Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Brac - camping poszukiwany

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 20.02.2012 19:38

Witam wszystkich szczególnie AniaJ. :papa: :papa:. Widzę że znów mamy podobne zainteresowania jak w zeszłym roku. Jak tam zeszłoroczny urlop? My w końcu dotarliśmy na Drażice i było całkiem fajnie. Niewykluczone że w tym roku również się tam wybierzemy jeśli Brać nie wypali.

Gosia i Marek napisał(a):Więc tak, pole namiotowe jest nie wielkie, na jakieś 15 namiotów. Pół pola w słońcu i pół w cieniu. My byliśmy w środku sezonu więc miejsca były tylko w słońcu, a było w cieniu 33 st. więc jak na patelni. Na szczęście rano słońca nie było, póżniej plaża, najgorzej było z obiadem. Szybko jedliśmy i uciekaliśmy , bo nie dało się wytrzymać:) Sanitariaty o.k , nie jakaś super rewelacja, ale takie przeciętne. Jest też miejsce do zmywania i 3 lodówki. Ogólnie na polu cisza i spokój, z dala od głównej drogi, dyskotek itd. Płaciliśmy jakieś 150 Kun za auto , dwie osoby, namiot i dziecko. Do plaży jakieś 30 metrów, zejście super, wystarczy przeskoczyć przez murek. Ta plaża jest skałkowa, ale są tez równe tereny z małych kamyczków na których można spokojnie rozłożyć ręczniki. Zejście do wody trudne, czasami trzeba skakać. My tam chodziliśmy z naszym 2 letnim dzieckiem. Bardzo mało ludzi chodziło na tą plaże, więc cisza i spokój. Jest też plaża ogólna z małych kamyczków, bez skałek, ale tam chodziło bardzo dużo ludzi i do niej jest jakieś 40 m. Zejście do wody bardzo łagodne. Sutiwan to fajne spokojne miasteczko i nawet w środku sezonu nie było dużo ludzi, fajne knajpki, pizzerie itd. Na prawdę serdecznie polecam, jedzcie, nie będziecie żałować :D


Małe pytanko. Jak nazywał się ten camp w Sutivanie? Ma może jakąś stronkę.
Pozdrawiam
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp SUPETAR

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 04.03.2012 12:30

Wklejam zdjęcie z plaży "kempingowej".

Obrazek

Gajus
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 10.03.2012 22:13

Jestem już znowu (trzy tygodnie w Rymanowie Zdroju, ale raj :D ) i mogę dalej szukać informacji.

Gajus, dzięki za zdjęcie plaży, wygląda przyjemnie, a zejście do wody łagodne?

Mimiku, wreszcie jesteś :wink: Szczerze mówiąc szukałam informacji o Twoich zeszłorocznych wakacjach, ale niestety nic nie pisałeś. Dlatego...wielka prośba, o tutaj:
forum/viewtopic.php?p=893897#893897
Z góry dziękuję! Nasze udały się rewelacyjnie!
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 15.01.2014 18:05

Mam informację o campie Supetar, na którym spędziliśmy rewelacyjne wakacje 2012. Postanowiłam więc odświeżyć ten temacik i opisać, co wiem.

Camp został sprzedany w grudniu. Nowy właściciel rozpoczął już prace, planuje otworzyć camping na najbliższe wakacje w całkiem nowej formie. W planie jest powiększenie campingu, podział na parcele, nowe sanitariaty, basen itd. Słowem: to będzie camping czterogwiazdkowy, całkiem inny niż dotychczas, prawdopodobnie z animacjami i innymi atrakcjami.
Dla tych, którzy szukają tego typu atrakcji to z pewnością dobra wiadomość. . Dla mnie smutna, bo bardzo polubiłam to miejsce mimo kilku wad :wink: Camp z basenem to chyba nie dla nas...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.01.2014 20:32

AniaJ. napisał(a):Camp z basenem to chyba nie dla nas...

Dla nas też nie... :( Wielka szkoda, bo to było sympatyczne miejsce. I bardzo tanie!

Aniu, dzięki za informacje, mimo że nie do końca pozytywne...
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 11.01.2015 18:28

Dzień dobry.
Czy ktos ma aktualne informacje jak wygląda camp w Supetarze, nie mogę znaleźc strony internetowej.
pozdrawiam
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 22.01.2015 14:29

janusz07 napisał(a):Dzień dobry.
Czy ktos ma aktualne informacje jak wygląda camp w Supetarze, nie mogę znaleźc strony internetowej.
pozdrawiam


Strona jest tu:
http://www.beach-village.com/gallery

Tyle że po starym kempingu tylko miejsce zostało. Same mobilehomy i to raczej w wersji lux.
ładnie zagospodarowany teren, jak pamiętam ten kemping z 2004 roku to była jedna wielka pomyłka.
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008
camping na Brac i/lub Hvar...coś poleconego

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 20.04.2019 18:44

czy można coś niedrogiego znaleźć na Hvarze lub Brac? Oczywiście nie szukamy siecówek lecz średniej wielkości campingów lub małych przydomowych. Będę wdzięczny za podpowiedz. Znamy Cro doskonale, jedynie nie byliśmy na tych wyspach. Co tam polecacie zobaczyć? Czy może jedna z nich darować sobie i skupić się na jednej???Jedziemy 31 maja wiec przed sezonem...liczymy na brak tłoku i niższe ceny i temperatury poniżej 30:)
pozdrawiamy
Ren&Jac
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009
Re: camping na Brac i/lub Hvar...coś poleconego

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 20.04.2019 19:09

Witaj

Ja polecam kemping Paklina w Ivan Dolac lub kemping w Jagodnej Wyspa Hvar.
Pozdrawiam.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: camping na Brac i/lub Hvar...coś poleconego

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.04.2019 19:47

Na Brac mogę polecić Waterman Beach Village w Supetar. Opis znajdziesz w relacji :) Nie jest przydomowy ale fajny klimat i blisko do miasteczka, więc jest co robić wieczorami. Co zobaczyć też w relacji.
hifi-supe-rs-tar-super-hit-gusia-s-i-banda-na-otoku-bra-t53464.html
My byliśmy w sezonie więc trochę drożej, poza będzie taniej :)

Na Hvarze fajny jest kemp Holiday w Jelsie. Relacja nie powstała :/
Super miejscówki na namioty na tarasach nad samą wodą. Również blisko do miasteczka.

Czy dzielić wyjazd sprawa indywidualna, mi zawsze mało 2 tyg na jednej wyspie dlatego nie dzielę :)
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008
Re: camping na Brac i/lub Hvar...coś poleconego

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 21.04.2019 16:21

jak przeanalizowałem ceny promów tj. auto z platforma na rowery(ponad 5 m) i boxem na dachu(ponad 2m) to mi się odechciało tych wysp. parę lat temu byłem na Rab, Cres-Mali Losnij,Peljesacu, te przeprawy promowe były w zdroworozsadkowych cenach. Teraz to dramat...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: camping na Brac i/lub Hvar...coś poleconego

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.04.2019 21:43

jacek36 napisał(a):czy można coś niedrogiego znaleźć na Hvarze lub Brac? Oczywiście nie szukamy siecówek lecz średniej wielkości campingów lub małych przydomowych. Będę wdzięczny za podpowiedz. Znamy Cro doskonale, jedynie nie byliśmy na tych wyspach. Co tam polecacie zobaczyć? Czy może jedna z nich darować sobie i skupić się na jednej???Jedziemy 31 maja wiec przed sezonem...liczymy na brak tłoku i niższe ceny i temperatury poniżej 30:)
pozdrawiamy
Ren&Jac

Jak się zdecydujecie mimo dramatu na Hvar lub Brać, to polecam lekturę
klub-milosnikow-wyspy-hvar-t21885.html
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Wyspa Brac - camping poszukiwany - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone