Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jola_asia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.05.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola_asia » 14.07.2017 09:45

Witam mam do odsprzedania 2 winiety na czechy miesięczne od 15.07.2017.Z przyczyn osobistych nie możemy z nich skorzystać.70 zł sztuka
grzesiek240
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek240 » 14.07.2017 14:51

Witam potrzebuje radę dzisiaj wróciłem z Chorwacji pierwszy raz jechałem płatnym odcinkiem przez Slowenia zakupiłem winiete i ja nakleilem teraz zauważyłem że jest ledwo widoczna po została naklejona na czarnym górnym pasku moja pytanie jest takie czy teraz mogę dostać za to jakiś mandat czytałem że winieta jest ważna tylko wtedy gdy jest dobrze umieszczona udało się przejechać Slowenie bez problemów nawet koło patrolu Ale się trochę martwię
jola_asia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.05.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola_asia » 14.07.2017 19:54

jola_asia napisał(a):Witam mam do odsprzedania 2 winiety na czechy miesięczne od 15.07.2017.Z przyczyn osobistych nie możemy z nich skorzystać.70 zł sztuka

Nieaktualne.Winiety sprzedane
smerf
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.02.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) smerf » 14.07.2017 20:12

Właśnie zamówiłem winiety on lin na stronie winiety.com.pl na samochód osobowy do 3,5 DMC na Czechy na 10 dni wyszło 68,50 zł a Austria 10 dni 56,50 zł,koszt przesyłki poczta polska 9,50 zł i mam spokój zero stresu że przejadę CPN gdzie miałem je kupić,zero stania w kolejce i po prosto pełen psychiczny spokój że wszystko do wyjazdu gotowe.A czy drożej niz na granicy:Czy to ważne,wolę spokojną głowę niż bieganie po CPNie aby zaoszczędzić parę groszy. :D
Ostatnio edytowano 14.07.2017 21:51 przez smerf, łącznie edytowano 1 raz
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 14.07.2017 21:44

Zdaje się że miesięczna winieta na Czechy jest 2 € droższa na tolltickets niż w sklepie na granicy tak? Ja również kupiłem wysyłkowa żeby sobie spokojnie jechać.
marzyciel
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 16.02.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzyciel » 16.07.2017 16:12

krzysztofm1982 napisał(a):Witam
proszę o radę chcę kupić 2 winiety do Austrii 10 dniowe oraz 1 miesięczną do Słowenii. Planowany wyjazd 4 sierpnia. Winiety do Austrii kupuje od 01.08. oraz od 11.08 natomiast i jest wszystko ok, natomiast kupując winietę do Słowenii nie mam wyboru od kiedy ma obowiązywać i stąd moje pytanie jak dokonać zakupu takowej winiety z datą dla mnie odpowiednią.


W tamtym roku była informacją że data wysyłki jest równoważna z datą startową winiety Słoweńskiej albo jakoś podobnie. Nie było opcji wyboru początku tej winiety bo czas wysyłki nią był - nie można jej było kupić np na "za miesiąc jak inne.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 16.07.2017 17:16

grzesiek240 napisał(a):Witam potrzebuje radę dzisiaj wróciłem z Chorwacji pierwszy raz jechałem płatnym odcinkiem przez Slowenia zakupiłem winiete i ja nakleilem teraz zauważyłem że jest ledwo widoczna po została naklejona na czarnym górnym pasku moja pytanie jest takie czy teraz mogę dostać za to jakiś mandat czytałem że winieta jest ważna tylko wtedy gdy jest dobrze umieszczona udało się przejechać Slowenie bez problemów nawet koło patrolu Ale się trochę martwię


Jak przejechałeś i nikt cie nie złapał to mandatu nie dostaniesz. ja dodam od siebie że w poprzednim samochodzie miałem fabrycznie przyciemniony pasek u góry przedniej szyby i zawsze tam miałem winiety. Raz na parkingu austriaki oglądali wszystki ale zero jakiejkolwiek reakcji że jest na tym przyciemnionym
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 16.07.2017 20:56

Kupował ktoś w PZMT winiety? Mam odział w Krakowie i mogę osobiście podjechać i zakupić.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.07.2017 21:06

radzio327 napisał(a):Kupował ktoś w PZMT winiety? Mam odział w Krakowie i mogę osobiście podjechać i zakupić.

Zapewne kupowało wielu. Chcesz przepłacić prawie 30%?
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 16.07.2017 22:16

Różnica 30-40 zł na winietach i miec spokój z kupowaniem po drodze to żadna różnica,interesuje mnie tylko czy są to winiety naklejane także czy nie ?
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 16.07.2017 22:22

radzio327 napisał(a):Różnica 30-40 zł na winietach i miec spokój z kupowaniem po drodze to żadna różnica,interesuje mnie tylko czy są to winiety naklejane także czy nie ?

A którędy zamierzasz jechać? Bo Duchy Święte nie jesteśmy i nie potrafimy czytać w myślach.

W Austrii i Czechach się nalepia.
Na Słowacji i Węgrzech nie.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 16.07.2017 22:28

radzio327 napisał(a):Różnica 30-40 zł na winietach i miec spokój z kupowaniem po drodze to żadna różnica, interesuje mnie tylko czy są to winiety naklejane także czy nie ?

Są to normalne winiety jakie kupiłbyś w kraju docelowym, naklejane tam gdzie są naklejane, e-winiety tam gdzie takie są.
Swoją drogą, skorzystaj z doświadczenia forumowiczów i kup tam gdzie większość przez net, lub po drodze.
Ja w PZM kupiłem tylko raz za pierwszym razem jak byłem mocno wystraszony wyjazdem :mrgreen:
krystek_11@poczta.fm
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek_11@poczta.fm » 17.07.2017 08:20

Witam!
Jaki jest czas oczekiwania na winiety jeśli dziś bym zamówił 17.07. Wyjeżdzam 28.07. Zdążą dojść?
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 09:47

romuald22 napisał(a):
radzio327 napisał(a):Różnica 30-40 zł na winietach i miec spokój z kupowaniem po drodze to żadna różnica,interesuje mnie tylko czy są to winiety naklejane także czy nie ?

A którędy zamierzasz jechać? Bo Duchy Święte nie jesteśmy i nie potrafimy czytać w myślach.

W Austrii i Czechach się nalepia.
Na Słowacji i Węgrzech nie.
. Słowacja i Węgry,
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 17.07.2017 09:50

krystek_11@poczta.fm napisał(a):Witam!
Jaki jest czas oczekiwania na winiety jeśli dziś bym zamówił 17.07. Wyjeżdzam 28.07. Zdążą dojść?

Spokojnie dojdą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 6...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone