Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
D@rek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@rek » 22.11.2009 00:20

Martyna 111 napisał(a):Witam.Marta h mam do Ciebie parę pytań. Czy 300 m do plaży od tego apartamentu to w lini prostej, czy cała droga jaką trzeba przebyć do plaży.Czy bardzo tłoczno na plaży.Ja byłam już w Makarskiej/ mega zatłoczona plaża/ i w Slatine na Ciovo /na plaży luz/. Jak to jest w Baśce. Czy idąc w bok plażą można znaleźć więcej luzu, jak daleko trzeba się oddalić. Czy promenadą można dojść do Breli, jak daleko to jest. A w drugą stronę promenada dokąd prowadzi ?????????. Trochę dużo tych pytań, ale może oprócz Marty odezwie się ktoś jeszcze.Proszę. Powiedzcie czy po Makarskiej i Slatine to dobry pomysł.Pozdrawiam.


Hej Martyna
Ja też byłem w Baśce z rodziną pod koniec sierpnia w super apartamencie (2pokoje, kuchnia, taras, klima, sejf, z widokiem na morze - 80m w lini prostej, 150m do plaży). Naprawdę gorąco polecam. Z jednej strony niesamowite góry z drugiej morze. Córka w przyszłym roku tylko tam chce jechać. O innej opcji nie chce słyszeć :lol:
merve
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) merve » 22.11.2009 18:10

darek

jeśli możesz wyślij namiary i zdjęcia na te kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dzięki
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 22.11.2009 18:18

merve napisał(a):darek

jeśli możesz wyślij namiary i zdjęcia na te kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dzięki


http://www.villaana.com

:D
D@rek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@rek » 22.11.2009 23:08

merve napisał(a):darek

jeśli możesz wyślij namiary i zdjęcia na te kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dzięki


Witaj
Wysłałem Ci parę informacji na skrzynkę

Pozdrawiam
Darek :D
bidek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 22.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bidek » 29.11.2009 11:06

D@rek napisał(a):[Hej Martyna
Ja też byłem w Baśce z rodziną pod koniec sierpnia w super apartamencie (2pokoje, kuchnia, taras, klima, sejf, z widokiem na morze - 80m w lini prostej, 150m do plaży). Naprawdę gorąco polecam. Z jednej strony niesamowite góry z drugiej morze. Córka w przyszłym roku tylko tam chce jechać. O innej opcji nie chce słyszeć :lol:





Witam !
Który to był apartament i jaka cena ?
Czy parking przed domem jest na terenie,bo jest napisane tylko,że przed domem ?
Dzięki za odpowiedź.
P.S. Fajne te apartamenty.
D@rek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) D@rek » 29.11.2009 20:30

Byliśmy w apartamencie nr 3, pod koniec sierpnia - cena 55 Euro za całość.
Parking jest przed domem na terenie posesji. Zdjęcia odzwierciedlają w 100% rzeczywistość.
Pozdrawiam.
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 30.11.2009 08:59

Witam,to ja by także D@rka poprosił o jakiś namiar(adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl).Niesamowicie będę wdzięczny.Chcemy się do tej miejscowości wybrać po otrzymaniu świadectw
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 30.11.2009 11:15

mariuszula napisał(a):Witam,to ja by także D@rka poprosił o jakiś namiar(adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl).Niesamowicie będę wdzięczny.Chcemy się do tej miejscowości wybrać po otrzymaniu świadectw


Przecież są podane namiary pięć postów wyżej :wink:
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 30.11.2009 15:39

No jasne.Sorki,że się zakręciłem.Prosiłbym Martę h o kontakt priv.
bidek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 22.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bidek » 03.12.2009 16:06

D@rek napisał(a):Byliśmy w apartamencie nr 3, pod koniec sierpnia - cena 55 Euro za całość.
Parking jest przed domem na terenie posesji. Zdjęcia odzwierciedlają w 100% rzeczywistość.
Pozdrawiam.


Witam.

Jestem trochę w szoku !
Zapytałem villę Ana o apartament w lipcu 2010 i dostałem odpowiedź 85 euro !!!
Czy ceny aż tak poszły w górę przez rok !?

Pozdrawiam
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 03.12.2009 17:45

bidek napisał(a):Zapytałem villę Ana o apartament w lipcu 2010 i dostałem odpowiedź 85 euro !!!
Czy ceny aż tak poszły w górę przez rok !?

Pozdrawiam


Cena za 4 osobowy apartament raczej normalna jak na takie warunki , blisko centrum , plaży, z garażem 8)
To prędzej D@rek coś z tą ceną pokrecił.... :wink:
yahhoo
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yahhoo » 13.01.2010 08:57

marta_h_ napisał(a):Witajcie
Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za wszystkie rady przed wyjazdem, zawsze mogłam na was liczyć. Tyle dni spędzonych na forum, a tu wakacje przeleciały w mgnieniu oka i tylko piękne wspomnienia pozostały. Byłam przez 10 dni w Baśka Voda. Było naprawdę pięknie. Byliśmy w super apartamencie u p. Uli - Polki. Gospodarze byli wspaniali, co wieczór częstowali winem i nie tylko można było posiedzieć i porozmawiać i wielu ciekawych rzeczy o Chorwacji się dowiedzieć. Polecam apartamenty u Pani ULI na ulicy Mestrovica 5 w Baska Voda można tam pisać e-maila pani Ula szybko odpisuje: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ......................

Czy był ktoś jeszcze w tych apartamentach, chciałem się dowiedzieć coś bliżej na ich temat, jak to wszystko wygląda, jakie są tam warunki, wyposażenie???
andreas71
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas71 » 09.03.2010 14:28

D@rek napisał(a):
Martyna 111 napisał(a):Witam.Marta h mam do Ciebie parę pytań. Czy 300 m do plaży od tego apartamentu to w lini prostej, czy cała droga jaką trzeba przebyć do plaży.Czy bardzo tłoczno na plaży.Ja byłam już w Makarskiej/ mega zatłoczona plaża/ i w Slatine na Ciovo /na plaży luz/. Jak to jest w Baśce. Czy idąc w bok plażą można znaleźć więcej luzu, jak daleko trzeba się oddalić. Czy promenadą można dojść do Breli, jak daleko to jest. A w drugą stronę promenada dokąd prowadzi ?????????. Trochę dużo tych pytań, ale może oprócz Marty odezwie się ktoś jeszcze.Proszę. Powiedzcie czy po Makarskiej i Slatine to dobry pomysł.Pozdrawiam.


Hej Martyna
Ja też byłem w Baśce z rodziną pod koniec sierpnia w super apartamencie (2pokoje, kuchnia, taras, klima, sejf, z widokiem na morze - 80m w lini prostej, 150m do plaży). Naprawdę gorąco polecam. Z jednej strony niesamowite góry z drugiej morze. Córka w przyszłym roku tylko tam chce jechać. O innej opcji nie chce słyszeć :lol:
mam pytanie a ile pani placila za pobyt i jakie ceny w basce?
grexx
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grexx » 21.03.2010 20:54

witam czy mozna o kontakt tel. chodzi mi o pobyt u pani uli w baska voda.
stiepa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) stiepa » 22.03.2010 12:56

Darku czy mógłbyś przesłać wiecej info na temat willi Anna w Baska Voda na priv, odległości od plaży, miejsce na auto, ewentualnie grill? jakieś inne cenne uwagi:) wybieram się w połowie czerwca. Pozdrawiam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone