Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciliśmy z Mlini - możecie pytać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 24.01.2011 14:53

Dick45, piszesz, że od Vlaho do plaży dość daleko. Jak daleko ? 200 - 500 m. Trzeba przechodzić przez główną tam drogę ? Czy apartamenty dobrze wyposażone, tzn. kuchnia ? Co radziłbyś komuś, kto jedzie pierwszy raz w te rejony. Co zabrać, a co zbędne ? W Cro byłem 2 razy (Zadar i Trogir). Czy to dalekie południe mocno różni sie od okolic np. Trogiru ? Czy w I połowie sierpnia sa juz dojrzałe owoce: no. smokva.
Jareczek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareczek » 27.01.2011 22:58

Byłem z rodzinką 4 os. w drugiej połowie czerwca 2010 w Mlini.Mieszkalismy przy głównej ulicy u Mandaljena Čakelić
obok pizzerii.Polecam,bardzo miła właścicielka z którą można się dogadać.Za apartament 2pokoje z aneksem kuchennym na 7 noclegów zapłacilismy 270euro.[/img]
kakusia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 05.02.2011
Wróciliśmy z Mlini możecie pytać

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakusia » 05.02.2011 14:36

Witam. Mam pytanie do Jareczek. Czy dobiegający od głównej ulicy hałas był duży czy dało się wytrzymać i jak z dojściem do plaży? Też jestem zainteresowana noclegami w tej kwaterze. Dziękuję.
Jareczek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareczek » 05.02.2011 17:18

Jeżeli chodzi o hałas z ulicy to wcale nie jest tak zle.Czas dojscia do plazy to ok. 10min,z powrotem pod górkę 15-20min.
kakusia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 05.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakusia » 06.02.2011 13:57

Dziękuję bardzo, nie ukrywam, że to miła dla mnie wiadomość. :)
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 06.02.2011 15:18

bahrij napisał(a):Dick45, piszesz, że od Vlaho do plaży dość daleko. Jak daleko ? 200 - 500 m. Trzeba przechodzić przez główną tam drogę ? Czy apartamenty dobrze wyposażone, tzn. kuchnia ? Co radziłbyś komuś, kto jedzie pierwszy raz w te rejony. Co zabrać, a co zbędne ? W Cro byłem 2 razy (Zadar i Trogir). Czy to dalekie południe mocno różni sie od okolic np. Trogiru ? Czy w I połowie sierpnia sa juz dojrzałe owoce: no. smokva.
Dość daleko 500-600m i trzeba niestety przejść przez główną drogę i to zaraz za zakrętem (dość niebezpieczne) albo przejść dalej na prosty odcinek.Trójka w której mieszkałem pokój klimatyzowany kuchnia w pełni wyposażona niestety nie ma klimatyzatora.Łazienka z prysznicem.Zaleta to że apartament jest w oddzielnym budynku z oddzielnym wejściem Nikomu nie przeszkadza dość głośne nocne życie(butla rakiji na dzień dobry potem zakupy we własnym zakresie) Południe to wspaniałe palmy i gorąco Zdecydowanie bardziej mi to odpowiada niż np.wyspa Krk.Różnica między Trogirem(byłem tam)nie jest wielka ale od pobytu w Mlini jeżdzimy już tylko na południe.Owoców wszelkiego rodzaju pełno.Codzienne rano dostawaliśmy kosz pomidorówCytryny rosły u sąsiada.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15682
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.01.2012 14:12

limi napisał(a):Mlini nam się bardzo podobało. Apartament "Erminia" u Vlaho był na miarę naszych oczekiwań.


Witam,
właśnei przeglądam miejscowości z tej okolicy. Możesz podać namiary na ten twój apartament? i może jakieś fotki wrzucisz?

Z góry dzięki
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 16.01.2012 15:11

piekara114 napisał(a):
limi napisał(a):Mlini nam się bardzo podobało. Apartament "Erminia" u Vlaho był na miarę naszych oczekiwań.


Witam,
właśnei przeglądam miejscowości z tej okolicy. Możesz podać namiary na ten twój apartament? i może jakieś fotki wrzucisz?

Z góry dzięki

Pytałem o to samo w moich postach. W poście " Mlini za Dubrownikiem" jest taki link http://www.apartmans-erminia.com/indexeng.html
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Wróciliśmy z Mlini - możecie pytać - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone