Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 06.06.2017 10:54

viltob08 napisał(a):
matufa napisał(a):podajesz datę wysyłki winiety i od dnia wysyłki liczy się ważność winiety(nie od dnia zakupu)


Ale nie w przypadku miesięcznej...przy 7-dniowej podajesz datę, ale miesięczna obowiązuje z dniem zakupu...



kupujesz np teraz (miesięczną) a datę wysyłki ustalasz na np 1 lipca i wysyłają w tym terminie i od tego momentu jest ważna (to tak jakbyś kupił 1 lipca)
nowac
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowac » 06.06.2017 11:31

Data wysyłki - czy to jest droga mailową?
Na tolltickets stoi "CZ: Winieta 10-dniowa 2017 (dla pojazdu do 3,5 t)
Ważna od wybranego dnia."
Czy to znaczy że jak chciałbym wjechać do CZ 8.07 to mam ważną od 08 00:00 do 17 23.59??
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 06.06.2017 11:58

nowac napisał(a):Data wysyłki - czy to jest droga mailową?
Na tolltickets stoi "CZ: Winieta 10-dniowa 2017 (dla pojazdu do 3,5 t)
Ważna od wybranego dnia."
Czy to znaczy że jak chciałbym wjechać do CZ 8.07 to mam ważną od 08 00:00 do 17 23.59??


Tak :-)
Tak :-)
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 06.06.2017 13:00

Mam i ja :oczko_usmiech:

Zamówione jeszcze w kwietniu z datą wysyłki na 31 maja - dotarły wczoraj, 5 czerwca :hearts:

Teraz pozostaje odbębnić 30 DDW i wio! :papa:
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 06.06.2017 14:47

Także dziś zamówiłem, jutro wysyłka i pojawią się między 13, a 19.
danol148
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 24.08.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) danol148 » 06.06.2017 15:13

Winiety już w domu teraz czekać 24 DDW :D
magda_p_dg
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_p_dg » 07.06.2017 12:19

Witam,
proszę o potwierdzenie, czy za winiety mogę zapłacić przelewem SEPA przez system bankowości internetowej np banku ING? nie jest wymagana płatność tylko kartą płatniczą lub kredytową, prawda?
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 07.06.2017 14:52

magda_p_dg napisał(a):Witam,
proszę o potwierdzenie, czy za winiety mogę zapłacić przelewem SEPA przez system bankowości internetowej np banku ING? nie jest wymagana płatność tylko kartą płatniczą lub kredytową, prawda?

Gdzieś wcześniej ktoś pisał że taki przelew robił ( bank tu nie ma zanaczenia) ale przelew w jego banku był płatny. W ing przy temacie zaliczek tez pisali że przelew płatny 5zł. A kartą szybciej wygodniej i bezpłatnie (bank euro czy to przelewem czy kartą i tak przeliczy po tym samym lekko niefajnym kursie)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 07.06.2017 15:40

Winiety kupiłem w zeszłym tygodniu(poniedziałek) i do tej pory nic nie dostałem,pieniądze z konta zeszły i potwierdzenie jest. Spotkał ktoś się z taką sytuacją?.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 07.06.2017 15:43

Z napisał(a):Winiety kupiłem w zeszłym tygodniu(poniedziałek) i do tej pory nic nie dostałem,pieniądze z konta zeszły i potwierdzenie jest. Spotkał ktoś się z taką sytuacją?.


Sprawdź gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Zdarza się, ze leży to już na naszej poczcie :-) Poza tym czas przesyłki to 7 dni roboczych, więc jeszcze są w czasie ;-)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 07.06.2017 22:51

Człowiek czyta, zastanawia się, kupić nie kupić, a może z PZMot, bo co to jest za różnica 20 czy 30 zł więcej sumarycznie i w dodatku płatność z Polski. No i się zdecydował jednak na Tolltickets, zarejestrował i już chciał sfinalizować, mimo, iż nie lubi tego typu transakcji i w odpowiedzi dostaje to: Transakcja została odrzucona przez instytucję finansową. Proszę sprawdzić wprowadzone dane.
PKOBP, karta Visa, jakby kto pytał. Na Eurobanku też ponoć nie działajet. Ech...
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 07.06.2017 23:35

nie wiem jak PKOBP ale Eurobank Visa nie było żadnych problemów
Pazurek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 22.01.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pazurek » 07.06.2017 23:41

Trajgul napisał(a):Człowiek czyta, zastanawia się, kupić nie kupić, a może z PZMot, bo co to jest za różnica 20 czy 30 zł więcej sumarycznie i w dodatku płatność z Polski. No i się zdecydował jednak na Tolltickets, zarejestrował i już chciał sfinalizować, mimo, iż nie lubi tego typu transakcji i w odpowiedzi dostaje to: Transakcja została odrzucona przez instytucję finansową. Proszę sprawdzić wprowadzone dane.
PKOBP, karta Visa, jakby kto pytał. Na Eurobanku też ponoć nie działajet. Ech...

Może masz zablokowane płatności internetowe kartą, zadzwoń na infolinię banku albo sprawdź samemu na koncie w ustawieniach karty.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 08.06.2017 06:15

Również zamówiłem winiety - płatność PayPal wyszło najkorzystniej. Teraz czekam.... :)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 08.06.2017 07:48

Farstone napisał(a):Również zamówiłem winiety - płatność PayPal wyszło najkorzystniej. Teraz czekam.... :)

Paypal i najkorzystniej to jak jest niekorzystnie....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone