Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2014 22:17

Da się, ale to o niczym nie świadczy 8)
Wierzę, że wam się udało.
To są 3 przypadki, a turystów w Chorwacji jest więcej niż twoja rodzina :D

Jednemu się uda, innemu nie.
Relacje tych, którym się nie udało, też są prawdziwe. 8)

Jak ktoś jest obrotny, sprytny, ma żyłkę do handlu, umie negocjować, wie, kiedy szukać kwater,
to znajdzie w ciemno coś fajnego za dobrą cenę..
Ale nie każdy jest taki i nie możesz nazywać tych innych "miękkimi frajerami". :roll:
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 18.06.2014 22:51

No ale 250 metrów do wody to słabo, albo parter bez widoku,czyli z widokiem na ogród. Sorry , ale to tego są takie sobie oferty , nic dziwnego, że tanie...do tego bez klimy....To są dokładnie oferty , które cieszą się umiarkowanym wzięciem... i nic dziwnego, że można coś takiego w ciemno trafić. Bardzo pasuje do jazdy w ciemno... :hut:
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 18.06.2014 23:06

Fanka napisał(a):No ale 250 metrów do wody to słabo, albo parter bez widoku,czyli z widokiem na ogród. Sorry , ale to tego są takie sobie oferty , nic dziwnego, że tanie...do tego bez klimy....To są dokładnie oferty , które cieszą się umiarkowanym wzięciem... i nic dziwnego, że można coś takiego w ciemno trafić. Bardzo pasuje do jazdy w ciemno... :hut:

Jeśli 250 metrów to słabo ,to daj ci Boże zdrowie.Widoki nigdy na ogród tylko na morze (jadę w ciemno i wiem co biorę). Klima to standart. Bez klimy pewnie zszedłbym jeszcze nizej.Jesli jeszcze chcesz sie do czegoś przyczepić to słucham
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 18.06.2014 23:18

araya77 napisał(a):
Fanka napisał(a):No ale 250 metrów do wody to słabo, albo parter bez widoku,czyli z widokiem na ogród. Sorry , ale to tego są takie sobie oferty , nic dziwnego, że tanie...do tego bez klimy....To są dokładnie oferty , które cieszą się umiarkowanym wzięciem... i nic dziwnego, że można coś takiego w ciemno trafić. Bardzo pasuje do jazdy w ciemno... :hut:

Jeśli 250 metrów to słabo ,to daj ci Boże zdrowie.Widoki nigdy na ogród tylko na morze (jadę w ciemno i wiem co biorę). Klima to standart. Bez klimy pewnie zszedłbym jeszcze nizej.Jesli jeszcze chcesz sie do czegoś przyczepić to słucham


Nawet z klimą dla mnie słabo...i tyle, na pewno bym się nie skusiła...Może jedynie ta 10 metrów od wody, ale trzeba by zobaczyć dokładniej...Takich ofert 250 od morza jest full w necie, tym bardziej na początek lipca...kiedy są w miarę luzy i tym bardziej w takich miejscówkach. :hut:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.06.2014 23:33

Z całej tej dyskusji można sobie samemu wyciągnąć wnioski, które pasują do danej sytuacji i danego podejścia.
Nawet przykład Nasajem (chyba najsłynniejszy z tego wątku) pokazuje ile brakuje od kompletnej porażki do pełni szczęścia . Bo jak sama opisała, ich znajomi (nie wiem czy świeżo poznani przy okazji poszukiwań czy jechali razem z polski) znaleźli apartament w 3h szukając równolegle miejscówki.
Od siebie juz wiem i mogę to uogólnić ze swojego punktu widzenia iż sam z żoną mogę jechać w ciemno. Uzbroić się w cierpliwość i szukać okazji.
Ale mam dwójkę dzieci i pomimo sukcesu w szukaniu apartamentu w ciemno juz będę jeździł po uprzedniej rezerwacji.
Ale to będą rezerwacje tylko i wyłącznie w sprawdzonych i polecanych przez Was miejscach.
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 18.06.2014 23:38

Fanka napisał(a):
araya77 napisał(a):
Fanka napisał(a):No ale 250 metrów do wody to słabo, albo parter bez widoku,czyli z widokiem na ogród. Sorry , ale to tego są takie sobie oferty , nic dziwnego, że tanie...do tego bez klimy....To są dokładnie oferty , które cieszą się umiarkowanym wzięciem... i nic dziwnego, że można coś takiego w ciemno trafić. Bardzo pasuje do jazdy w ciemno... :hut:

Jeśli 250 metrów to słabo ,to daj ci Boże zdrowie.Widoki nigdy na ogród tylko na morze (jadę w ciemno i wiem co biorę). Klima to standart. Bez klimy pewnie zszedłbym jeszcze nizej.Jesli jeszcze chcesz sie do czegoś przyczepić to słucham


Nawet z klimą dla mnie słabo...i tyle, na pewno bym się nie skusiła...Może jedynie ta 10 metrów od wody, ale trzeba by zobaczyć dokładniej...Takich ofert 250 od morza jest full w necie, tym bardziej na początek lipca...kiedy są w miarę luzy i tym bardziej w takich miejscówkach. :hut:
Czyli nie masz się do czego przyczepić ,jedynie próbujesz pokazać wyższość swojej mysli nad moją. OK.Druga cześć twojego postu potwierdza tylko to o czym pisałem wcześniej. Oświeć mnie tylko o co ci biega z tymi miejscówkami
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2014 23:42

No, dzieci, to jest element niepewny, nr 1 :wink:

No i czasem żona, nr 2 :wink:

Puścić obrotnego chłopa w teren, to coś zawsze upoluje :D
Ale pod presją elementu 1 i elementu 2, zwłaszcza po nocy w podróży, nawet najbardziej obrotny może mieć trudności :roll:
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 18.06.2014 23:44

Jeszcze jedno.Mówię o realnej odległości (chodnikiem) do morza
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 18.06.2014 23:53

Lednice napisał(a):No, dzieci, to jest element niepewny, nr 1 :wink:

No i czasem żona, nr 2 :wink:

Puścić obrotnego chłopa w teren, to coś zawsze upoluje :D
Ale pod presją elementu 1 i elementu 2, zwłaszcza po nocy w podróży, nawet najbardziej obrotny może mieć trudności :roll:
Oczywiście masz rację. Ja nie mówię ,że jest lekko ,ale najważniejsze to dobrze zaplanowć czas przyjazdu .Trzeba także zaplanować całą droge ,aby np. nie stać na przejściu SLO/CRO . Szukając na miejscu nie można sie zniechęcać.Tak jak napisałeś element 1 i 2 mają ogromny wpływ na powodzenie całej akcji. Jeśli jest was 4 , to macie dużo wieksze szanse niż grupa 12 osobowa.Wypowiadam sie tylko co do terminu , w którym jeżdżę tzn. przełom czerwca i lipca . Termin po 20 lipca to juz inna para kaloszy
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 18.06.2014 23:56

araya77 napisał(a):Jeszcze jedno.Mówię o realnej odległości (chodnikiem) do morza


Dla mnie nawet 50 metrów to dużo, 250 nie wchodzi w grę...nawet jak tam będą marmurowe łazienki....ze szlafrokami dla gości....za 10 euro od osoby...czy to tak trudno pojąć.... :papa:
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 18.06.2014 23:59

Fanka napisał(a):
araya77 napisał(a):Jeszcze jedno.Mówię o realnej odległości (chodnikiem) do morza


Dla mnie nawet 50 metrów to dużo, 250 nie wchodzi w grę...nawet jak tam będą marmurowe łazienki....ze szlafrokami dla gości....za 10 euro od osoby...czy to tak trudno pojąć.... :papa:
Cóż oczywiści pojmuję i sukcesów w życiu ci zyczę
Solek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Solek » 19.06.2014 11:31

Witam, planujemy wyjazd ok 15sierpnia 4+1, podpowiedzcie czy w sobote rano to dobry czas na szukanie kwater czy lepiej niedziela? cel to brela lub obok jakas miescina ale raczej nie makarska za duzy tlok.
alterpacholczyk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alterpacholczyk » 19.06.2014 11:39

Byłem w zeszłym roku w Makarskiej tyle, że w lipcu. 4 osoby, sobota 14:00 żadnego problemu. W tym roku też wybieram się w ciemno. Z tego co czytam to do 20.08 jest sezon i podobno troszkę ciężej. Ale po tym co widziałem, jak za nami ganiali właściciele apartamentów to raczej nie będzie problemów po wioskach.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 19.06.2014 11:42

Solek napisał(a):Witam, planujemy wyjazd ok 15sierpnia 4+1, podpowiedzcie czy w sobote rano to dobry czas na szukanie kwater czy lepiej niedziela? cel to brela lub obok jakas miescina ale raczej nie makarska za duzy tlok.


Tak naprawdę , najlepszym dniem byłby poniedziałek :roll:
...w soboty jest tak zwany turnus ...od soboty ...do soboty
...również przyjeżdżają miejscowi na tak zwany weekend ...czyli od piątku do niedzieli
...mi m się wydaje że niedziela w twoim przypadku :roll:
...to jest tylko moja wyłącznie opinia :wink:
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 19.06.2014 11:56

mervik napisał(a):
Solek napisał(a):Witam, planujemy wyjazd ok 15sierpnia 4+1, podpowiedzcie czy w sobote rano to dobry czas na szukanie kwater czy lepiej niedziela? cel to brela lub obok jakas miescina ale raczej nie makarska za duzy tlok.


Tak naprawdę , najlepszym dniem byłby poniedziałek :roll:
...w soboty jest tak zwany turnus ...od soboty ...do soboty
...również przyjeżdżają miejscowi na tak zwany weekend ...czyli od piątku do niedzieli
...mi m się wydaje że niedziela w twoim przypadku :roll:
...to jest tylko moja wyłącznie opinia :wink:


Ja w zeszłym roku w drodze na Hvar przejeżdżałam przez Makarską 03.08 w sobotę popołudniu i widziałam stójkowych z kartkami, nie było ich dużo, ale coś tam można znaleźć. Jaki jest stosunek ceny do jakości tych kwater nie mam pojęcia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 199
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone