Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.06.2018 08:28

Lechoo napisał(a):Możesz kupić zwykłą - naklejaną.

Nie tylko może, ale nawet musi kupić zwykłą - naklejaną. :wink:
Niestety, Austriacy wymyślili sobie 18dni karencji i nic z tym nie zrobisz :papa:
rudi2891
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 27.05.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudi2891 » 19.06.2018 08:33

Zastanawia mnie po co kupować winietę wcześniej i płacić za wysyłkę skoro można bez problemu kupić winiety w trasie?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 19.06.2018 08:37

rudi2891 napisał(a):Zastanawia mnie po co kupować winietę wcześniej i płacić za wysyłkę skoro można bez problemu kupić winiety w trasie?

No właśnie ... :mrgreen: gdybyś był na bieżąco z tematem, wiedziałbyś, że czasami bywają problemy, dlatego niektórzy kupują wcześniej, a że przy tym robi się zamieszanie ... no cóż wątek nie umiera. :oczko_usmiech:
rudi2891
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 27.05.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudi2891 » 19.06.2018 09:16

No właśnie chyba nie jestem na bieżąco.O jakie problemy chodzi?Jechałem trzy razy na CRO i nigdy nie było problemu z zakupem winiet na granicach.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 19.06.2018 09:26

rudi2891 jedni zabierają w drogę kanapki, inni kupują jedzenie w trasie. Jedni sikają w krzaczki, inni korzystają w tym celu z ubikacji. Są też tacy, którzy ruszają w drogę z przyklejonym kompletem winiet, a inni kupują je w trakcie drogi. Każdy ma wolną wolę i czyni według własnych potrzeb. Co tu drążyć? :mrgreen:

A problemy w trasie mogą być różne... Wystarczy brak prądu lub awaria terminala na stacji - pewnie zdarza się rzadko, ale zdarzyć się może. Jeśli winiety kupisz wcześniej, to taki problem nie jest problemem :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 19.06.2018 09:33

rudi2891 napisał(a):No właśnie chyba nie jestem na bieżąco.O jakie problemy chodzi?Jechałem trzy razy na CRO i nigdy nie było problemu z zakupem winiet na granicach.

Różne problemy ludzie mają:
- zamknięta stacja w nocy
- brak winiet, bądź tych o konkretnym nominale
- jadą i nie chcą się zatrzymywać akurat w miejscu, gdzie trzeba by dokonać zakupu
- bo mają obawy, że się nie dogadają
- bo nie mają gotówki, a terminal jest niesprawny itp. itd ...

I dla nich jest ten wątek, a nie dla kupujących winiety na trasie. :wink:
Ostatnio edytowano 19.06.2018 11:05 przez walp, łącznie edytowano 1 raz
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 19.06.2018 10:44

rudi2891 napisał(a):Zastanawia mnie po co kupować winietę wcześniej i płacić za wysyłkę skoro można bez problemu kupić winiety w trasie?

Dla wygody i spokoju :mrgreen:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 19.06.2018 10:47

Lechoo napisał(a):Dla wygody i spokoju :mrgreen:


Tak, ale jest ale ... ;-) kilka lat temu kupiliśmy winiety, a potem nagle się okazało, że nie możemy wyjechać w zaplanowanym terminie... i tutaj lepsza jest opcja kupowania po drodze ;-)
Teraz kupujemy po drodze, a online tak 2-3 dni przed :-)
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 19.06.2018 11:05

Lechoo napisał(a):Możesz kupić zwykłą - naklejaną.


Czyli jednak stacja... to na Czechy też już kupię stacjonarnie bo jednej to nie chce zamawiać. Przegapiłem info o tych 18 dniach i zostaje reka w nocniku :D a chciałem uniknąć stawania w nocy za winietami, dzieci będą spaly a każdy rodzic wie, że spiące dzieci to grzeczne dzieci.
rudi2891
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 27.05.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudi2891 » 19.06.2018 13:39

2 lata temu wybieraliśmy się do CRO a że byłem kilka dni wcześniej w Czechach to kupiłem winietę.Apartmani był zarezerwowany,żona walizki spakowała i mieliśmy w niedzielę na noc ruszać.W sobotę rano w pracy rękę złamałem! #@#!!! 50zl.na winitę przepadło,ale w tym wszystkim to był najmniejszy problem. :roll:
bloszek86
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bloszek86 » 19.06.2018 16:01

Janusz Bajcer napisał(a):
Farstone napisał(a):Na Węgry i Słowację też kupujecie na Tolltickets czy na innych serwisach?

https://ematrica.nemzetiutdij.hu/
https://eznamka.sk/pl

Cześć

Wyjazd 07.07 Powrót 21.07 trasa Sło i Węgry
Chce zamówić winiety mam banalne pytania:
Napewno potrzebuje dwie miesięczne winiety

- Czy na w/w stronach zakupie winiety ważne z wcześniejszymi datami np od 5.07 czy data zakupu internetowego jest data początkowa obowiązującej winiety.
- Czy zapłacę karta revolut?
- Może ktoś ma doświadczenie i w skrócie napisze jak zamówić winiety?

