Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Siulek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Siulek » 30.07.2017 11:08

na obu stronach winietki online do wydruku?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2017 13:46

Siulek napisał(a):na obu stronach winietki online do wydruku?

Tak. Dostaniesz maila z dokumentem w formacie pdf do wydruku.
zwiduch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.12.2012
Zmiana dat winiet

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiduch » 30.07.2017 20:11

Witam serdecznie!
Mam nietypowe pytanie (chyba). Jadę w tym roku do Chorwacji i wcześniej zakupiłem winiety na www.tolltickets.com. Wstępnie wyjazd miał być 10 sierpnia i tak wybite zostały winiety czeska i austriacka. Jednak dzisiaj znajomi zaproponowali wcześniejszy wyjazd. I tutaj pojawia się moje pytanie: czy jest możliwość zmiany dat na tych winietach, czy muszę kupować nowe?
Pozdrawiam
Z.Widuch
Użytkownik usunięty
Re: Zmiana dat winiet

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2017 20:42

3. Prawo do anulowania umowy oraz odstępstwa od tego prawa
3.1 Instrukcja anulowania propozycji zawarcia umowy z tollticket
a) Prawo do anulowania umowy kupna
W ciągu dwóch tygodni można anulować deklarację zawarcia umowy z tolltickets bez podania przyczyny. W takiej sytuacji -
wystarczy przesłać wiadomość (np. list, formularz na stronie internetowej) lub odesłać produkt wraz z informacją o numerze
klienta i zamówienia. Okres dwóch tygodni, zaczyna się najwcześniej po dostarczeniu towaru i nie przed odbiorem niniejszej
instrukcji. Termin do wniesienia odwołania jest przestrzegany jedynie wówczas, gdy odwołanie lub towar zostały wysłany we
właściwym czasie.
Informacja o odwołaniu zamówienia (poprzez odesłanie produktu) musi być przesłana na adres:
tolltickets GmbH, Kaiserstr. 28, 83022 Rosenheim, Germany
Odwołanie zamówienia może również być przekazane przez stronę internetową:
www.tolltickets.com/contact
lub za pomocą listu na adres:
tolltickets GmbH, Kaiserstr. 28, 83022 Rosenheim, Germany
b) Konsekwencje anulowania umowy kupna
W przypadku skutecznego odwołania, płatności otrzymane przez obie strony jak i ewentualne opłaty za tzw. użyteczność
produktu takie jak np. opłata eksploatacyjna za towar, muszą zostać zwrócone. Jeśli Klient nie będzie mógł zwrócić
otrzymanych świadczeń do tolltickets, w całości czy w części lub też zwróci je w gorszym stanie niż je otrzymał, będzie musiał
dokonać kompensaty poniesionych przez tolltickets strat. Nie dotyczy to artykułów, których zniszczenie wynika wyłącznie z ich
sprawdzania – sytuacja, która także mogłaby zdarzyć się w sklepie. Produkty nadające się do wysyłki należy przesłać z
powrotem. Klient pokrywa koszty zwrotu zamówionych artykułów, jeśli cena zwracanego produktu nie przekracza kwoty 40
EUR. Klient musi wypełnić obowiązek zwrotu płatności w ciągu 21 dni po wysłaniu swojej deklaracji o anulowaniu zamówienia.
Koszty przesyłki nie są zwracane. Klient ponosi ryzyko transportu..
3.2 Wyłączenie prawa do anulowania zamówienia
Nie ma możliwości anulowania zamówienia w przypadku umów o sprzedaży na odległość:
a) na dostawę towarów wyprodukowanych zgodnie ze specyfikacją Klienta (np. perforowane winiety, drukowane etykiety
emisji spalin lub części już zainstalowane przez Klienta) lub indywidualnie dostosowanych lub nie nadających się do
odesłania ze względu na swoją naturę,
b) na dostawę towarów zawierających nagrania audio, video lub oprogramowanie - gdy Klient przerwał zabezpieczenie
nośnika, lub
c) na dostawę gazet, czasopism lub magazynów.
zwiduch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.12.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiduch » 30.07.2017 22:03

Dzięki za odpowiedź, o tym nie pomyślałem, aczkolwiek miałem nadzieję, że można je przedatować.
Pozdrawiam
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 01.08.2017 15:00

Takie trochę głupie pytanie, ale nie mogę tego wyczytać na stronie: jakie są sposoby płatności na tolltickets? Czy przelew z konta walutowego jest też, czy tylko karta kredytowa?
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 01.08.2017 20:15

A czy na stronie https://ematrica.nemzetiutdij.hu gdzie można kupić węgierską winietę jest możliwość zapłacenia przelewem? Wyskakuje mi tylko płatność karta kredytową.
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 01.08.2017 21:25

Slavko1974 napisał(a):Takie trochę głupie pytanie, ale nie mogę tego wyczytać na stronie: jakie są sposoby płatności na tolltickets? Czy przelew z konta walutowego jest też, czy tylko karta kredytowa?


Przelewu nie ma.
Karta kredytowa, PayPall (jeśli masz konto).
Ja płaciłem zwykłą debetową Visa z ING sparowaną z kontem walutowym. Przeszło pięknie, ściągnęło euro z konta walutowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.
Chorwacki_Sir
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chorwacki_Sir » 02.08.2017 09:26

stew666 napisał(a):Witam
Ja również potwierdzam otrzymanie zamówionych winiet CZ 1xmsc/A 2x10dn, wysyłka 05-07, dotarły 11-07-2017.
Całkowity koszt, po przeliczeniu przez bank ING 158,80 zł.
Wszystko sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam


Płaciłeś wysyłkę plus jakieś pakowanie w tym rozumiem?

Dzięki ;)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 02.08.2017 09:37

fleischman napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Takie trochę głupie pytanie, ale nie mogę tego wyczytać na stronie: jakie są sposoby płatności na tolltickets? Czy przelew z konta walutowego jest też, czy tylko karta kredytowa?


Przelewu nie ma.
Karta kredytowa, PayPall (jeśli masz konto).
Ja płaciłem zwykłą debetową Visa z ING sparowaną z kontem walutowym. Przeszło pięknie, ściągnęło euro z konta walutowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.


To lipa. Nie mam PayPall ani żadnej karty debetowej, kredytowej itd. Czy założenie PayPall mi coś da, jeśli nie mam karty debetowej?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.08.2017 09:46

Jeśli nie posiadasz żadnej karty do swojego konta (aż trudno mi uwierzyć :) ) to założone wcześniej konto PayPal, możesz doładować środkami ze swojego rachunku bankowego.
Chorwacki_Sir
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chorwacki_Sir » 02.08.2017 09:56

Slavko1974 napisał(a):
fleischman napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Takie trochę głupie pytanie, ale nie mogę tego wyczytać na stronie: jakie są sposoby płatności na tolltickets? Czy przelew z konta walutowego jest też, czy tylko karta kredytowa?


Przelewu nie ma.
Karta kredytowa, PayPall (jeśli masz konto).
Ja płaciłem zwykłą debetową Visa z ING sparowaną z kontem walutowym. Przeszło pięknie, ściągnęło euro z konta walutowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.


To lipa. Nie mam PayPall ani żadnej karty debetowej, kredytowej itd. Czy założenie PayPall mi coś da, jeśli nie mam karty debetowej?



ja przed chwilą płaciłem normalną kartą. pożycz od kogoś z rodziny

mnie wyszło 2x AT 10 dni i 1x CZ miesiąc 168,80 zł (Millenium) z wysyłką i pakowaniem.
kbarann
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.02.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbarann » 02.08.2017 10:44

a jadąc przez Słowację i Węgry na tydzień to 10 dniowe mi starczą...
w samej Chorwacji płacimy jak u nas na bramkach ??
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 02.08.2017 11:46

Jeszcze tutaj napiszę, bo widzę, że więcej ludzi czyta ten wątek.

Dzięki informacji tutaj zdobytych, zakupiłam winiety na Słowację i Wegry (enzamka, ematrica). Wszystko byłoby super, gdyby wczoraj kobieta nie skasowała nam auta. Oczywiście naszym samochodem już nie pojedziemy. Dostaliśmy auto zastępcze. Napisałam na enzamka, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi czy można zmienić numer rejestracyjny. Natomiast z Węgier otrzymałam odpowiedź na 5 stron, że w zasadzie można, ale muszę przyjechać OSOBIŚCIE do któregoś z ich Customer Service na terenie Węgier, przywieźć dokumenty i wpłacić 1500 forintów. Oczywiście nie mogę jechać wtedy autostradą.

To tak a propos wcześniejszego zakupu winiet. Niby taniej i wygodniej, ale jak widać niekoniecznie. Teraz muszę zakupić nową lub 2 nowe winiety i płacę podwójnie.

Może jednak jest jakieś wyjście bądź czegoś nie zrozumiałam? jeśli nie, to NA PEWNO nie kupię więcej winiet wcześniej przez internet.

Czy mogę kupić winietę na Węgry na granicy polsko-słowackiej, żeby mieć potem spokój?
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 02.08.2017 11:55

Slavko1974 napisał(a):
fleischman napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Takie trochę głupie pytanie, ale nie mogę tego wyczytać na stronie: jakie są sposoby płatności na tolltickets? Czy przelew z konta walutowego jest też, czy tylko karta kredytowa?


Przelewu nie ma.
Karta kredytowa, PayPall (jeśli masz konto).
Ja płaciłem zwykłą debetową Visa z ING sparowaną z kontem walutowym. Przeszło pięknie, ściągnęło euro z konta walutowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.


To lipa. Nie mam PayPall ani żadnej karty debetowej, kredytowej itd. Czy założenie PayPall mi coś da, jeśli nie mam karty debetowej?


Debetowa - czyli "zwykła", normalna karta płatnicza. O to mi chodziło.
pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 6...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone