Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewcia001
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewcia001 » 16.08.2011 17:15

Problemu nie powinno być ze znalezieniem kwatery ale nigdy nie jechałam w ciemno i nie wiem właściwie jak mam się zachować gdy będę oglądać jakieś apartamenty i nie będą mi się podobać i podziękuję .Czy jak jednak zdecyduje że jednak któryś z nich wybiorę ? .Co wtedy nie będzie zły właściciel. Czy wchodzi jeszcze opcja targowania ? :roll:
hugo186
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 16.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) hugo186 » 16.08.2011 19:34

Jak najbardziej można jechać w ciemno i nie znaczy ze bedziecie mieć gorszą kwaterę na wjeździe do większych miejscowości stoją ludzie oferujący pokoje. Tylko może być większy problem w zakwaterowaniem większej ilości osób w jednym miejscu.
Bienkowa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bienkowa » 17.08.2011 19:45

Hej, wrocilismy z Chorwacji. Jechalisly w ciemno do miasteczka Pula-tam musielismy zostac na kempingu bo nie bylo wolnych miejsc. zero nic, masakra po prostu. Na drugi dzien pojechalismy 50 km dalej do Vrsar i tam w agencji turystycznej BOVI znalezlismy apartament na osiem osob po 13,45 euro za dobe na osobe. Dwa pokoje kuchnia, dwie lazienki, 15 minut do plazy. Wiecej napisze w relacji bo bylo wiele przygod..... cdn
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2011 19:54

Bienkowa napisał(a):Hej, wrocilismy z Chorwacji. Jechalisly w ciemno do miasteczka Pula-tam musielismy zostac na kempingu bo nie bylo wolnych miejsc. zero nic, masakra po prostu. Na drugi dzien pojechalismy 50 km dalej do Vrsar i tam w agencji turystycznej BOVI znalezlismy apartament na osiem osob po 13,45 euro za dobe na osobe. Dwa pokoje kuchnia, dwie lazienki, 15 minut do plazy. Wiecej napisze w relacji bo bylo wiele przygod..... cdn


Relację pasuje napisać z polskimi znakami w tekście :lol:

PS W mieście Pula kwater się nie szuka :wink: miasto Pulę się zwiedza :idea:
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009
Znowu się udało

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 19.08.2011 21:38

Wracamy właśnie z Pagu ,też w ciemno .Trochę się bałem bo dojechaliśmy 7.08 w niedzielę ale po 20 minutach szukania Pan Chorwat zaprowadził nas do nowego apartamentowca na 3 piętro i pokazał apartament który miał ponad 100 m ,wielki salon z kuchnią, 2 dwuosobowe sypialnie i 25metrowy taras i zaproponował cenę 55 E za 4 osoby. Mam namiary na właściciela.Tak naprawdę to był apartament 6 osobowy .Z tego wynika ,że nawet w szczycie sezonu każdy znajdzie coś dla siebie.
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008
Re: Znowu się udało

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 20.08.2011 12:36

DRZEW6 napisał(a):Wracamy właśnie z Pagu ,też w ciemno .Trochę się bałem bo dojechaliśmy 7.08 w niedzielę ale po 20 minutach szukania Pan Chorwat zaprowadził nas do nowego apartamentowca na 3 piętro i pokazał apartament który miał ponad 100 m ,wielki salon z kuchnią, 2 dwuosobowe sypialnie i 25metrowy taras i zaproponował cenę 55 E za 4 osoby. Mam namiary na właściciela.Tak naprawdę to był apartament 6 osobowy .Z tego wynika ,że nawet w szczycie sezonu każdy znajdzie coś dla siebie.


Czy mogłabym poprosić o te namiary i jakieś szczegóły na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl? Dziękuję i pozdrawiam:)
wazgien
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wazgien » 22.08.2011 12:11

witam,
wyjeżdżamy za 3 dni i mam w związku z tym szybkie pytanie - czy w tym okresie apartament dla dwóch osób z kuchnią, łazienką, tarasem itp. za 30 eurosów to dobra cena, czy lepiej szukać już na miejscu. zaznaczam, że nie mam pewności, na którą tam dojedziemy, więc może być problem z czasem na szukanie, a za 5 euro to nie wiem czy jest sens ryzykować...
z góry dzięki za pomoc!
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.08.2011 15:06

Zależy gdzie?.
wazgien
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wazgien » 22.08.2011 15:58

na Korculi
slavkom
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavkom » 22.08.2011 20:09

W sobotę wróciliśmy z Zaboricia koło Szibenika. Na miejscu sporo podróżowaliśmy po okolicznych miejscowościach w poszukiwaniu ciekawych plaży i naszą uwagę zwróciło, że w każdej praktycznie, nawet najmniejszej miejscowości, są informacje turystyczne, które ułatwiają wybranie się na wycieczkę w ciekawe i warte obejrzenia miejsca, a co ważniejsze przy wjeździe do wielu miejscowości znajdują się informacje o dostępnych noclegach. Miałem spore kłopoty ze znalezieniem kwatery dla naszej "ekipy", ale było to aż 13 osób. Wydaje mi się, że dla mniejszej ilości osób bez problemu można znaleźć kwaterę jadąc w ciemno. Inną sprawą są nasze oczekiwania odnośnie widoku, tarasu i odległości do plaży.
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 25.08.2011 00:32

Witam
obecnie jestem w Mimicach w apartamencie Lucija , w chwili obecnej my zajmujemy 1 ap. , jutro do drugiego przyjeżdżają Francuzi a dwa ( 4-5) osobowe są wolne .Spokojnie mogę polecić , warunki ok.
:)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 25.08.2011 14:22

robsonr39 napisał(a):Witam
obecnie jestem w Mimicach w apartamencie Lucija , w chwili obecnej my zajmujemy 1 ap. , jutro do drugiego przyjeżdżają Francuzi a dwa ( 4-5) osobowe są wolne .Spokojnie mogę polecić , warunki ok.
:)


Czy to jest to ten apartament Lucija w którym bodajże Janusz B przestrzegał przed małymi gryzoniami. Chodzi mi tu o karaluchy i szczury ???
drakodrako1
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) drakodrako1 » 26.08.2011 17:05

Wczoraj wróciliśmy z Breli.Przyjechaliśmy tam na 6.30 rano i to był nasz błąd .Większość osób jeszcze spała ,a my byliśmy bardzo zmęczeni podróżą i wzięliśmy chyba drugi oglądany apartament.75 E za 4 osoby do wody około 100m ulicą .Obok schodkami (107 schodków) podobna odległość.Wielki taras i widok na może i góry.Nigdy więcej nie wezmę apartamentu bez klimy bo było to bardzo męczące mimo że mieliśmy jakiś wiatrak w pokoju. :? Za ta cene pewnie znaleźlibyśmy coś z klimą ,ale nie mieliśmy już siły szukać:P Jak bylismy przejazdem w Makarskiej około 12 w południe to sporo osob stoi i oferuje apartamenty i pokoje.Z ciekawości zapytałem jednej pani i krzykneła mi 50E za 4 osoby ,więc sporo taniej (pewnie by jeszcze coś utargował:) )
swarol
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) swarol » 28.08.2011 19:46

Po raz trzeci byliśmy w Chorwacji na ślepo. Tym razem z dwójką dzieci. Przyjechaliśmy do Orebicia 14.08 i nie było żadnego problemu ze znalezieniem noclegu. Wolnych miejsc mnóstwo.
freelancer1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) freelancer1 » 13.09.2011 18:51

Do Chorwacji tylko w ciemno :) Kolejny raz jechaliśmy bez rezerwacji i po niecałej pół godzinie - BINGO! A było to w połowie sierpnia, Promajna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone