Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 19.07.2014 12:48

czy ktoś jest akurat w okolicach Pakośtane- Drage? Czy są wolne kwatery?
Natalli
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natalli » 19.07.2014 14:09

Godles napisał(a):Witam :)
Wyjeżdżamy jutro około 2-3 w nocy pierwszy raz do Chorwacji. Jedziemy w 4 osoby na wyspę KRK, wszyscy polecali wyjazd w ciemno.
Na to się zdecydowaliśmy,a więc jak myślicie czy ciężko będzie znaleźć apartament w miejscowości KRK- odległość od morza jakieś 600 metrów. Cena to maksymalnie 90 Euro. Planujemy być w Krk około 16-17. A może polecacie jakąś mniejszą miejscowość.



Byliśmy 30.06-12.07 na Krku na ślepo, nie ma problemu ze znalezieniem kwater, bardzo dużo wolnych miejsc, a sami poszliśmy do agencji. Dostaliśmy apartament 2km od miasta, kuchnia z salonem i podwójnym łóżkiem, pokój z podwójnym łóżkiem, łazienka i taras za 50 euro, było nas 3 dorosłe osoby plus dziecko 2,5 roku, także nie drogo. Polecam Malińską też, ale tam płaciliśmy 60 euro, plaża super jest w miejscowości Porat, z Baśki super widok z plaży :) Powodzenia!
Noneskill
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 09.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Noneskill » 19.07.2014 14:53

Jestem obecnie na KRK w miejscowości Silo mała mieścinka ale zauroczyła nas od 1 dnia też w ciemno ,my zrobiliśmy tak w dzień wyjazdu zabukowaliśmy apartament na 1 noc ,okazał się fajny .Z 1 wyszło 5 ,,,,a dziś stwierdziliśmy że nie lecimy na dół Cro,(zostawimy na przyszły rok)i poszliśmy po sąsiedzku dom obok.na następne 6 dni..od plaży jakieś 200m 60 euro 2 pokoje kuchnia i łazienka i podstawa taras z widokiem na Morze.Cudnie. :hut: także polecam zapodam widoczek z tarasu
1.jpg
Spokojna mieścina dla rodzin ,a Ci bardziej rozrywkowi znajdą tu ulubione miejsce...Sprawdzone.
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 19.07.2014 15:27

giba0909 napisał(a):czy ktoś jest akurat w okolicach Pakośtane- Drage? Czy są wolne kwatery?

Ja jestem w Vodicach i kwatery wolne sa.
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 19.07.2014 15:30

Godles napisał(a):Witam :)
Wyjeżdżamy jutro około 2-3 w nocy pierwszy raz do Chorwacji. Jedziemy w 4 osoby na wyspę KRK, wszyscy polecali wyjazd w ciemno.
Na to się zdecydowaliśmy,a więc jak myślicie czy ciężko będzie znaleźć apartament w miejscowości KRK- odległość od morza jakieś 600 metrów. Cena to maksymalnie 90 Euro. Planujemy być w Krk około 16-17. A może polecacie jakąś mniejszą miejscowość.

Zajedz do agencji w Malinskiej (obok Konzuma) Olivari tam maka dobre ceny. Dwa lata temu mi znalezli w 5 min.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 19.07.2014 19:57

Może ktoś da cynk jak z kwaterami jest na wyspie Murter? Może ktoś akurat tam wypoczywa i czyta to forum. proszę o info.
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 20.07.2014 07:47

Czy na trasie Omis - Makarska są jakieś wolne apartamenty, jedziemy w 7 osób, w term26.07-04.08

Pozdrawiam

<jedziemy w ciemno> :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 20.07.2014 12:46

Jestem już na miejscu od piątku i podzielę się pewnym myślami. Ale najpierw jak nam poszło. Wiec przyjechaliśmy około godziny 10 tej zaraz na poczatku zatrzymał nas pan i zaprowadził do swojego apartamentu, ale jakoś nas nie zachwycił taki trochę wczesny gierek nie bylo internetu była klima, cena 15 euro, trochę najpierw z samochodu zapoznaliśmy się z Gradac, później przeszliśmy się częściowo promenada nadmorska tam były wolne kwatery ale takie droższe 120 euro za 5 osób, no zeszła pani nawet za 100, ale mieliśmy budżet i plany na 15 euro. później przeszliśmy się trzecia linia zabudowań tam znaleźliśmy trzy miejsca, ale w jednym nie bylo internetu w drugim 4 piętro i bez klimy i w końcu wyobraźcie sobie ze trafiliśmy do Vilii SLAVENA tam gdzie wcześniej próbowaliśmy zrobić te niezdecydowana rezerwacje. Porównując te wcześniejsze obiekty które oglądaliśmy ten był najfajniejszy z klima internetem pokoje jak się okazało to u wszystkich w tej cenie były podobne wielkościowy. Wiec zdecydowaliśmy się na pobyt tutaj. Gospodarze jak się okazało przesympatyczni po uzgodnieniu ceny 15 eri i po rabacie który nam obiecali przez internet Jesteśmy zadowoleni ze tutaj trafiliśmy. Mamy dwa apartamenty typu studio jeden 2 osobowy drugi 3 osobowy każdy ma swoja łazienkę i aneksik kuchenny. W trakcie rozpakowywania właściciel Zdravko poczęstował nas winem i Rakija. Wieczorem poznaliśmy właścicielka Slavenę i ich córkę Ana która zajmuje się korespondencja mailowa. W sumie w ciągu 2 godzin mieliśmy swoje lokum w Gradac. Chyba mieliśmy tez trochę szczęścia ze tutaj było wolne, bo w czwartek było jeszcze zajęte. No i w tamtych miejscach było mniej fajnie mniej sympatycznie. tego samego wieczoru w piątek gospodarze zorganizowali dla grupy polaków którzy tutaj byli grilla i wina i rakii nie brakowało. impreza do świtu trwała łącznie z nocna kąpielą bez strojów w morzu. Do morza mamy około 150m. Willa znajduje się w otoczeniu drzew. Polecam to miejsce Ville SLAVENA w Gradac ul. Biokovska 27a mail kontaktowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anksma
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 20.07.2014 13:58

10 sierpnia wyjeżdżam do Pakostane i nie mam jeszcze kwatery. Szukałam w necie ale ceny trochę drogie jak wychodzi po 80 zł za osobę i droższe, chyba że tak jest w Chorwacji. To pierwszy mój wyjazd i boję się jechać w ciemno, zwłaszcza że biorę psa ze sobą, a kwater które akceptują psy jest mniej. Może ktoś zna stronę z niedrogimi pokojami do wynajęcia, lub zna kwaterę dla 2 osób z psem nie drogo:-).
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 20.07.2014 15:51

filip122 vel Darek napisał(a):Jestem już na miejscu od piątku i podzielę się pewnym myślami. Ale najpierw jak nam poszło. Wiec przyjechaliśmy około godziny 10 tej zaraz na poczatku zatrzymał nas pan i zaprowadził do swojego apartamentu, ale jakoś nas nie zachwycił taki trochę wczesny gierek nie bylo internetu była klima, cena 15 euro, trochę najpierw z samochodu zapoznaliśmy się z Gradac, później przeszliśmy się częściowo promenada nadmorska tam były wolne kwatery ale takie droższe 120 euro za 5 osób, no zeszła pani nawet za 100, ale mieliśmy budżet i plany na 15 euro. później przeszliśmy się trzecia linia zabudowań tam znaleźliśmy trzy miejsca, ale w jednym nie bylo internetu w drugim 4 piętro i bez klimy i w końcu wyobraźcie sobie ze trafiliśmy do Vilii SLAVENA tam gdzie wcześniej próbowaliśmy zrobić te niezdecydowana rezerwacje. Porównując te wcześniejsze obiekty które oglądaliśmy ten był najfajniejszy z klima internetem pokoje jak się okazało to u wszystkich w tej cenie były podobne wielkościowy. Wiec zdecydowaliśmy się na pobyt tutaj. Gospodarze jak się okazało przesympatyczni po uzgodnieniu ceny 15 eri i po rabacie który nam obiecali przez internet Jesteśmy zadowoleni ze tutaj trafiliśmy. Mamy dwa apartamenty typu studio jeden 2 osobowy drugi 3 osobowy każdy ma swoja łazienkę i aneksik kuchenny. W trakcie rozpakowywania właściciel Zdravko poczęstował nas winem i Rakija. Wieczorem poznaliśmy właścicielka Slavenę i ich córkę Ana która zajmuje się korespondencja mailowa. W sumie w ciągu 2 godzin mieliśmy swoje lokum w Gradac. Chyba mieliśmy tez trochę szczęścia ze tutaj było wolne, bo w czwartek było jeszcze zajęte. No i w tamtych miejscach było mniej fajnie mniej sympatycznie. tego samego wieczoru w piątek gospodarze zorganizowali dla grupy polaków którzy tutaj byli grilla i wina i rakii nie brakowało. impreza do świtu trwała łącznie z nocna kąpielą bez strojów w morzu. Do morza mamy około 150m. Willa znajduje się w otoczeniu drzew. Polecam to miejsce Ville SLAVENA w Gradac ul. Biokovska 27a mail kontaktowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



a wg Pana są jeszcze gdziekolwiek w okolicy wolne apartamenty ?? planujemy wyjazd w ciemno
dymek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dymek » 20.07.2014 20:45

Wróciłem z Vodice-Srima, 1.07.2014.
Oczywiście w ciemno.
Szukajcie w dzielnicy Srima, do wody blisko, do centrum Vodic 2,5km.
Apartmany są naokoło i niedrogo w porównaniu do naprawdę wysokich standardów.
Knajpki, piekarnia, Konzum też niedaleko max 500m.
Podzr.
Violinek55
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violinek55 » 20.07.2014 21:18

Witam.
Wybieramy się w sobotę 26 lipca w okolice Breli/Baski Vody - dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci.
Mam obawy bo gdzie wysyłam maile nigdzie nie ma miejsca i nie wiem czy jest sens jechać... a jak już cos było to to po 130 euro a to trochę dla nas dużo, czy jest jeszcze sens jechać czy szukać czegoś w Polsce?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 20.07.2014 21:29

janusz0990 napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):Jestem już na miejscu od piątku i podzielę się pewnym myślami. Ale najpierw jak nam poszło. Chyba mieliśmy tez trochę szczęścia ze tutaj było wolne, bo w czwartek było jeszcze zajęte. No i w tamtych miejscach było mniej fajnie mniej sympatycznie. tego samego wieczoru w piątek gospodarze zorganizowali dla grupy polaków którzy tutaj byli grilla i wina i rakii nie brakowało. impreza do świtu trwała łącznie z nocna kąpielą bez strojów w morzu. Do morza mamy około 150m. Willa znajduje się w otoczeniu drzew. Polecam to miejsce Ville SLAVENA w Gradac ul. Biokovska 27a mail kontaktowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



a wg Pana są jeszcze gdziekolwiek w okolicy wolne apartamenty ?? planujemy wyjazd w ciemno


Jeśli można w necie a na forum w szczególności piszemy do siebie po imieniu, bez Pan Pani :D

Napisz mi w jakim terminie chcesz być ile osób na ile dni i do jakiej kwoty Cie interesuje. Oraz Wasze wymagania. Mogę się dowiedzieć co i jak 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.07.2014 21:52

filip122 vel Darek napisał(a):Jestem już na miejscu od piątku i podzielę się pewnym myślami. Ale najpierw jak nam poszło. Wiec przyjechaliśmy około godziny 10 tej zaraz na poczatku zatrzymał nas pan i zaprowadził do swojego apartamentu, ale jakoś nas nie zachwycił taki trochę wczesny gierek nie bylo internetu była klima, cena 15 euro, trochę najpierw z samochodu zapoznaliśmy się z Gradac, później przeszliśmy się częściowo promenada nadmorska tam były wolne kwatery ale takie droższe 120 euro za 5 osób, no zeszła pani nawet za 100, ale mieliśmy budżet i plany na 15 euro. później przeszliśmy się trzecia linia zabudowań tam znaleźliśmy trzy miejsca, ale w jednym nie bylo internetu w drugim 4 piętro i bez klimy i w końcu wyobraźcie sobie ze trafiliśmy do Vilii SLAVENA tam gdzie wcześniej próbowaliśmy zrobić te niezdecydowana rezerwacje. Porównując te wcześniejsze obiekty które oglądaliśmy ten był najfajniejszy z klima internetem pokoje jak się okazało to u wszystkich w tej cenie były podobne wielkościowy. Wiec zdecydowaliśmy się na pobyt tutaj. Gospodarze jak się okazało przesympatyczni po uzgodnieniu ceny 15 eri i po rabacie który nam obiecali przez internet Jesteśmy zadowoleni ze tutaj trafiliśmy. Mamy dwa apartamenty typu studio jeden 2 osobowy drugi 3 osobowy każdy ma swoja łazienkę i aneksik kuchenny. W trakcie rozpakowywania właściciel Zdravko poczęstował nas winem i Rakija. Wieczorem poznaliśmy właścicielka Slavenę i ich córkę Ana która zajmuje się korespondencja mailowa. W sumie w ciągu 2 godzin mieliśmy swoje lokum w Gradac. Chyba mieliśmy tez trochę szczęścia ze tutaj było wolne, bo w czwartek było jeszcze zajęte. No i w tamtych miejscach było mniej fajnie mniej sympatycznie. tego samego wieczoru w piątek gospodarze zorganizowali dla grupy polaków którzy tutaj byli grilla i wina i rakii nie brakowało. impreza do świtu trwała łącznie z nocna kąpielą bez strojów w morzu. Do morza mamy około 150m. Willa znajduje się w otoczeniu drzew. Polecam to miejsce Ville SLAVENA w Gradac ul. Biokovska 27a mail kontaktowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



No i miałem rację :D

Trzeba było od razu zarezerwować kwaterę, ale przynajmniej przekonaliście się, że nie ma cudownej alternatywy do tego, co jest w internecie :!: :lol:

Czego nie ma w ofercie internetowej, to nie istnieje, a ceny da się negocjować przed przyjazdem tak samo jak w ciemno :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 20.07.2014 22:03

Wiesz może i masz racje, ale do końca nie jestem pewien bo nie przeszliśmy ulicy która jest w drugiej linii brzegowej, ale jak chcecie to się jutro przejdę i popytam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 217
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone