Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
roberto1301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto1301 » 25.06.2018 20:33

Dobrze przepraszam za zamieszanie :) faktycznie to jest słowenia hehe człowiek dokładnie nie spojrzy i głupoty wypisuje. Szkoda że czechy i słowenia też e-winiety nie mają
Marcin1976*
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976* » 25.06.2018 20:49

Ile wynoszą dodatkowe koszty zakupu winiet (przesyłka, prowizja... itp.) pobierane przez tolltickets i czy mozna zapłacić ze zwykłego konta bankowego w złotówkach (bank ING) ???
roberto1301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto1301 » 25.06.2018 20:54

Co do banku to musisz zadzwonić i się spytać- najłatwiej chyba i pewna informacja. A co do opłat to z doświadczenia zeszłorocznego to kupno w pzm lub przy granicy wychodzili o wiele drożej niż z tolltickets. Średnio 20 zł na winiecie więcej.
roberto1301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto1301 » 25.06.2018 20:59

Z ciekawostki jednej znalazłem pewną informację że połowa obecnej drogi na Słowenii jest bezpłatna póki co. Czyli od podlehnika do granicy z cro jest bezpłatna do jesieni 2018
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 25.06.2018 22:55

Lechoo napisał(a):hm ja miałem normalnie śledzenie dostępne http://emonitoring.poczta-polska.pl/?nu ... 55527441DE (wysyłka za 2.4 eur)



Dzięki, faktycznie jest i moje winiety dziś dotarły do Wrocławia, jeszcze ze 3 dni na poczcie poleżą i może w piątek listonosz z Ukrainy przyniesie :D
Thomas81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 02.08.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas81 » 26.06.2018 07:19

Crocodyl napisał(a):Nasza poczta jest tu najsłabszym ogniwem. Dzisiaj otrzymałem winiety wysłane 18.06. Niby wszystko OK ale jak się okazało 4 dni leżały na poczcie. Najważniejsze, że są. Do tej pory docierały do mnie po 3-4 dniach.

Dokładnie - przy pierwszym zakupie winiet przesyłka po dwóch dniach była w PL. U nas "szła" kolejne 5 dni - jak zapytałem dlaczego tak długo dowiedziałem się że przecież to zwykły list pomimo że na liście była naklejka "Priorytet"
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 26.06.2018 10:21

czy kupując winietę węgierską potwierdzenie macie jako treść maila czy jako załącznik?

ja mam jako treść, a wydaje mi się że w poprzednich latach była jako załącznik, słowacką też mam jako załącznik
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2018 10:31

jolcix napisał(a):czy kupując winietę węgierską potwierdzenie macie jako treść maila czy jako załącznik?

ja mam jako treść, a wydaje mi się że w poprzednich latach była jako załącznik, słowacką też mam jako załącznik


W zeszłym roku, w mailu miałem potwierdzenie w treści a załącznik mogłem pobrać na stronie:

You can download the prepared control slip(s) in PDF format under the "Invoice history" menu item, after logging in on the https://ematrica.nemzetiutdij.hu website.

Słowacka przyszła jako załącznik.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 26.06.2018 10:35

Pääkäyttäjä napisał(a):
jolcix napisał(a):czy kupując winietę węgierską potwierdzenie macie jako treść maila czy jako załącznik?

ja mam jako treść, a wydaje mi się że w poprzednich latach była jako załącznik, słowacką też mam jako załącznik


W zeszłym roku, w mailu miałem potwierdzenie w treści a załącznik mogłem pobrać na stronie:

You can download the prepared control slip(s) in PDF format under the "Invoice history" menu item, after logging in on the https://ematrica.nemzetiutdij.hu website.

Słowacka przyszła jako załącznik.


dziękuję bardzo :)
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 26.06.2018 12:55

lukasz22i napisał(a):
Lechoo napisał(a):hm ja miałem normalnie śledzenie dostępne http://emonitoring.poczta-polska.pl/?nu ... 55527441DE (wysyłka za 2.4 eur)



Dzięki, faktycznie jest i moje winiety dziś dotarły do Wrocławia, jeszcze ze 3 dni na poczcie poleżą i może w piątek listonosz z Ukrainy przyniesie :D


Hmm..., a w którym miejscu mogę znaleźć nr przesyłki? Bo przeleciałem po wszystkich zakładkach i nie widzę, tak samo w żadnym mailu nie spostrzegłem...
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 26.06.2018 13:30

Endrju napisał(a):
lukasz22i napisał(a):
Lechoo napisał(a):hm ja miałem normalnie śledzenie dostępne http://emonitoring.poczta-polska.pl/?nu ... 55527441DE (wysyłka za 2.4 eur)



Dzięki, faktycznie jest i moje winiety dziś dotarły do Wrocławia, jeszcze ze 3 dni na poczcie poleżą i może w piątek listonosz z Ukrainy przyniesie :D


Hmm..., a w którym miejscu mogę znaleźć nr przesyłki? Bo przeleciałem po wszystkich zakładkach i nie widzę, tak samo w żadnym mailu nie spostrzegłem...


Zaraz po zakupie otrzymałem maila zwrotnego i w treści znalazłem, cyt.,,

Dear Mr Łukasz.......... ,

your order 1628318 was handed over today to our logistics partner.
Shipment is carried out by: Deutsche Post (Registered mail RH314694725DE)

Customer number: 443123
Order number: 1628318,,

Nr to ten od RH...
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 26.06.2018 13:45

lukasz22i napisał(a):Shipment is carried out by: Deutsche Post (Registered mail RH314694725DE)


U mnie powyższe zdanie kończy się na "Deutsche Post" :twisted: Żadnego trackingu nie ma, dlatego też w jednej z powyższych wiadomości napisałem, że nie da się sprawdzić. Zerknąłem na zamówienie z kwietnia i też to samo :(
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 26.06.2018 14:03

Dziwna sprawa :roll:
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 26.06.2018 14:19

Endrju napisał(a):
lukasz22i napisał(a):Shipment is carried out by: Deutsche Post (Registered mail RH314694725DE)


U mnie powyższe zdanie kończy się na "Deutsche Post" :twisted: Żadnego trackingu nie ma, dlatego też w jednej z powyższych wiadomości napisałem, że nie da się sprawdzić. Zerknąłem na zamówienie z kwietnia i też to samo :(

Sprobujcie ten number od przesylki wpisac na stronie poczty polskiej. Tez tak mialem ze nic sie nie dzialo a na sledzeniu przez poczte juz bylo
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 26.06.2018 14:32

Nr przesyłki jest w mailu, który przychodzi w dniu wysyłki, a nie w tym z potwierdzeniem zamówienia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 9...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone