Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Willa Mario - Drvenik

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
manitugg
Globtroter
Willa Mario - Drvenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 16.05.2018 07:52

Witajcie był może ktoś w willi Mario w mieście Drvenik jakieś spostrzeżenia subiektywne oceny co do samego hotelu , obsługi , wyżywienia ,okolicznych plaż . z góry dziękuje.
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 12.07.2018 14:22

Tak więc odpowiem sobie sam :)
Hotel
- wybudowany chyba w 2012 tzn widać ze niedawno , widać t po pokoju holu łazience czy sprzęcie wszystko w miarę nowe .
-Łazienka czyściutka bez zarzutu,
-klima działająca(chociaż ja nie specjalnie korzystam)
-Jedzenie ok bardzo dobre, dużo i syte choć ryb mi brakowało, dostępny expres do zrobienia kawy czy herbaty
-jadalnia w otwartym patio po dwóch bokach budynku (tu bym polecił aby zatrudnili lepszego fotografa do zrobienia zdjąć w ofercie hotelu bo mnie troche odstraszały a niepotrzebnie :))
- położenie tak jak w opisie ok 150m na ulicy bezpośrednio wychodzącej z deptaka przy plaży tyle że do domu pod górkę :)
- Co zauważyłem Hotel zorientowany głownie na sąsiadów z Czech

Drvenik
Jak dla mnie super na uboczu makarskiej łatwo podjechać choć wolał bym teraz Górną zatokę

coś tam jeszcze dopiszę jak mi się przypomni :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Willa Mario - Drvenik
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021