Pozdrawiam i dziękuję
Roman
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2018 16:48

bloszek86 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Farstone napisał(a):Na Węgry i Słowację też kupujecie na Tolltickets czy na innych serwisach?

https://ematrica.nemzetiutdij.hu/
https://eznamka.sk/pl

Cześć

Wyjazd 07.07 Powrót 21.07 trasa Sło i Węgry
Chce zamówić winiety mam banalne pytania:
Napewno potrzebuje dwie miesięczne winiety

- Czy na w/w stronach zakupie winiety ważne z wcześniejszymi datami np od 5.07 czy data zakupu internetowego jest data początkowa obowiązującej winiety.
- Czy zapłacę karta revolut?
- Może ktoś ma doświadczenie i w skrócie napisze jak zamówić winiety?

Pozdrawiam i dziękuję
Roman

1. Tak, sam ustalasz datę ważności winiety.
2. Nie mam takiej karty, ale pewnie można.
3. Na stronkach jest instrukcja ... lub tutaj >>> https://www.turysta.org/tag/e-winiety/
andrzej0075
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej0075 » 19.06.2018 16:50

lukasz22i napisał(a):
Lechoo napisał(a):Możesz kupić zwykłą - naklejaną.


Czyli jednak stacja... to na Czechy też już kupię stacjonarnie bo jednej to nie chce zamawiać. Przegapiłem info o tych 18 dniach i zostaje reka w nocniku :D a chciałem uniknąć stawania w nocy za winietami, dzieci będą spaly a każdy rodzic wie, że spiące dzieci to grzeczne dzieci.


Na Austrię też możesz kupić naklejaną winietę przez tolltickets.com, więc nie jesteś uzależniony tylko od punktów stacjonarnych. Ja takie zamówiłem. Jak masz jeszcze czas to przysyłają z reguły w ciągu tygodnia (może kilka dni dłużej) od zamówienia.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 19.06.2018 23:12

andrzej0075 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):
Lechoo napisał(a):Możesz kupić zwykłą - naklejaną.


Czyli jednak stacja... to na Czechy też już kupię stacjonarnie bo jednej to nie chce zamawiać. Przegapiłem info o tych 18 dniach i zostaje reka w nocniku :D a chciałem uniknąć stawania w nocy za winietami, dzieci będą spaly a każdy rodzic wie, że spiące dzieci to grzeczne dzieci.


Na Austrię też możesz kupić naklejaną winietę przez tolltickets.com, więc nie jesteś uzależniony tylko od punktów stacjonarnych. Ja takie zamówiłem. Jak masz jeszcze czas to przysyłają z reguły w ciągu tygodnia (może kilka dni dłużej) od zamówienia.


Dzięki za info, teraz wiem więcej - tylko mam stracha że mogą nie dojść do przyszłego piątku, a wyjazd w niedzielę.
bloszek86
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bloszek86 » 20.06.2018 09:42

Janusz Bajcer napisał(a):
bloszek86 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Farstone napisał(a):Na Węgry i Słowację też kupujecie na Tolltickets czy na innych serwisach?

https://ematrica.nemzetiutdij.hu/
https://eznamka.sk/pl

Cześć

Wyjazd 07.07 Powrót 21.07 trasa Sło i Węgry
Chce zamówić winiety mam banalne pytania:
Napewno potrzebuje dwie miesięczne winiety

- Czy na w/w stronach zakupie winiety ważne z wcześniejszymi datami np od 5.07 czy data zakupu internetowego jest data początkowa obowiązującej winiety.
- Czy zapłacę karta revolut?
- Może ktoś ma doświadczenie i w skrócie napisze jak zamówić winiety?

Pozdrawiam i dziękuję
Roman

1. Tak, sam ustalasz datę ważności winiety.
2. Nie mam takiej karty, ale pewnie można.
3. Na stronkach jest instrukcja ... lub tutaj >>> https://www.turysta.org/tag/e-winiety/


Ok będę próbował :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 9...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone