Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Brač, wyspa Hvar i Gradac...Piąty raz w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.10.2008 07:51

Ines..jak przystojny Bośniak Cię zobaczył to nie dziwię się, że kazał jechać dalej... :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 03.10.2008 08:51

Super Ines, bardzo dużo zobaczyliście na tym wyjeździe, a to jeszcze nie koniec :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 10:36

marsylia napisał(a):Super Ines, bardzo dużo zobaczyliście na tym wyjeździe, a to jeszcze nie koniec :wink:


Marsylia my tak zawsze... :)
W zeszłym roku Dubrownik, Zupa Dubrovacka, Czarnogóra i płw.Peljesac z Korcula (choć do dwóch ostatnich na pewno wrócimy :)
Wcześniej Primosten i okolice , wodospady Krka,Spli, Trogir, Riwiera Makarska (Tucepi)..
Jeszcze wcześniej Novi Vinodolski, zat.Kvarner i wyspa Krk...
hehe :)
Za rok znów coś trzeba wymyślić żeby sie nie nudzić :)
Ostatnio edytowano 03.10.2008 10:52 przez ines, łącznie edytowano 1 raz
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 10:36

alessandro1977 napisał(a):Ines..jak przystojny Bośniak Cię zobaczył to nie dziwię się, że kazał jechać dalej... :lol:


oj oj :) :) :twisted:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 10:37

Popiel napisał(a):"smutna strona miasta" i mi smutno, bo był plan Mostar na ten rok i żadnych dłuższych wycieczek nie udało się zrealizować...
Będzie po co wracać do Cro, bo chcę właśnie zdążyć zobaczyć jeszcze tą smutną stronę miasta. :cry:


Długo wyczekiwana plaża w Bol, również nie zachwyciła nas, gdy się stanie na jej cyplu czar jakoś pryska. Od jej kamyszków wszystko białe a woda hmm... Fakt, na ceny w Bol trzeba uważać.

Piękna wyprawa :wink:


Mostar trzeba koniecznie zobaczyć :)
Jest niesamowity..
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 10:38

plavac napisał(a):A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój ...
Dla Was słońce ...
Ciekaw jestem wrażeń z Medjugorje.


Dokładnie dla nas przyszło słonce, choć na krótko.. :)
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 03.10.2008 13:06

Ines, oderwałaś mnie od pracy, czytam i czytam i nie moge się wziąć do roboty, chyba dzisiaj po prostu sobie odpuszę i spokojnie porozkuszuję się waszymi widoczkami, we dwoje to faktycznie można pozwiedzać, a dzięki twoim relacjom wielu forumowiczów po raz kolejny zmieni przyszłoroczny cel wyjazdu, wśród nich pewnie i ja :)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 03.10.2008 13:40

Ja też zmienię pomysł na urlop.
Ps jeśli kasy wystarczy na wyjazd, w sierpniu syn się żeni i wesele trzeba szykować.
gslawek
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gslawek » 03.10.2008 13:41

byłem na wyspie BRAĆ w Mirce w tym roku w sierpniu. Było super. Fajnie poczytać relacje innych. Pozdrawiam. Do wakacji już niedaleko.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 14:14

laciatek napisał(a):Ines, oderwałaś mnie od pracy, czytam i czytam i nie moge się wziąć do roboty, chyba dzisiaj po prostu sobie odpuszę i spokojnie porozkuszuję się waszymi widoczkami, we dwoje to faktycznie można pozwiedzać, a dzięki twoim relacjom wielu forumowiczów po raz kolejny zmieni przyszłoroczny cel wyjazdu, wśród nich pewnie i ja :)


Heheh..miło mi, wyspy są piękne, warto zwiedzić...
Polecam też wersje naszych wakacji z zeszłego roku :)

Warto na kilka dni zakotwiczyć się w Zupie Dubrowackiej i wtedy zwiedzać Dubrownik oraz pojechać do Czarnogóry - Kotor .
Później koniecznie odwiedzić płw.Peljesac (jedno z najpiękniejszych miejsc w Cro - ta dzikość, te krajobrazy, ten klimat :) )oraz Korculę (mały Dubrovnik)

ps. Czytam też Twoja relację - bardzo fajnie się zapowiada :o :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 14:18

gslawek napisał(a):byłem na wyspie BRAĆ w Mirce w tym roku w sierpniu. Było super. Fajnie poczytać relacje innych. Pozdrawiam. Do wakacji już niedaleko.


Mirca we wrześniu już pusta, ale myśle, że do wypoczynku bardzo fajne miejsce :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 14:19

maciek1956 napisał(a):Ja też zmienię pomysł na urlop.
Ps jeśli kasy wystarczy na wyjazd, w sierpniu syn się żeni i wesele trzeba szykować.


Miło mi :)
Co do wesela sama miałam swoje w zeszłym roku pod koniec sierpnia no i kasy to niestety taka impreza dużo pochłania... 8O :x
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2008 15:41

darek1 napisał(a):
Marisa napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Ciekawe co wzbudzą niektóre u Darka 1 :wink: :?: :lol:


Właśnie Panie Januszu..też jestem tego ciekawy...tym bardziej, że Ines dała swoje zdjęcie w stroju... :lol: :D :lol:


Oj chłopcy a Wy o jednym.

Super relacja Ines.Gratuluję.



Brak mi słów, naprawdę brak mi słów, nie wiem co mam powiedzieć. Takie piękne widoki, w zielonym i bez bardzo ładne, ale to bardzo ładne. Wręcz wzroku nie można oderwać.

Koleżanka Ines to ma rękę i wdzięk osobisty do robienia zdjęć, nieprawdaż.


P.S. Swoją drogą to Ines wybrała dobry wariant wczasowania, parę dni tu, pare dni tam, wszystko zobaczyła w krótkim czasie, tylko pozazdrościć, uroku osobistego także. :roll:


heheh:)
Oj Darku tyle komplementów :twisted: 8O
Wariant wczasowania zawsze taki sam, dużo plażowania, ale jeszcze więcej zwiedzania, czyli zobaczenia jak najwięcej nowych miejsc 8O :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 03.10.2008 20:35

ines napisał(a):
Popiel napisał(a):"smutna strona miasta" i mi smutno, bo był plan Mostar na ten rok i żadnych dłuższych wycieczek nie udało się zrealizować...
Będzie po co wracać do Cro, bo chcę właśnie zdążyć zobaczyć jeszcze tą smutną stronę miasta. :cry:


Długo wyczekiwana plaża w Bol, również nie zachwyciła nas, gdy się stanie na jej cyplu czar jakoś pryska. Od jej kamyszków wszystko białe a woda hmm... Fakt, na ceny w Bol trzeba uważać.

Piękna wyprawa :wink:


Mostar trzeba koniecznie zobaczyć :)
Jest niesamowity..


... niesamowity film z niesamowitego miejsca z niesamowitą muzyką - 8O Warto czasami tam wrócić ... , przynajmniej na chwilę :D
Marisa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marisa » 04.10.2008 10:18

Niesamowity ten film,robi wrażenie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspa Brač, wyspa Hvar i Gradac...Piąty raz w CRO :) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone