Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wodospady Krka

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lakika
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.08.2017
z Trogiru do Krka autobusem

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakika » 01.08.2017 09:59

Sprawdzalam dojazd na wlasna reke I o ile do Szybeniku nie bedzie problemu z dojazdem to z Szybeniku do Skradinu sa 2 busy dziennie. Czy na miejscu znajde jakies alternatywne busy? Znacie moze koszt? Probowalam podliczac koszty I byloby to 100 zl za wejscie plus ok 80 zl za bilety autobusowe. Zorganizowana wycieczka wyszlaby 60 EUR

Rozumiem, ze oplata podstawowa za wejscie do parku Krka obejmuje juz lodke ze Skradin do Skradinski buk?
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 01.08.2017 10:00

Crocodyl napisał(a):Tak, dokładnie tu link na booking http://www.booking.com/hotel/hr/apartme ... #hotelTmpl
z lepszymi zdjęciami i opiniami.


ja proponuję ten
https://www.booking.com/searchresults.p ... y&sshis=0&

lepsze opinie, jest niedaleko, rano można spokojnie dojechać do miasteczka

czlowiek_bigos napisał(a):Nie byłem, ale czytałem
http://chorwacki.com/news.php?id=226


Dobry pomysł, nie pierwsze miejsce na świece, gdzie dostęp jest ograniczany, każda szanująca się jaskinia tak ma, ja tam wolę kupić bilet wcześniej i nie stać sobie na głowie oglądając jakieś miejsce.
wstan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.08.2017
wodospady CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wstan » 18.08.2017 10:00

Czesc, jestem obecnie w Srima-Vodice i chiałbym pokazac dzieciom wodospad. Niestety Krka przypomina raczej walke o baleron za komuny jezeli chodzi o ilość ludzi. Czy w tym okregu sa jakieś inne miejsce (oprocz Plitvicka)? nie interesuje mnie całodzienna wycieczka, ale raczej czybki wypad na godzine.
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010
Re: wodospady CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 18.08.2017 10:52

wstan napisał(a):... Niestety Krka przypomina raczej walke o baleron za komuny jezeli chodzi o ilość ludzi. ... nie interesuje mnie całodzienna wycieczka, ale raczej czybki wypad na godzine.


"Na godzinę", to można skoczyć na 1 piwo. Wodospady na Krka warte są tego, aby odstać w kolejce. Nigdzie nie zobaczysz wodospadów w ciągu godziny, no chyba że w telewizorze :D .
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: wodospady CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 18.08.2017 16:40

W godzinę dojedziesz do rezerwatu Pantan.
https://www.google.pl/maps/@43.529664,16.2773171,20z
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: wodospady CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2017 17:21

wstan napisał(a):Czesc, jestem obecnie w Srima-Vodice i chiałbym pokazac dzieciom wodospad. Niestety Krka przypomina raczej walke o baleron za komuny jezeli chodzi o ilość ludzi. Czy w tym okregu sa jakieś inne miejsce (oprocz Plitvicka)? nie interesuje mnie całodzienna wycieczka, ale raczej czybki wypad na godzine.

Na tym mostku nie ma opłat
nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013
Re: wodospady CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 19.08.2017 09:50

wstan napisał(a):Czesc, jestem obecnie w Srima-Vodice i chiałbym pokazac dzieciom wodospad. Niestety Krka przypomina raczej walke o baleron za komuny jezeli chodzi o ilość ludzi. Czy w tym okregu sa jakieś inne miejsce (oprocz Plitvicka)? nie interesuje mnie całodzienna wycieczka, ale raczej czybki wypad na godzine.

My byliśmy 27 lipca, ale o godz. 16.00 i kolejka na 10 osób. Dodatkowo trochę taniej. Czasu wystarczy. Może więc niekoniecznie ruszać od rana.
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 19.08.2017 13:05

Dla mnie kompletne rozczarowanie ...
czytałem wiele o Krka ale stwierdziliśmy, że trzeba się przekonać samemu.
No i byliśmy ale ... dupy nie urwało :(
Plitvice - bez porównania :roll:
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 19.08.2017 15:27

My byliśmy tydzień temu ok 10.00 rano (i to.już było dużo za poźno) w kolejce po bilety staliśmy 45 min, potem ok 20 min w kolejce na stateczkek.
Zanim dotarliśmy juz byliśmy zmęczeni upałem i kolejkami ;-)
Przy wodospadzie baaardzo dużo ludzi, teren beznadziejny, kurz, brak jakiejkolwiek trawki na rozłożenie ręcznika, wszystko co położyliśmy na ziemię było brudne w kurzu i ziemi.
Powrót na parking -godzina stania w kolejce na statek :-(

Dla mnie też Pitvice dużo atrakcyjniejsze, piękne poprostu ,
ale dla mojego 10 latka kąpiel w wodospadzie była niezapomniana ;-)
marko1280
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.08.2017
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko1280 » 22.08.2017 20:02

Witam jutro chcę z rodziną wybrać do krka czy warto (pisaliście że się pali) i tak najlepiej skąd się tam dostać
marko1280
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.08.2017
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko1280 » 22.08.2017 20:16

czy już można zwiedzać PN KRKA bo chciałem się jutro tam wybrać Proszę odpowiedzcie mi wracam w czwartek a chciałbym synowi coś pokazać -wynagrodzić synowi kilka z chorwacji zmarnowanych przez załatwianie pewnych spraw
Użytkownik usunięty
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2017 20:19

marko1280 napisał(a):czy już można zwiedzać PN KRKA bo chciałem się jutro tam wybrać Proszę odpowiedzcie mi wracam w czwartek a chciałbym synowi coś pokazać -wynagrodzić synowi kilka z chorwacji zmarnowanych przez załatwianie pewnych spraw

?
marko1280
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.08.2017
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko1280 » 22.08.2017 20:21

pisaliście o pożarach czy tam jest już wszystko oki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.08.2017 20:26

marko1280 napisał(a):pisaliście o pożarach czy tam jest już wszystko oki

Na stronie Parku nie ma nic o pożarach.
24.08. koncert Davora Radolfi - nie ma informacji o odwołaniu.
http://www.npkrka.hr/clanci/Zvuci-Krke- ... 7/329.html
marko1280
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko1280 » 22.08.2017 20:32

to jeśli mogę się jeszcze spytać jak najlepiej się tam dostać mieszkam w kastel gomilica i jak to wychodzi cenowo. Jestem pierwszy raz w chorwacji i troszkę nie wiem jak się czegoś doszukać do tego muszę gdzieś na jutro wynająć tanię auto bo moje się padło czy ma ktoś pomysł jak ugryźć
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wodospady Krka - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone