Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drazica/Pag proszę o info

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 17.03.2009 18:14

Januszu, stronę campu widziałam, ale miałam nadzieję, że ktoś podzieli się własnymi fotkami, może bardziej oddającymi to jak tam faktycznie jest... No i malutkie te zdjęcia na stronce. Ale dziękuję:)

Robi, rozumiem, że dotarłeś na Drazicę w zeszłym roku. Podobało Ci się? A same okolice Lun? Ciekawe?
robi
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) robi » 18.03.2009 10:24

AniaJ. napisał(a):Robi, rozumiem, że dotarłeś na Drazicę w zeszłym roku. Podobało Ci się? A same okolice Lun? Ciekawe?

tak byłem w zeszłym roku - sprawdź forum jest moja relacja. Ja się tym miejscem zachwyciłem ze względu na jego ciszę. Tego potrzebowałem i to znalazłem.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.03.2009 10:47

Krótka relacja robi :lol: zdjęć brak :(
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 18.03.2009 18:23

Tak, Januszu, czytałam :D Zanim zaczęłam pisać i pytać - najpierw przeszukałam forum :D
Robi, właśnie ciszy szukamy, więc myślę, że to będzie dla nas dobre miejsce 8)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
To jeszcze raz odświeżę ten wątek...

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 14.07.2010 17:32

W zeszłym roku nie byliśmy jednak na Pagu, wygrał Hvar:)
Ale na ten rok Pag jest brany poważne pod uwagę.
Dopytuję się tak dokładnie, bo planujemy pobyt typowo wypoczynkowy, stacjonarny, więc chcemy żeby miejsce było przyjemne.
Opisy zachęcają, myślę, że takiego miejsca szukamy.

Może w międzyczasie ktoś był i pokaże jakieś zdjęcia z Drazicy, a szczególnie z plaż blisko campingu??? Bardzo na to liczę 8)
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010
Re: To jeszcze raz odświeżę ten wątek...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 18.01.2011 09:13

AniaJ. napisał(a):W zeszłym roku nie byliśmy jednak na Pagu, wygrał Hvar:)
Ale na ten rok Pag jest brany poważne pod uwagę.
Dopytuję się tak dokładnie, bo planujemy pobyt typowo wypoczynkowy, stacjonarny, więc chcemy żeby miejsce było przyjemne.
Opisy zachęcają, myślę, że takiego miejsca szukamy.

Może w międzyczasie ktoś był i pokaże jakieś zdjęcia z Drazicy, a szczególnie z plaż blisko campingu??? Bardzo na to liczę 8)



Witaj Aniu

Mam pytanie czy w końcu udał Wam się ten Pag i czy byliście na Drazicy.
Jeśli tak to proszę o jakieś informacje z tego jak tam wyglądało w zeszłym roku tzn. ceny, sanitariaty itp., ogólne wrażenia, Może jakieś zdjęcia :D :D

Pozdrawiam
Robert
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.01.2011 09:44

W mojej relacji z 2009 roku jest trochę fotek z campingu Skovrdara, który jest trochę za Drazicą- Klik

O Drazicy można poczytać w relacji maslinki: Klik.

W relacjach jest trochę fotek i opisów, życzę miłej lektury :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: To jeszcze raz odświeżę ten wątek...

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 19.01.2011 01:03

mimik napisał(a):
AniaJ. napisał(a):W zeszłym roku nie byliśmy jednak na Pagu, wygrał Hvar:)
Ale na ten rok Pag jest brany poważne pod uwagę.
Dopytuję się tak dokładnie, bo planujemy pobyt typowo wypoczynkowy, stacjonarny, więc chcemy żeby miejsce było przyjemne.
Opisy zachęcają, myślę, że takiego miejsca szukamy.

Może w międzyczasie ktoś był i pokaże jakieś zdjęcia z Drazicy, a szczególnie z plaż blisko campingu??? Bardzo na to liczę 8)



Witaj Aniu

Mam pytanie czy w końcu udał Wam się ten Pag i czy byliście na Drazicy.
Jeśli tak to proszę o jakieś informacje z tego jak tam wyglądało w zeszłym roku tzn. ceny, sanitariaty itp., ogólne wrażenia, Może jakieś zdjęcia :D :D

Pozdrawiam
Robert



:roll: jakby tu powiedzieć...Pag nadal w sferze planów :wink: W tym roku znów planujemy Drazicę, może za tym trzecim razem wreszcie się uda. W zeszłym roku wygrał Cres, i tak nas zauroczył że nie w głowach nam była przeprowadzka na Pag.
Wiesz, nadal szukam informacji o Drazicy, szczególnie o plażach - niby wszyscy, którzy byli piszą, że są ok, ale zdjęć z plaż właściwie nie ma. Te na ich stronie za małe, zeby zorientować się jak tam właściwie jest.
Kusi nas ten camp bardzo, no i Pag generalnie. Teraz jestem w trakcie zbierania informacji - jestem kierownikiem wycieczki i muszę znajomym przedstawić cały plan. A te plaże to szczególnie pod ich kontem, oni raczej stacjonarnie chcą posiedzieć na campingu (po raz pierwszy z dzieckiem jadą), niewiele się ruszać będą po wyspie, więc camp jest dla nich bardzo ważny. Dla nas też, ale my z kolei chcemy odwiedzić tyle plaż na Pagu ile tylko się da 8)
Wciąż mam nadzieję, że ktoś, kto był w uniegłym roku pokaże nam jakieś zdjęcia.

A widziałeś to:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 19.01.2011 01:34

Hejka Aniu.
Widzę że oboje siedzimy po nocach i kminimy co by tu i jak :D :D
Dużo już przeczytałem na temat tego campu (Drazica) i coraz bardziej mi się podoba. W zeszłym roku byliśmy na Hvarze na campie Lili i powiem Ci, że to jest nasze wielkie odkrycie. Tego rodzaju ustronne miejsca to jest właśnie to co my lubimy najbardziej. Wcześniej byliśmy na kilku większych campach i w pierwszej chwili Lili wydała nam się campem na końcu świata i nie dla nas, ale z każdym dniem byliśmy coraz bardziej zauroczeni (efekt - zamiast 7 - 10 dni byliśmy 20 :D :D ). Drazica pewnie rożni się od Lili ale ma pewne podobne cechy(przynajmniej tak mi się wydaje) tzn, jest trochę jakby na uboczu ale jednak nie tak znowu daleko od jakichś rozrywek (chociaż tak szczerze powiedziawszy to ze zbyt wielu rozrywek i tak nie korzystamy , bo jeździmy z trójką chłopaków (4,8,11) więc trudno gdzieś się wyrwać), nie za duży, z dostępem do otwartego morza, no i pewnie jeszcze kilka innych :D .
My w tym roku planujemy urlop (o ile oczywiście nic nie wyskoczy) w okolicach 23 - 25 lipca do dalej - czytaj jakieś trzy tygodnie. może więc nawet się spotkamy (o ile oczywiście nic Was jednak tym razem od Pagu nie odwiedzie :D ).
Pozdrawiam

P.S.
A na tym Cresie to gdzie byliście?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 19.01.2011 01:47

My na urlop w drugiej połowie sierpnia, więc może będziesz pierwszy i opowiesz co i jak :D
My do tej pory też z trójką - ale najstarszy rok temu się wyłamał (miał wówczas 17 lat), i byliśmy tylko z maluchami -obecnie 4,5 i 2,5. Napisałam Ci w innym wątku o campie Cresie - to był camp Bijar, zresztą pisałam o nim juz po powrocie w zeszłym roku.

A że do wakacji bardzo daleko, wcale nie jestem pewna, czy z tego nocnego siedzenia nie wyjdzie jakieś inne miejsce niż ten Pag :lol:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 10.03.2012 22:11

Mimiku, proszę pięknie o wrażenia i zdjecia z Drazicy :D
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 11.03.2012 23:04

Hejka!

Jako, że ostatnio u mnie krucho z czasem więc nie będę się rozpisywał.
Drazica zrobiła na nas pozytywne wrażenie i całkiem możliwe, że znowu tam zawitamy. Może nawet w tym roku.
Więcej szczegółów, wrzucę jak się trochę ogarnę bo właśnie startuje z remontem i wiadomo ogólna rozpierducha, ale jak już się to przewali zaraz coś tu naskrobie.
Pozdrawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 12.03.2012 13:29

Jak chodzi o "plaże" w Draznicy to powiedzmy sobie szczerze- jak na CRO i Pag to się nie umywają do innych, prawdziwszych plaż.

Takich "plaż" nawet sporo ludzi nie fotografuje, no bo co tam fotografować, skoro nie różni się taka "plaża" od setek innych zatoczek skalnych?

Maslinka tam coś znalazła, ale wadą tego jest to, że małe i skoro obok występuje taka koncentracja ludzi na campie, to i na odosobnienie liczyć nie można. Wypocząć i popływać się da, ale ... stokroć bardziej pięknie i lepiej jest na Sv. Duch, Ćistej, Caskiej, Rućicy czy Grebasticy w Mandre.

A najciekawiej ze względu na położenie i przepiękne skałki w cichej Bośanie.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 16.03.2012 23:17

Faatmorgana, tak właśnie przypuszczam, wszak nikt nie opisuje tych plaż jako szczególnie ciekawych :wink:
Mimo wszystko chętnie zobaczę zdjęcia, choćby po to, żeby wiedzieć jak wyglądają i - gdybyśmy się wreszcie na Pag wybrali - żeby wiedzieć, czego można się spodziewać.

Liczę na to, że Mimik szybko się wyremontuje i wszystko ładnie oisze i oczywiście pokaże na zdjęcach :D

Pozdrawiam więc i życzę szybkiego remontu :wink:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 18.03.2012 22:37

Co prawda remont jeszcze trwa ale przy niedzieli jest troche jakby wiecej czasu :D
Muszę niestety rozczarować wszystkich, którzy liczyli na moje zdjęcia z Drazicy. Z resztą sam jestem zaskoczony tym, że jakoś z tego kampu właściwie nie mam żadnych zdjęć. Tzn takich, które w jakikolwiek sposób oddawały by charakter tego miejsca. Te, które mam w zasadzie nie pokazują nic z takich rzeczy które mogły by kogokolwiek zainteresować.
Nim dotarliśmy w zeszłym roku do Drazicy byliśmy 10 dni na campie Ujca w Senju i powiem szczerze jednak bardziej na południu Chorwacji bardziej nam się podoba.
Drazica zrobiła na nas pozytywne wrażenie choć nie ukrywam, że miała też parę wad. Jedną z nich mogłaby być plaża przy campie. Raczej skromna żeby nie powiedzieć, że maleńka. Nam jednak w zupełności wystarczyła.
Kolejna wada to tylko jeden budynek z toaletami i prysznicami. Na tak, duży było nie było camp, to trochę mało. Zwłaszcza, że znajduje się w zasadzie na początku campu i jeśli rozbije się namiot gdzieś dalej to trzeba troszkę naginać. Może to być uciążliwe zwłaszcza wieczorem gdyż namioty w większości rozbija się powyżej, a camp w tych rejonach jest raczej nie oświetlony i schodzenie do toalety może przyprawić o dreszczyk.
Mimo to, nam się podobało. Właściciele mili. Można się bez problemu dogadać nawet przy słabej znajomości języków obcych :D
Dla nas miał jeszcze tę zaletę, że jest tam cicho i spokojnie.Na pewno nie jest to żadna imprezownia mimo iż camp jest dość duży. Do Novalii jest nie daleko więc po zakupy można szybciutko podjechać.
Na miejscu można też coś zjeść bo właściciele prowadzą konobę.

To w zasadzie tyle. Jeśli ktoś będzie miał jakieś konkretne pytania to w miarę możliwości chętnie odpowiem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Drazica/Pag proszę o info - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone