Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 31.05.2017 09:04

Jeśli jesteś pewny wyjazdu to możesz już zamówić. Jako, że życie lubi płatać figle ja zamawiam z 1 miesięcznym wyprzedzeniem co przy max. 7 dniowej dostawie daje mi min. 3 tyg. przed wyjazdem. Co zaś tyczy sie trasy i 7 dniowego wyjazdu ważne czy nocujesz czy nie po drodze bo od tego zależy data rozpoczęcia ważności winiety. Co do "opłacalności" to sam zobaczysz, że bardziej opłaca się miesięczna w Czechach niż dwie tygodniowe, ale w Austrii już bardziej się opłaca kupić dwie tygodniówki. W Słowenii nie ma to znaczenia bo koszt jest identyczny TYLKO przez tolltickets nie kupisz miesięcznej w SLO z własną data tylko datą sprzedaży więc bardziej opłaca się kupić dwie tygodniówki. Zasadniczo wszystko masz opisane na stronie tolltickets.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 31.05.2017 10:48

Crocodyl napisał(a):. Co do "opłacalności" to sam zobaczysz, że bardziej opłaca się miesięczna w Czechach niż dwie tygodniowe, ale w Austrii już bardziej się opłaca kupić dwie tygodniówki.

W Czechach i Austrii mamy winiety dziesięciodniowe a nie tygodniowe :wink:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 31.05.2017 10:51

dids76 napisał(a):W Czechach i Austrii mamy winiety dziesięciodniowe a nie tygodniowe :wink:

Racja, mylić sie ludzka rzeczą jest. Co nie zmienia faktu, że rachunek sie zgadza.
Grigory
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 31.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigory » 31.05.2017 11:21

Witam. Mam takie pytanko. Dość przypadkowo anulowałem zakupione i zapłacone poprzez PayPal winiety na tolltickets, w ciągu godzinki od zakupu. Napisałem w formularzu kontaktowych czy idzie cofnąć to anulowanie..no i orientujecie się czy i po jakim czasie dostane zwrot środków na konto? dodam że nie byłem zalogowany na PayPal. Miał ktoś taki przypadek? I z góry dziekuje za odpowiedzi
Pawci__o
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawci__o » 31.05.2017 12:09

Witam, wybieram się do Chorwacji, wyjazd z okolic Rzeszowa 15 czerwca, powrót, wyjazd z Chorwacji 30 czerwca - mam pytanie o winiety - jadę do miejscowości: Drasnice - czy jest jakaś trasa, którą można uniknąć części opłat za autostrady nie wydłużając zbytnio czasu podroży ?
jakie winiety najlepiej kupić? czy 10 dniowe czy też po 1 miesięcznej ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2017 12:15

Pawci__o napisał(a):Witam, wybieram się do Chorwacji, wyjazd z okolic Rzeszowa 15 czerwca, powrót, wyjazd z Chorwacji 30 czerwca - mam pytanie o winiety - jadę do miejscowości: Drasnice - czy jest jakaś trasa, którą można uniknąć części opłat za autostrady nie wydłużając zbytnio czasu podroży ?
jakie winiety najlepiej kupić? czy 10 dniowe czy też po 1 miesięcznej ?

Witam

trasa-do-chorwacji-z-polski-poludniowo-wschodniej-t20577.html

oplaty-za-autostrady-i-drogi-ekspresowe-t17828.html

No i jeszcze do poczytania

krotki-przewodnik-po-forum-i-spis-tresci-faq-t18622.html
kondi
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 01.10.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondi » 01.06.2017 08:43

Dzień dobry,

Nie wiem czy mogę w tym temacie, ale spróbuję.

Odsprzedam winiety zakupione w tolltickets. Czechy + Austria. Ważność od 9 czerwca (10 dniowe). Dziecko mi się poważnie rozchorowało i musimy odłożyć planowany od długiego czasu wyjazd :(

Cena +/- 85 PLN. Koszt dostawy DPD kurier na mój koszt.

Pozdrawiam,
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 02.06.2017 15:18

Witam,

Czy ktoś z Was kupował na tolltickets winiety na Węgry. Wiem że są to winiety elektroniczne i zastanawia mnie jak długo czeka sie na przesłanie danych potwierdzający rejestracje w systemie.
Chciałem kupić tez na Słowację, ale te widzę że obecnie nie są dostępne.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 02.06.2017 15:27

jacencjusz napisał(a):Witam,

Czy ktoś z Was kupował na tolltickets winiety na Węgry. Wiem że są to winiety elektroniczne i zastanawia mnie jak długo czeka sie na przesłanie danych potwierdzający rejestracje w systemie.
Chciałem kupić tez na Słowację, ale te widzę że obecnie nie są dostępne.


Kup tutaj :
Winiety:
- Słowacja - 14 eu/ mies. elektroniczna kupowana: https://www.eznamka.sk/selfcare/purchas ... ment=False
- Węgry - 18,5eu/mies. elektroniczna: https://www.virpay.hu/index.html

od razu dostajesz potwierdzenie na maila :-)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.06.2017 15:52

jacencjusz napisał(a):Czy ktoś z Was kupował na tolltickets winiety na Węgry. Wiem że są to winiety elektroniczne i zastanawia mnie jak długo czeka sie na przesłanie danych potwierdzający rejestracje w systemie.

W ubiegłym roku kupowałem przez tolltickets winiety elektroniczne (węgierską i rumuńską). Potwierdzenie w formie pdf do wydruku, przyszło natychmiast po dokonaniu transakcji.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.06.2017 00:31

viltob08 napisał(a):- Węgry - 18,5eu/mies. elektroniczna: https://www.virpay.hu/index.html

Pewnie głupie pytanie :roll:
ale pod danymi karty jest rubryka ( expire date ) i można tam zmieniać miesiąc i rok , nie wiem o co chodzi :(
bo ważność winiety wpisuje się na wcześniejszej stronie :roll:
z góry dzięki :papa:
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 03.06.2017 07:39

Expire date- data ważności karty. Miesiąc i rok.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.06.2017 21:43

akwarysta6 napisał(a):Expire date- data ważności karty. Miesiąc i rok.

Dzięki :D (rozumiem że chodzi o kartę kredytową) :wink:
pozdrawiam :D
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 03.06.2017 21:58

lotnikwsk napisał(a):
akwarysta6 napisał(a):Expire date- data ważności karty. Miesiąc i rok.

Dzięki :D (rozumiem że chodzi o kartę kredytową) :wink:
pozdrawiam :D

Może być też i debetowa;-)
pablo_ns
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 08.02.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo_ns » 04.06.2017 12:32

Koledzy potrzebuje pomocy, kupiłem winiete na Węgry na 30 dni i jako potwierdzenie przyszła mi na email taka mała karteczka z czerwonym logiem i nr rej auta oraz zakresem ważności winiety. Zawsze przychodziła duża karta a4 i teraz sie zastanawiam sie czy wszystko jest ok. Zamawialem na stronie https://ematrica.nemzetiutdij.hu/. Zapłaciłem tylko nie całe 70 zl. https://zapodaj.net/747cd270d264f.jpg.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 4...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone