Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wrześniowy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.12.2016 09:10

marsik napisał(a):Dziękuję ślicznie za piękną relację! Znalazłem wczoraj tuż przed snem i ...... czytałem i oglądałem całą do 3.56 w nocy, dzisiaj troszkę jestem "out of order".
Ale było warto! Zachwycam się Waszymi podwodnymi zdjęciami!

figusek napisał(a):Dziękuję za kolejną wartościową relację :-) mam nadzieję, że do zobaczenia za rok :-)

Dzięki za miłe słowa. :)

kaszubskiexpress napisał(a):Rzeczywiście strzaskana na mahoń :wink:
To do następnej relacji.

Lubię słoneczko. :)
Do następnej relacji. :papa:

ajdadi napisał(a):Szkoda ,że to już koniec .Fajnie się czytało i oglądało .Pozdrawiam

wiolek_lp napisał(a):Dzieki za świetną relację :wink:
Miło było spędzać z wami czas :papa:

Dzięki.
Mi też podczas pisania czas przyjemnie mijał. ;)
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.12.2016 11:55

Pięknie było i ciekawie , dziękuję :D

Opalenizna 8) . . . fajnie kontrastuje z bląd czupryną :mrgreen:

Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.12.2016 09:01

piotrf napisał(a):Opalenizna 8) . . . fajnie kontrastuje z blond czupryną :mrgreen:

Chyba zostawię sobie ten blond na dłużej. ;)
elfik44
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 13.12.2016 15:23

Wspaniała relacja. Dziękuję. Hvar w Waszych relacjach piękny.
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.12.2016 10:40

elfik44 napisał(a):Wspaniała relacja. Dziękuję. Hvar w Waszych relacjach piękny.

Dziękuję za miłe słowa. :)
janusz07
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 03.05.2017 18:29

Z opóźnieniem ale doczytałem relację. Jak zwykle super. Chętnie by się wróciło, a tu jeszcze kilka miesięcy. Dziękuję.
Damian78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 05.05.2017 21:07

Widzę, że konoba Kokot przypadła do gustu :D
To co podają na deser to flan, byliśmy w zeszłym roku na Hvarze, ale nie udało nam się tego przybytku odwiedzić, za to zaliczyliśmy dwa inne :)
Pozdrawiam.
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.05.2017 19:32

janusz07 napisał(a):Z opóźnieniem ale doczytałem relację. Jak zwykle super. Chętnie by się wróciło, a tu jeszcze kilka miesięcy. Dziękuję.

To ja dziękuję za odwiedziny. :)

Damian78 napisał(a):Widzę, że konoba Kokot przypadła do gustu :D

Oj bardzo. :hearts:

Damian78 napisał(a):To co podają na deser to flan, byliśmy w zeszłym roku na Hvarze, ale nie udało nam się tego przybytku odwiedzić, za to zaliczyliśmy dwa inne :)

Flan... pyszny flan. Nie za słodki, lekko mokry- pyszny. :)
Dzięki za wizytę w relacji.
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.05.2017 09:08

Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )
Za wypad na Vis - ogromny podziw 8O
I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 08.05.2017 09:34

beatabm napisał(a):Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )
I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:

Jak to boisz się wody?!?!?!

Ale w sumie... Już rozumiem, po co tyle cyca :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.05.2017 09:37

tyniolek napisał(a):
beatabm napisał(a):Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )

Jak to boisz się wody?!?!?!

Ale w sumie... Już rozumiem, po co tyle cyca :oczko_usmiech:

w strachu nawet cyc nie pomaga:) Wody się boję, pływam słabo, nie lubię - pewnie dlatego że się boję:) W ubiegłym roku przez dwa tygodnie w morzu kąpałam się trzy razy :oops: Głowy w życiu nie zanurzę, pływam w kółeczku a raczej ogromnym kole :mrgreen: Co innego na wodzie...tam strachy uciekają
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 08.05.2017 09:51

beatabm napisał(a):w strachu nawet cyc nie pomaga:) Wody się boję, pływam słabo, nie lubię - pewnie dlatego że się boję:) W ubiegłym roku przez dwa tygodnie w morzu kąpałam się trzy razy :oops: Głowy w życiu nie zanurzę, pływam w kółeczku a raczej ogromnym kole :mrgreen: Co innego na wodzie...tam strachy uciekają

8O

Jakbym się bała wody, to w życiu bym nie wsiadła do łodzi. Szacun, odważna z Ciebie kobieta!!
Roxi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.05.2017 09:38

Dzięki. :)
Pontonową wycieczkę na Vis planowaliśmy już od dłuższego czasu i... się udało. Mam nadzieję, że w tym roku pogoda pozwoli na powtórkę.

beatabm napisał(a):I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:

Jak będzie Hvar, to będą i stwory i potwory. :)
Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć jakieś nowe miejsce nurkowe.

beatabm napisał(a):W ubiegłym roku przez dwa tygodnie w morzu kąpałam się trzy razy :oops: Głowy w życiu nie zanurzę, pływam w kółeczku a raczej ogromnym kole :mrgreen:

To sobie możesz rękę z myszą podać, ale ona preferuje rękawki. :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.05.2017 09:44

Roxi napisał(a):

Rękawki mnie nie utrzymają, oponę od traktora trzeba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
krutom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 11.05.2017 22:57

beatabm napisał(a):
Roxi napisał(a):

Rękawki mnie nie utrzymają, oponę od traktora trzeba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opona raczej zatonie.
Sugeruję dętkę.
I wtedy dopiero jest zabawa :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Wrześniowy Hvar - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019