Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10901
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.06.2014 21:50

mervik napisał(a):
druh boruch napisał(a):do te kiero :papa: apartament Adria Brela Sokal 2+2 :) Ulica Svetog Jurij 6,wszystko pięknie ładnie ale przez D8 jest droga w google.No i bądz tu mądry :(


...to dlatego taka cena w tym okresie :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


w zasadzie mervik Ci odpowiedział, akurat z miejsca tego app. nie można nic skrócić, tylko zejście jak wskazał mervik, w dół nie ma problemu, ale podejście w górę nie będzie Wam się podobać, i na pewno zajmie Wam więcej niż 20-25min, a w upale jaki zwykle był w Breli było ciężko;
można oblukać czy czasem k. Konoby Krićak (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link) nie ma jakiegoś skrótu, ale wtedy zejście wygląda tak:
Załączniki:
Obraz 434.jpg
Apoteqil
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apoteqil » 17.06.2014 22:12

Witam. Jestem świeży na forum, zamierzam wyjechać do Chorwacji w okolicach 7 lipca. Myślę o Riwierze Makarskiej - Tucepi, Podgora, a może Brela. Czy znajdę wolny apartament 2+1 lub inny niedaleko plaży w rozsądnej cenie? Liczę na pomoc, to mój pierwszy taki wyjazd. :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.06.2014 22:15

Apoteqil napisał(a):Witam. Jestem świeży na forum, zamierzam wyjechać do Chorwacji w okolicach 7 lipca. Myślę o Riwierze Makarskiej - Tucepi, Podgora, a może Brela. Czy znajdę wolny apartament 2+1 lub inny niedaleko plaży w rozsądnej cenie? Liczę na pomoc, to mój pierwszy taki wyjazd. :)

Znajdziesz. Tylko zależy w jakiej cenie, jakim standardzie i w jakiej odległości od morza.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.06.2014 22:19

Apoteqil napisał(a):Witam. Jestem świeży na forum, zamierzam wyjechać do Chorwacji w okolicach 7 lipca. Myślę o Riwierze Makarskiej - Tucepi, Podgora, a może Brela. Czy znajdę wolny apartament 2+1 lub inny niedaleko plaży w rozsądnej cenie? Liczę na pomoc, to mój pierwszy taki wyjazd. :)


...pierwszy wyjazd...pierwszy post :roll:
nowy-uzytkownik-tu-sie-witamy-z-nowymi-cro-forumowiczami-t9747-9585.html

...może coś znajdziesz, ale czy blisko plaży i to za rozsądną cenę w tym terminie...wątpię :wink:
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 17.06.2014 22:37

7 lipca znajdziesz na pewno. Na Makarskiej ciągle jest rotacja , a spanie w kazdym domu ,który zobaczysz.Oczywiście standart moze byc rózny , jednak jedziesz w ciemno i masz prawo wyboru. Rezerwując nie masz pewności co do standartu. W tym terminie śmiało w ciemno.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 22:46

Rezerwując wcześniej możesz się zastanowić,
zastanowić na spokojnie, wybrać na spokojnie :!: ,
a jaki jest standarD widzisz na fotkach. :!:
Sprawdzasz na street view położenie kwatery :!:

W ciemno w lipcu albo masz fuksa, albo przepłacasz :?
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 17.06.2014 22:52

W tym terminie za apartament 4 osobowy możesz zapłacić max 6o euro oczywiści na makarskiej. To jest realna cena.
Apoteqil
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apoteqil » 17.06.2014 22:58

Czyli nie muszę sie już obawiać, że wyląduje na plaży z rodzinką ? :D Mogę smiało jechać. Sądzę, że w pierwszym tygodniu lipca nie będzie jeszcze takiego ruchu..i nie przepłacę tych 100e :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 23:00

araya77 napisał(a):W tym terminie za apartament 4 osobowy możesz zapłacić max 6o euro oczywiści na makarskiej. To jest realna cena.



Bzdury :!: :(

Może być i 100 euro
To jest lipiec, sezon :roll:
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 17.06.2014 23:04

Lednice napisał(a):
araya77 napisał(a):W tym terminie za apartament 4 osobowy możesz zapłacić max 6o euro oczywiści na makarskiej. To jest realna cena.



Bzdury :!: :(

Może być i 100 euro
To jest lipiec, sezon :roll:

Mozesz zapłacić i 120 , jak będziesz miękki i frajer. Tak jak napisałem 60 to jest realna cena . Mówimy o terminie 7 lipiec. Na Makarskiej Rivierze jest wtedy jeszcze wiele pustych apartamentów.
araya77
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) araya77 » 17.06.2014 23:12

Oczywiście ,aby jechać i szukac w ciemno należy być na miejscu ok. godz 9-10 rano. Na poczatku lipca jesli nie znajdziesz apartamentu , to on znajdzie ciebie.No chyba ,ze masz super wygórowane ambicje
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2014 23:16

Frajerstwo to jeżdżenie w ciemno w środku sezonu i słuchanie rad, że bez problemu się znajdzie apartament dla 4 osób w Makarskiej za maksymalnie 60 euro :? :? :?
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 18.06.2014 06:11

E tam, 60e to realna cena za apartament 4 osobowy w Lipcu ... choć pewnie będzie to parter z widokiem na Jadranke i 40 min do plaży ;)
Myślę, że można jechać w ciemno i próbować znaleźć coś ciekawego, ludzie piszą że czasami można trafić na "perełki" ale zawsze należy liczyć się z tym że trzeba będzie wydać te 100e.
Wtedy znaleziony tańszy apartament będzie miłym bonusem...
W przeciwnym razie zaczynanie wakacji od wielkich rozczarowań, nie sprzyja późniejszemu tak wyczekiwanemu wypoczynkowi ;)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.06.2014 08:46

Lednice napisał(a):Frajerstwo to jeżdżenie w ciemno w środku sezonu i słuchanie rad, że bez problemu się znajdzie apartament dla 4 osób w Makarskiej za maksymalnie 60 euro :? :? :?

7 lipca to nie jest środek sezonu :!: To termin w okolicach którego ja zawsze jeżdżę do Cro. Nigdy nie było żadnego problemu ze znalezieniem apartamentu. Na Istrii szukaliśmy trochę dłużej bo dojechaliśmy w sobotę, kiedy jest oblegana przez weekendowych turystów z Włoch. W poniedziałek pustki :wink:
Większy ruch zaczyna się po 15 lipca.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.06.2014 09:05

druh boruch napisał(a):do te kiero :papa: apartament Adria Brela Sokal 2+2 :) Ulica Svetog Jurij 6,wszystko pięknie ładnie ale przez D8 jest droga w google.No i bądz tu mądry :(


20 minut ?
Z tamtego miejsca masz ok. 35-40minut w dół do głównej plaży w Breli (do centrum zresztą też).
Z powrotem może być dłużej bo pod górkę.
Bez samochodu bym tego nie brał.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 197
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone