Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bikerenko
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bikerenko » 30.07.2011 13:24

Byliśmy od 12 lipca kolejnych 8 nocy. Wcześniej 2 noclegi w Rakovicy koło Plitvickich za 25E również w ciemno wyszukane na miejscu.
Zdravo!
ruth
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruth » 31.07.2011 10:09

Byliśmy w cro 10 dni, po drodze na Makarską widzieliśmy dużo ludzi z kartkami apartman, sobe, room etc, już przed Omisiem się zaczynało. Na Brac, w Supertarze też czekali z kartkami przy promie. W Splicie siedzieli lub stali w okolicach dworca i promów. Nie wiem jak cenowo, bo noclegi mieliśmy porezerwowane wcześniej.
w Zagrzebiu rezerwowałam nocleg przez booking.com w Villa Antuowac - gorąco polecam, super warunki za mniej niz 50 euro za pokój na 2 osoby
Potem bylismy w Slatine - Ciovo, 9 dni, w Villa Ana, zdecydowani ODRADZAM!!!! Ale to inny temat.
Bienkowa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bienkowa » 31.07.2011 10:41

hej,
planujemy w najblizsza sobote o 21 wyjechac z Rzeszowa do KRK. Jedziemy calkowicie w ciemno.. jedziemy pierwszy raz.. planujemy zostac do przyszlego piatku czyli wychodzi jakies 5 noclegow. Powiedzcvie czy cos znajdziemy? szukalismy w necie ale wszystko pozajmowane, potrzebujemy cos na 8 osob.. jakis domek cokolwiek.. jedziemy w sezonie a piszecie na forum ze wtedy w ciemno jechac to "nie bardzo".Boimy sie ale jak to mowia " HEJ PRZYGODO" . Moze ktos wybiera sie w tym samym terminie co my?:)
tomsg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsg » 31.07.2011 11:01

Bienkowa napisał(a):hej,
planujemy w najblizsza sobote o 21 wyjechac z Rzeszowa do KRK. Jedziemy calkowicie w ciemno.. jedziemy pierwszy raz.. planujemy zostac do przyszlego piatku czyli wychodzi jakies 5 noclegow. Powiedzcvie czy cos znajdziemy? szukalismy w necie ale wszystko pozajmowane, potrzebujemy cos na 8 osob.. jakis domek cokolwiek.. jedziemy w sezonie a piszecie na forum ze wtedy w ciemno jechac to "nie bardzo".Boimy sie ale jak to mowia " HEJ PRZYGODO" . Moze ktos wybiera sie w tym samym terminie co my?:)

Zawsze się coś znajdzie, tylko zależy jak szybko. Szukając w osiem osób znajdziecie nocleg błyskawicznie.
araya
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya » 31.07.2011 12:45

Ja byłem z rodziną ( 4 osoby) od 23 czerwca - 3 lipca. Byliśmy pierwszy raz , także w ciemno. Cena za apartament w Podgorze wyniosła nas 11euro od osoby. W tym czasie co byliśmy było mnóstwo wolnych apartamentów na całej Riwierze Makarskiej.Zaczęliśmy szukać w Baśce Vodzie a wylądowaliśmy w Podgorze . Na miejscu byliśmy w godzinach porannych i to jest istotna wskazówka dla tych co w ciemno.My przebieraliśmy w ofertach ile sie dało.Jechaliśmy od miejscowości do miejscowości , bo nie mieliśmy jasno sprecyzowanego miejsca.Decyzja była tylko taka ,że szukamy od Baski Vody. Nie ma możliwości abyście nie znalezli noclegu. Jesli nie będzie w jednej miejscowości to jedziecie do następnej.
Ja przed wyjazdem także studiowałem to forum , aby wiedzieć co mnie czeka. Powiem tak nie bierzcie sobie wszystkiego do serca co tu sie pisze.Chorwacja to normalny kraj i normalni ludzie.
kuba200204
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba200204 » 31.07.2011 17:42

araya napisał(a):Ja byłem z rodziną ( 4 osoby) od 23 czerwca - 3 lipca. Byliśmy pierwszy raz , także w ciemno. Cena za apartament w Podgorze wyniosła nas 11euro od osoby. W tym czasie co byliśmy było mnóstwo wolnych apartamentów na całej Riwierze Makarskiej.Zaczęliśmy szukać w Baśce Vodzie a wylądowaliśmy w Podgorze . Na miejscu byliśmy w godzinach porannych i to jest istotna wskazówka dla tych co w ciemno.My przebieraliśmy w ofertach ile sie dało.Jechaliśmy od miejscowości do miejscowości , bo nie mieliśmy jasno sprecyzowanego miejsca.Decyzja była tylko taka ,że szukamy od Baski Vody. Nie ma możliwości abyście nie znalezli noclegu. Jesli nie będzie w jednej miejscowości to jedziecie do następnej.
Ja przed wyjazdem także studiowałem to forum , aby wiedzieć co mnie czeka. Powiem tak nie bierzcie sobie wszystkiego do serca co tu sie pisze.Chorwacja to normalny kraj i normalni ludzie.



Witam
Wyjezdzamy 13 sierpnia właśnie w okolice makarskiej 4 osoby, tylko nie mamy noclegu. Czy moglibyśmy dostac namiary na noclegi , tak gdzie mieszkaliście w Podgorze. Bylibyśmy niezmiernie wdzieczni. Pozdrowienia.
PaulinaUrze
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2011
Wzcasy w Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) PaulinaUrze » 31.07.2011 19:36

Witam, chcemy ze znajomymi jechać do Makarskiej w połowie sierpnia na dwa tygodnie i nie wiemy czy rezerwować wcześniej za pośrednictwem biur czy też szukać dopiero na miejscu. najchętniej chcielibyśmy apartament 6 osobowy niedaleko morza. Czy ktoś orientuje się jaka w tym roku może być cena i czy uda nam się znaleźć taką miejscówkę.? Dziękuję
magdi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdi » 31.07.2011 20:07

Wróciłam wczoraj z Chorwacji, wyjazd w ciemno, 4 noce w miejscowości Ruskamen, 8 nocy w Orebić
Widziałam wiele osób sojących przy Jadrance i oferujących wolne apartamenty od Omiśu po Makarską, jeśli ktoś byłby zainteresowany Orebićem to tam już nie widać takich naganiaczy, jednak ze znalezieniem wolnego apartamentu nie ma problemu
W Ruskamen za 4 osoby dorosłe, apartament 2+2 płaciliśmy 55 Kun, cena wyjściowa 65.
W Orebić 60 Kun, z tym, że apartament wielki, w zasadzie było to duże mieszkanie zajmujące cały parter domu.

pzdr
magda
patryk82
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) patryk82 » 31.07.2011 20:09

Witam!
Mamy jechac z żoną w tym tygodniu nad polskie morze ale pogoda jest jaka jest więc chodzi juz od dawna Chorwacja. Pisze w tym temacie bo zawsze jeździliśmy w ciemno. Moje pytanie jest takie czy damy rade znaleźć jakis pokój do 30euro z łazienką? Region jest dla mnie obojetny chociaz wolałbym jak najbliżej. Zwiedzac nie musimy. Zależy nam nad pogodzie i morzu. Co polecacie w moim przypadku?
Dzięki z góry za pomoc :-)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5795
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 31.07.2011 20:13

magdi napisał(a):W Ruskamen za 4 osoby dorosłe, apartament 2+2 płaciliśmy 55 Kun, cena wyjściowa 65.
W Orebić 60 Kun, z tym, że apartament wielki, w zasadzie było to duże mieszkanie zajmujące cały parter domu.

pzdr
magda

Czy przypadkiem nie pomyliły Ci się kuny z euro? Ja o takich cenach w Chorwacji jeszcze nie słyszałem :)
araya
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya » 31.07.2011 20:37

Kuba 200204 napisz do mnie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magdi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdi » 31.07.2011 22:33

greenrs napisał(a):
magdi napisał(a):W Ruskamen za 4 osoby dorosłe, apartament 2+2 płaciliśmy 55 Kun, cena wyjściowa 65.
W Orebić 60 Kun, z tym, że apartament wielki, w zasadzie było to duże mieszkanie zajmujące cały parter domu.

pzdr
magda

Czy przypadkiem nie pomyliły Ci się kuny z euro? Ja o takich cenach w Chorwacji jeszcze nie słyszałem :)



hehehe oczywiście że Euro
dzięki za czujność :D
Jenc_Braun
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jenc_Braun » 01.08.2011 19:21

Z tym,że jedziecie w sezonie to nie problem.Gorzej z tym,że 5 noclegów.Wszyscy wolą na conajmniej 7 i prawdopodobnie i tak zapłacicie za 7.
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 02.08.2011 01:12

W tym roku pierwszy raz zaplanowałem noclegi w apartamencie.

Pojechaliśmy w ciemno 3 lipca do Baśki Vody. Apartament znaleźliśmy w 40 minut, bo marudziliśmy :) Wcześniejsze były dla nas za daleko i za wysoko i za drogo. Poza tym ten agent jeżdżący za mną skuterkiem był denerwujący, wolałem coś sam sobie znaleźć.

Gdybyśmy nie potrzebowali kuchni to byśmy wzięli za 26 euro, ale potrzebowaliśmy kuchni...

W końcu podjechalismy do kogoś i spytaliśmy sami o dwuosobowy apartman, ten ktoś krzyknął do kogoś, ten zawołał kogoś, no i wyszedł pan z którym się nie rozumieliśmy (nie znał angielskiego ani polskiego), więc zawołał panią która zna angielski, no i się udało :)

Apartament w samym centrum Baski Vody, do morza i ścisłego centrum z 50 metrów, z klimatyzacją w cenie. Za 10 dni zapłaciliśmy 350 euro, czyli jak łatwo policzyć 35 euro za noc.
yaro111
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) yaro111 » 02.08.2011 11:47

Andre7 napisał(a):W tym roku pierwszy raz zaplanowałem noclegi w apartamencie.

Pojechaliśmy w ciemno 3 lipca do Baśki Vody. Apartament znaleźliśmy w 40 minut, bo marudziliśmy :) Wcześniejsze były dla nas za daleko i za wysoko i za drogo. Poza tym ten agent jeżdżący za mną skuterkiem był denerwujący, wolałem coś sam sobie znaleźć.

Gdybyśmy nie potrzebowali kuchni to byśmy wzięli za 26 euro, ale potrzebowaliśmy kuchni...

W końcu podjechalismy do kogoś i spytaliśmy sami o dwuosobowy apartman, ten ktoś krzyknął do kogoś, ten zawołał kogoś, no i wyszedł pan z którym się nie rozumieliśmy (nie znał angielskiego ani polskiego), więc zawołał panią która zna angielski, no i się udało :)

Apartament w samym centrum Baski Vody, do morza i ścisłego centrum z 50 metrów, z klimatyzacją w cenie. Za 10 dni zapłaciliśmy 350 euro, czyli jak łatwo policzyć 35 euro za noc.




witam
mam prośbę , ja też wybieram się do baski voda w terminie od 20.08 i czy mogę dostać namiary na tę kwaterę / może kilka zdjęć jeśli jest to możliwe oczywiście?/ będę bardzo wdzięczny , jadę pierwszy raz i chiałbym zakotwiczyć się gdzieś gdzie ktoś był i wie lepiej jak jest .
jak można to bardzo proszę o informacje na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wielkie dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone