Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2018 11:38

Pik71 napisał(a):Panowie jak czytam o Waszych problemach z zakupem e-winiety to jestem w 100% przekonany że najszybciej, najprościej i bez problemów najlepszym wyjściem jest kupno winiety zaraz po przekroczeniu granicy danego państwa.

Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to masz rację, kupuj na stacjach benzynowych, tylko któregoś razu okaże się że nie mają winiety lub jest awaria i jesteś w czarnej .upie.
Zakup winiety dla średnio ogarniętego użytkownika internetowych zakupów trwa minutę , i można go dokonać nawet w samochodzie, jak nie starczy czasu przed wyjazdem.
A zatrzymam się w dogodnym dla mnie miejscu , a nie tam gdzie muszę bo trzeba kupić winietę i w panice szukam miejsca gdzie je sprzedają.
A paliwo też nie którzy jeszcze wożą , o ziemniakach nie wspominam bo starsi forumowicze pamiętają "słynną" akcję "Ratunku"
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 02.07.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 05.05.2018 17:25

Jak już mówimy o czytaniu ze zrozumieniem to warto sobie przeczytać że ostatnia dyskusja dotyczy zakupu e-winiety. Argument że może zabraknąć winiety jest słaby, szczególnie teraz jak nalepka została tylko w Czechach.
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2018 19:38

Ale może być przerwa, awaria lub kolejka.
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 06.05.2018 14:16

Panowie, cała ta dyskusja powinna się dawno skończyć, bo nic nie wnosi do tematu. Tolltickets jest genialną sprawą. W tydzień max półtora masz winiety w domu. Kleisz i jedziesz bez zbędnego zatrzymywania się na granicy. Po to mamy schengen żeby jechać, a nie kombinować z zatrzymywaniem.
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.05.2018 15:23

Pik71 napisał(a):Jak już mówimy o czytaniu ze zrozumieniem to warto sobie przeczytać że ostatnia dyskusja dotyczy zakupu e-winiety. Argument że może zabraknąć winiety jest słaby, szczególnie teraz jak nalepka została tylko w Czechach.


Też myślałem, że winietki na stacjach czeskich są zawsze, dopóki 28.04 nie spędziłem pół godziny na szukaniu winietek w Ostrawie ;) Na pierwszej stacji przy autostradzie wybyły, tak samo na paru innych stacjach w samym mieście, bo najwyraźniej Czesi też ruszyli na długi weekend. Udało się kupić gdzieś na 5. stacji z kolei - sprzedawca pochwalił się, że ma ostatnie TRZY...
Ale pewnie to specyfika długiego weekendu.
argo3
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) argo3 » 07.05.2018 17:10

Czołem jestem tu nowy i mam małe pytanko planuje wyjazd 20.07 i chciałem kupić komplet winiet na (Czechy, Austrię i Słowenię,"sorki" :)) na tolltickets kiedy najlepiej to zrobić jak długo idą winietki.
I i jeszcze jedno oczywiście na stronie tolltickets otrzymuje winiety do naklejenia na szybę?
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 07.05.2018 21:26 przez argo3, łącznie edytowano 2 razy
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 07.05.2018 18:00

Najlepiej to 3 tygodnie wcześniej i spokój, tak winiety są na szybę.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 07.05.2018 20:25

argo3 napisał(a):...chciałem kupić komplet winiet na (Czehcy, Austrę i Słowenie)

Nie znam niektórych krajów.
Na jakim są kontynencie?

A na pytanie zadane są tu odpowiedzi.
argo3
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) argo3 » 07.05.2018 21:26

Lechoo napisał(a):Najlepiej to 3 tygodnie wcześniej i spokój, tak winiety są na szybę.


dzięki za pomoc :) a za klopsa "sorki"
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 09.05.2018 18:14

argo3 napisał(a):
Lechoo napisał(a):Najlepiej to 3 tygodnie wcześniej i spokój, tak winiety są na szybę.


dzięki za pomoc :) a za klopsa "sorki"


Przy zakupie przez tolltickets podajesz daty, od których mają obowiązywać winiety i przychodzą już przebite zgodnie z tym co podałeś. Naklejasz na szybę i heja :)
Dokładnie, na 3 tyg wcześniej i masz spokój. Max 10 dni (przeważnie tydzień) i masz przesyłkę w domu :)
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 11.05.2018 08:44

Pik71 napisał(a):Jak już mówimy o czytaniu ze zrozumieniem to warto sobie przeczytać że ostatnia dyskusja dotyczy zakupu e-winiety. Argument że może zabraknąć winiety jest słaby, szczególnie teraz jak nalepka została tylko w Czechach.

I na Słowenii...
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 02.07.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 12.05.2018 13:27

Farstone napisał(a):
Pik71 napisał(a):Jak już mówimy o czytaniu ze zrozumieniem to warto sobie przeczytać że ostatnia dyskusja dotyczy zakupu e-winiety. Argument że może zabraknąć winiety jest słaby, szczególnie teraz jak nalepka została tylko w Czechach.

I na Słowenii...

Zgadza się, ale chyba już ostatni rok. Od kwietnia pojazdy ponad 3,5 T winieta tylko elektroniczna. Pewnie z czasem wprowadzą dla wszystkich.
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 13.05.2018 12:24

A nie wiecie czy na tolltickets można kupić e-wniety austriackie. Węgierskie widzę, że można kupić, słowackich chyba nie można. Wysłałem im zapytanie odnośnie austriackich ale odpowiedzi brak.

Pozdrav
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 13.05.2018 12:26

Koziorożec napisał(a):A nie wiecie czy na tolltickets można kupić e-wniety austriackie. Węgierskie widzę, że można kupić, słowackich chyba nie można. Wysłałem im zapytanie odnośnie austriackich ale odpowiedzi brak.

Pozdrav


Elektroniczne to chyba tylko na tej stronie: https://shop.asfinag.at/pl/
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 13.05.2018 20:12

Czy kupując winiety miesięczne na Czechy, Słowacja i Węgry np. dnia 4.08 to są one ważne do 31.08 czy liczy się 30 dni i do 4.09 ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 7...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone