Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nocad
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) nocad » 29.07.2011 23:47

dzięki, o to chodziło :wink: jest promenada.
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 30.07.2011 00:10

jest, tak długa że nie dojdziesz do końca :)
edyta1970
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edyta1970 » 30.07.2011 00:10

nocad napisał(a):Witam Wszystkich,
Jestem już tu na forum kilka dni i powoli staram się to wszystko ogarnąć. Jedziemy po raz pierwszy w sierpniu (17-27) właśnie do Baśka Voda, kwatera u znajomej Pani Uli :wink: Mam nadzieję że połkniemy chorwackiego bakcyla na dłużej
:wink:

mam pytanie odnośnie plaży w Baśka Voda, czy wzdłuż plaży jest jakiś chodnik? Zabieramy 10mies. córeczkę i nie wiem jak z wózkiem, czy wziąść na dużych kołach czy na małych (parasolka), który sobie poradzi na żwirkowatej plaży w przypadku gdy będziemy chcieli iść gdzieś dalej.

pozdrawiam

Myślę,że spokojnie wystarczy parasolka. W stronę Makarskiej spokojnie dojedziecie promenadą do wybranego miejsca na plaży, a zejścia są schodami, więc i tak dzieciątko trzeba ponieść na rękach!Ale to dosłownie kilka kroków! Spokojniej i luźniej jest w okolicy Oseki(Pub na plaży- można przejść na skróty przez kompleks Urania)! Pozdrawiam i życzę tak wspaniałych wakacji jakie my mieliśmy! Pani Ula super kobieta- na pewno chętnie pokaże Wam drogę! :)
elaba
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) elaba » 29.12.2011 00:31

[quote="Aisza"]Ja mogę polecić apartamenty u pani Any :D
http://www.apartment-mateo.com/[/quote]

Aisza czy możesz podać cenę apartamentu i dla ilu osób?
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 04.01.2012 14:06

elaba napisał(a):
Aisza napisał(a):Ja mogę polecić apartamenty u pani Any :D
http://www.apartment-mateo.com/


Aisza czy możesz podać cenę apartamentu i dla ilu osób?



Nie orientuję się w cenach zeszłorocznych..W 'Mateo' byliśmy w 2009 i 2010 r. na przełomie sierpnia i września i za 6 dorosłych osób płaciliśmy 70e/doba..
Zapewne tego roku było drożej..ale wiele zależy od umiejętnej negocjacji i osobistego uroku :wink:
lemon
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemon » 26.01.2012 12:36

Nie lubię dyskotek i pijanych malolatów. Czy pobyt w BV nie naraża na kontakt za takowymi ??? ;)
Bylem w zeszłym roku z dzieciakami w Fazanie na Istri i tam było cudnie, mimo iż w pobliżu był camping.
Czy apartamenty Mateo zapewniają prywatność (wygląda to na dość duże lokum)?
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 26.01.2012 12:49

do lemon, czy mógłbyś podać namiary do kwaterki w Fazanie? Po 4 pobytach w centrum i na południu Cro chciałbym teraz zawiedzić północ - Istrię. Jak mozesz podaj wiecej info na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Wielkie dzięki.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 26.01.2012 16:07

lemon napisał(a):Nie lubię dyskotek i pijanych malolatów. Czy pobyt w BV nie naraża na kontakt za takowymi ??? ;)
Bylem w zeszłym roku z dzieciakami w Fazanie na Istri i tam było cudnie, mimo iż w pobliżu był camping.
Czy apartamenty Mateo zapewniają prywatność (wygląda to na dość duże lokum)?


W BV jest spokojnie..Nie ma tam też takich dyskotek,jakie są w naszym kraju..(dla porównania np. w Pobierowie)
W apartamentach Mateo byliśmy dwa razy ze znajomymi i czuliśmy się swobodnie..wspólnie dzieliliśmy jedynie kuchnię i salon..(pokoje mają własne łazienki).
lemon
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemon » 26.01.2012 21:59

bahrij napisał(a):do lemon, czy mógłbyś podać namiary do kwaterki w Fazanie? Po 4 pobytach w centrum i na południu Cro chciałbym teraz zawiedzić północ - Istrię. Jak mozesz podaj wiecej info na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Wielkie dzięki.


Ja byłem tuaj:http://www.chorwackie.pl/zakwaterowanie/apartamenty-nada-fazana-valbandon.html.
Bardzo mili gospodarze. Mieszkaliśmy w górnym apartamencie - dwie sypialnie, kuchnia, łazienka i salon. Dodatkowo dwa balkony około po 10 m2. Niestety bez widoków na morze. Poniżej na parterze apartament z jedną sypialnią. Odległość od morza około 10 minut. Do centrum jakieś 0,5 godziny promenadą. Do Puli gdzie są duże markety i fajne stare miasto, około 10 min samochodem. Również bardzo przyjemna traska samochodem do Rovinj, około 60 km (jeśli mnie pamięć nie myli). Jeśli interesuje Cię coś jeszcze to pytaj tutaj, może innych też zainteresuje.

Ps. Cena w sierpniu 2011 za apartament była 58 Euro.

Pozdrawiam

Lemon
Waldii77
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldii77 » 26.01.2012 22:19

Baśkę można z czystym sumieniem polecić; oczywiście Baśkę V.:) Urocza mieścina, wspaniały klimat, ot taki mały raj na ziemi-przynajmniej jak dla mnie...myśle ze wielu sie pod tym podpisze!Polecam!
jarobert11
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarobert11 » 25.06.2012 08:47

Waldii77 napisał(a):Baśkę można z czystym sumieniem polecić; oczywiście Baśkę V.:) Urocza mieścina, wspaniały klimat, ot taki mały raj na ziemi-przynajmniej jak dla mnie...myśle ze wielu sie pod tym podpisze!Polecam!

JA RÓWNIEŻ JESTEM TEGO ZDANIA RAJ NA ZIEMI...DWA RAZY Z RZĘDU BYLIŚMY U PANI ULI (POLKI) I PANA IWANA ,WSPANIALI LUDZIE.BARDZO MILI ,WSZYSTKO WYTŁUMACZĄ ,DORADZĄ.CZĘSTOWALI PYSZNYM WINKIEM SWOJEJ PRODUKCJI ,NAWET PYSZNA CHORWACKĄ ZUPKĄ .
APARTAMENCIK CZYŚCIUTKI, PACHNĄCY(DWA POKOJE Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ W CZERWCU 50 EURO)SUPER CENA.MAJĄ RÓWNIEŻ JEDNO POKOJOWE .
JEŚLI KTOŚ BĘDZIE ZAINTERESOWANY PODAM NAMIARY.
mamax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamax » 25.06.2012 09:42

jarobert11
Poproszę o namiary :lol:
jarobert11
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarobert11 » 25.06.2012 12:36

mamax napisał(a):jarobert11
Poproszę o namiary :lol:

PROSZĘ BEZPOŚREDNI DO PANI ULI: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mamax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamax » 25.06.2012 12:48

Dzięki, wnioskuję że mogę śmiało po Polsku pisać.
A masz może jakąś stronkę ?
:lol:
jarobert11
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarobert11 » 25.06.2012 20:25

mamax napisał(a):Dzięki, wnioskuję że mogę śmiało po Polsku pisać.
A masz może jakąś stronkę ?
:lol:

TAK NAPISZ PO POLSKU.PANI ULA CI WSZYSTKO PRZEŚLE.SZYBKO ODPISUJE .: :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone