnią i łazienką? Są jakieś dodatkowe atrakcje :-)?
2. Ten dom jest tam jeden w okolicy? Czy tak tylko to zdjęcie zrobiono. Jak dalekio jest do plaży? Czy ejst tam blisko jakas fajna plaża dla dzieci, bo bedzie ich 5, więc skały odpadają.
3. Możesz wskazać na google maps umiejscowienie tego apartamentu?
4. Czy w tym roku tez tam jedziecie? Czy warto? Możę masz kilka zdjęć z tego apartamentu lub jego okolicy, gdybyś mogła mi przesłać na maila będę wdzięczny.

Z góry dziękuję

Dzięki z góry za odpowiedź
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 28.01.2011 09:18

Slawek_A napisał(a):
asiah napisał(a):
Slawek_A napisał(a):
asiah napisał(a):
MWN napisał(a):
asiah napisał(a):i jeszcze link do naszej katery, położonej na wzgórzu z piękną panoramą
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=6314


Ale w opisie jest, że nie ma dojazdu do posesji, z kolei na foto widać auta, więc jak tam jest?


jest dojazd nową drogą asfaltową, opis jest zapewne nieaktualny
dom jest na wzgórzu z roztaczającym się pięknym widokiem na morze Cres...Rab... ( bajka!)


Witaj
Czy możesz coś więcej o tym miejscu i apartamencie napisać? Może moglibyśmy się jakoś zkontaktować i więcej mi opowiesz. Chcieliśmy w tym roku jechać w te okolice większą paczką. Czekam



pytaj...co cie bliżej interesuje?


Witaj.
1. Napisz coś więcej o apartamencie, jak wygląda rozłożenie pokoji. Czy są duże, każdy z kuchnią i łazienką? Są jakieś dodatkowe atrakcje :-)?
2. Ten dom jest tam jeden w okolicy? Czy tak tylko to zdjęcie zrobiono. Jak dalekio jest do plaży? Czy ejst tam blisko jakas fajna plaża dla dzieci, bo bedzie ich 5, więc skały odpadają.
3. Możesz wskazać na google maps umiejscowienie tego apartamentu?
4. Czy w tym roku tez tam jedziecie? Czy warto? Możę masz kilka zdjęć z tego apartamentu lub jego okolicy, gdybyś mogła mi przesłać na maila będę wdzięczny.

Z góry dziękuję
Dzięki z góry za odpowiedź


Kwaterę tą prowadzi małżeństwo chorwackie ( które zajmuje parter)
Pozostałe dwa piętra są z pokojami do wynajęcia
Każdy z nich posiada łazienkę z toaletą, ale niestety nie każdy ma aneks kuchenny,
my wybraliśmy opcję studio z aneksem
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=6314
inni ludzie korzystali z kuchni gospodarzy
dom jest na uboczu jakiś kilometr od centrum St Baśki(sklep i kościół), blisko kamienistych plaż i zatoczek
jeśli chcesz to prześlę Ci foty i mapy na priva, podaj maila
Czy warto...
Byliśmy tam z 8 miesięcznym szkrabem i jeszcze jedna parą spodziewającą się dziecka, szukaliśmy zacisznego miejsca w którym można by uciec od cywilizacji, z pięknym widokiem na morze i lazurową wodą...
muszę powiedzieć,że to miejsce w 100% spełniło nasze oczekiwania
a kwatera...przyjemna, czysta ale nie wiem czy sprawa kuchni nie będzie dla was problemem

pozdrawiam i czekam na maila
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 28.01.2011 10:13

ja też poproszę: marek(at)csg.com.pl

Z góry dziękuję
Slawek_A
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_A » 28.01.2011 11:39

To poproszę o te zdjecia:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 28.01.2011 19:34

MWN napisał(a):ja też poproszę: marek(at)csg.com.pl

Z góry dziękuję


niestety adres jest jakiś mylny, nie mogę wysłać zdjęc
Slawek_A
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_A » 03.02.2011 07:22

Dzięki za zdjęcia lokalizacji. A masz może jakieś zdjęcia kolo tego domu? Jak to tam wygląda? Możesz wysłać kilka?
Czy pokoje są na tyle duże, aby można było dać tam dodatkowe łóżka i żeby było miejsce jeszcze?
W pobliżu widać fajną zatoczkę z plażą, czy tam chodziliście? Możes coś więcej opisać?
Czy w Starej Basce są jakieś knajpy, restauracje? Jak się kształtują tam ceny w porównaniu z innymi miejscowaościami na wyspie, np. z Krk?
Pozdrawiam

Sławek
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 03.02.2011 09:43

asiah napisał(a):
MWN napisał(a):ja też poproszę: marek(at)csg.com.pl

Z góry dziękuję


niestety adres jest jakiś mylny, nie mogę wysłać zdjęc


Przez kilka dni miałem problemy z serwerem ale teraz działa; spróbuj jeszcze raz. BTW: za (at) co wstawić wiesz?
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 04.02.2011 12:46

MWN napisał(a):
asiah napisał(a):
MWN napisał(a):ja też poproszę: marek(at)csg.com.pl

Z góry dziękuję


niestety adres jest jakiś mylny, nie mogę wysłać zdjęc


Przez kilka dni miałem problemy z serwerem ale teraz działa; spróbuj jeszcze raz. BTW: za (at) co wstawić wiesz?


fotki wysłane pozdrawiam :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone