Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wypsa Prvić Prom

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fenistil
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 29.07.2010
Wypsa Prvić Prom

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fenistil » 25.08.2010 16:41

Witam!
Właśnie jestem w Chorwacji i potrzebuję konkretnych informacji skąd i jak dostać się na tą wyspę :D.
Pozdrawiam :wink:
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 25.08.2010 16:55

petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 26.08.2010 08:41

Ten rozklad dotyczy tylko ruchu osobowego, plywa tam statek Jadroliniji o nazwie "Tijat". Bylem na tej wyspie ale promow samochodowych nie widzialem . Statek wyplywa z Sibenika nastepnie ma przystanek ma wyspie Zlarin i dwa na Privic, pierwszy na Privic Luka a drugi na Superine.
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 26.08.2010 09:31

Oczywiście że rozkład dotyczy ruchu osobowego, ponieważ na Privic ruch samochodowy jako taki jest zakazany i nie istnieje, jedyny samochód jaki tam widziałem to wóz strażacki w Sepurinie, a i ten raczej jako atrakcja turystyczna.
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 23.08.2020 18:41

Jak wygląda punktualność promów linii 505 Szybenik-Vodice? Rozkładowo będę miał 31 minut na przesiadkę w Vodicach z promu z Privića na autobus linii Split-Rijeka (firma Arriva-Panturist)
... i jest to jedyny autobus, jaki mi pasuje (nie licząc opcji, żeby prewencyjnie wstać "bladym świtem", przed 7 rano i zamiast do Vodic płynąć do Sibenika).

edit:
Byłem-wróciłem. Z kilkudniowych obserwacji, wszystkie promy były opóźnione w zakresie 10-20 min. Przyczyną na pewno nie były warunki pogodowe - te były dobre.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone